• Informacje na temat:

  czwórka zaproponowała

Artykuły na temat: czwórka zaproponowała
 • Drugie życie Wielkiej Czwórki

  Czwórka - Metallica, Anthrax, Slayer i Megadeth - dorównywała popularnością gwiazdom pop. Podyskutuj na forum o koncercie! Wtedy Pomysł, by zebrać gigantów thrashu na jednej scenie, musiał komuś(...)) i najbardziej dowcipny przedstawiciel gatunku. Jutro Wielka Czwórka w Polsce - i paru innych krajach - nie oznacza bynajmniej powrotu mody na thrash metal, nie ma się co łudzić (albo bać - zależy...

 • Co nowego w Dwójce?

  ...będzie najlepiej śpiewający wokalista. Kandydatów oceniać będzie czwórka jurorów-trenerów, którzy jednocześnie opiekować się będą wybranymi uczestnikami. Zwycięzca show otrzyma międzynarodowy kontrakt...

 • Fantastyczne zamieszanie

  Coraz głośniej jest o realizacji filmowej adaptacji komiksu "Fantastyczna czwórka". W Sieci pojawia się wiele spekulacji dotyczących obsady widowiska. Jak zapowiadają realizatorzy opowieści, w przyszłym tygodniu ujawnione zostaną nazwiska aktorów, którzy wcielą się w głównych bohaterów komiksowej historii - Mr Fantastica, Niewidzialną Kobietę, Ludzką Pochodnię i Giganta.

 • Siesta Festival po raz piąty. Gwiazdą Mariza

  Pięcioro artystów, reprezentujących muzykę świata, wystąpi na rozpoczynającym się w czwartek w Gdańsku 5. Siesta Festival. Czwórka z nich pojawi się w Polsce po raz pierwszy. Gwiazdą tegorocznego festiwalu będzie, określana jako "królowa fado", Mariza.

 • Płonący Paul Walker

  Kilkanaście dni temu w mediach pojawiły się informacje, że na fotelu reżysera ekranizacji komiksu firmy Marvel, "Fantastyczna czwórka", zasiądzie Tim Story ( "Barbershop" ). Po tych doniesieniach obserwatorzy rynku kinowego rozpoczęli spekulacje, kto ma szansę wcielić się w głównych bohaterów opowieści - Mr Fantastica, Niewidzialną Kobietę, Ludzką Pochodnię i Giganta. Podobno jednym z poważnych...

 • Madonna oferowała pieniądze za seks? Szokujące wyznanie Dennisa Rodmana

  ...tyle zdeterminowana, że zaproponowała mu pieniądze za zapłodnienie - 20 milionów dolarów. Jak twierdzi Rodman, był jeden warunek, pieniądze miały zostać wypłacone dopiero po narodzinach dziecka(...) potomkami, czwórka jest natomiast adoptowana. Ostatnia adopcja odbyła się w 2017 roku, kiedy Madonna przygarnęła bliźniaczki z Afryki. 

 • Emo Mowery w Leash Law

  Gitarzysta Emo Mowery, który przewinął się kiedyś przez skład zespołu Nocturnus, dołączył do formacji Leash Law, działającej na Florydzie. Grają w niej muzycy znani choćby z Crimson Glory czy Death.

 • Testament Michaela Jacksona

  Po śmierci amerykańskiego piosenkarza prawa do piosenek The Beatles staną się własnością Paula McCartney'a - donoszą media.

 • Washington chce komedii

  Denzel Washington ( "Kandydat" , "Człowiek w ogniu" , "John Q" ), który będzie obchodził w tym roku swe 50. urodziny, wyznał ostatnio, że chce nareszcie spróbować roli komediowej. Oświadczył, że zmęczyły go już granie w "poważnych" filmach, "to całe stanie po ciemnej stronie".

 • W tym programie rozdano już milion złotych

  ...jednak, że mowa o sumach pięciocyfrowych), a planowana EBITA na rok 2012 to milion złotych. Interes z nimi zdecydowało się zawrzeć aż czwórka spośród piątki inwestorów programu - Krzysztof Golonka...

Zdjęcia na temat: czwórka zaproponowała