• Informacje na temat:

  czy jackson żyje

Artykuły na temat: czy jackson żyje
 • Jackson Odell nie żyje. Aktor był na odwyku

  Jackson Odell (+20 l.) to amerykański aktor serialowy. Młody gwiazdor od jakiegoś czasu leczył się z uzależnienia od alkoholu i został znaleziony martwy w ośrodku trzeźwości.

 • Peter Jackson złożył hołd Christopherowi Lee

  Reżyser "Władcy Pierścini" i "Hobbita" - Peter Jackson, pożegnał zmarłego w niedzielę Christophera Lee, który w ekranizacjach powieści Tolkiena wcielał się w postać Sarumana. "Świat bez niego będzie gorszym miejscem" - Jackson napisał na Facebooku.

 • Nie żyje Della Reese

  Della Reese przyszła na świat jako Delloreese Patricia Early. Już jako sześciolatka zaczęła śpiewać w kościele. W wieku 13 lat dołączyła do gospelowej grupy prowadzonej przez słynną wokalistkę Mahalię Jackson, nazywaną "królową gospel". Na początku kariery inspirowała się też jazzowymi wokalistkami, takimi jak m.in. Ella Fitzgerald, Billie Holiday czy Sarah Vaughan. Pierwsze nagrania wydała pod...

 • Andrew Lesnie, autor zdjęć do "Władcy Pierścieni" i "Hobbita", nie żyje

  Andrew Lesnie, autor zdjęć do trylogii "Władca Pierścieni" i "Hobbita", nie żyje. Operator zmarł na atak serca w poniedziałek, 27 kwietnia. Miał 59 lat.

 • "House of Cards": Nie żyje Reg E. Cathey

  Jak informują amerykańskie media, Reg E. Cathey przegrał walkę z chorobą nowotworową - od kilku lat walczył z rakiem płuc. O śmierci aktora poinformował David Simon, twórca popularnego serialu(...) Russella (1994), "Siedem" Davida Finchera (1995), "Mechanik" Brada Andersona (2004) czy "Fantastyczna Czwórka" Josha Tranka (2015). w którym zagrał doktora Franklina Storma. Fanom seriali znany jest...

 • Christopher Lee nie żyje

  Brytyjski aktor Christopher Lee, legendarny filmowy hrabia Drakula oraz Saruman z "Władcy pierścieni" zmarł w niedzielę, 7 czerwca, wieku 93 lat.

 • Janet Jackson: Dylematy dojrzałej mamy

  Janet Jackson i ojciec jej dziecka zapewniają, że rozstali się w zgodzie. Rozwód jednak może być długi i bolesny, a wszystko przez ogromny majątek obojga.

 • Lesley Gore nie żyje. Wokalistka miała 68 lat

  Znana z przeboju "It's My Party" wokalistka Lesley Gore zmarła na raka płuc w wieku 68 lat.

 • Dom Jacksona ponownie na sprzedaż

  Choć Michael Jackson nie żyje już od blisko trzech lat, wciąż nie znalazł się kupiec na jego willę w Los Angeles. Teraz dom zostaje ponownie wystawiony na sprzedaż. Cena - 23,9 mln dolarów.

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.