• Informacje na temat:

  czy je to piersi

Artykuły na temat: czy je to piersi
 • "Zawsze warto": Wieniawa prostytutką, Zielińska po amputacji piersi

  W nowym serialu Polsatu "Zawsze warto" Julia Wieniawa wciela się w samotną matkę, która utrzymuje się z prostytucji. Na ekranie partnerować będzie jej m.in. Katarzyna Zielińska, która zagrała kobietę po amputacji piersi.

 • Czy piersi Megan Fox są prawdziwe?

  W zwiastunie swego nowego filmu "This Is 40" Megan Fox rozbiera się do bielizny a partnerująca jej na ekranie Leslie Mann sprawdza, czy biust gwiazdy nie jest przypadkiem z silikonu.

 • Kasia Nova: Piersi czy nogi?

  ...28-letnia piosenkarka zastanawia się którą część ciała ubezpieczyć w pierwszej kolejności.

 • Demi Lovato powiekszyła piersi? Fani skonsternowani

  Po serii zdjęć, jakie Demi Lovato opublikowała na swoim Instagramie, jej fani zaczęli zastanawiać się, czy wokalistka nie powiększyła piersi.

 • Big Cyc i Piersi razem ("Słuchawki")

  To brzmi jak kumulacja w lotka: wspólne nagranie grupy Big Cyc i Piersi! Utwór nazywa się "Słuchawki", a jego premierę zapowiedział na swoim profilu Krzysztof Skiba. Utwór wciąż jest jednak niedostępny.

 • Olivia Newton-John: "Grease", Złota Malina i rak piersi

  .... W 1941 r. w Szkocji aresztował Rudolfa Hessa (współpracownika Adolfa Hitlera). Po demobilizacji w 1945 r. uczył języka niemieckiego w liceum męskim w Cambridge, którego był też dyrektorem. Matka(...)", którą śpiewała z Travoltą, stała się superprzebojem. Film zyskał status kultowego, miał oglądalność porównywalną ze "Szczękami" i "Gwiezdnymi wojnami". Oczywiście nie obyło się bez pytań, czy są...

 • Demi Lovato powiększyła piersi? Skomentowała plotki

  ...komentujących zastanawiało się, czy gwiazda nie poddała się operacji plastycznej. Pod koniec kwietnia Lovato pojawiła się również na gali magazynu "Time", gdzie zaprezentowała się z bardzo głębokim dekoltem(...) w rzeczywistości" - napisała. Przypomnijmy, że przy okazji promocji płyty "Confident" Demi Lovato wzięła udział w nagiej sesji zdjęciowej dla "Vanity Fair" bez makijażu, a jej fotografie nie były poprawiane...

 • Rockman miał raka piersi

  U byłego perkusisty grupy Kiss, Petera Crissa, w zeszłym roku zdiagnozowano raka piersi.

 • Piersi kontra Paweł Kukiz: Przemyślcie to

  Grupa Piersi (ta od przeboju "Bałkanica") wystosowała na Facebooku obszerny list otwarty do muzyków, którzy występują obecnie u boku Pawła Kukiza. To dalszy ciąg głośnego sporu o nazwę z byłym kandydatem na prezydenta.

 • Kim Novak ma raka piersi

  U gwiazdy "Zawrotu głowy" Kim Novak zdiagnozowano raka piersi. 77-letnia aktorka jest trakcie leczenia i jak zapewnia jej menedżerka Sue Cameron, jest "w dobrej formie".

Zdjęcia na temat: czy je to piersi
Wideo na temat: czy je to piersi
 • Piersi Liszowskiej na ściance!

  Joanna Liszowska (38 l.) pojawiła się ostatnio na prezentacji ramówki Polsatu! Aktorka niechętnie udzielała tego wieczora wywiadów i dość szybko zeszła ze ścianki. Na szczęście nieco milsza była dla Ewy Wachowicz, z którą postanowiła zrobić sobie selfie! Urok Ewy nie dał jednak rady odciągnąć uwagi od wyeksponowanych piersi Joasi! Wyglądała apetycznie czy już lekko niesmacznie?

 • Aleksandra Kisio: Jestem obciążona genetycznie. Moja babcia miała raka piersi

  Aktorka tłumaczy, że jest w grupie podwyższonego ryzyka zachorowania na nowotwór, ponieważ jej babcia zmagała się z rakiem piersi. Dlatego nie bagatelizuje sprawy i regularnie wykonuje mammografię. Ważną i konieczną czynnością jest dla niej również samobadanie, dzięki któremu może szybko wyczuć, czy w jej piersiach nie zachodzą jakieś niepokojące zmiany. Aktorka zachęca wszystkie kobiety do tego

 • Najpiękniejsze piersi Hollywood

  Prezentujemy jedne z najgorętszych ujęć filmowych z udziałem najsłynniejszych biustów w Hollywood. Które gwiazdy zasłużyły na to miano? Swoje wdzięki prezentowy na ekranie m.in. Salma Hayek, Angelina Jolie, Nicole Kidman, Kate Winslet i Penelope Cruz. Piękne aktorki odważnie odsłaniały swoje uroki w takich filmach jak "Elegia", "Desperado" czy "Oczy szeroko zamknięte". Która z pań wypadła

Dyskusje na temat: czy je to piersi