• Informacje na temat:

  czy joanna moro miała dzieci

Artykuły na temat: czy joanna moro miała dzieci
 • ​Joanna Moro: Zawsze marzyłam o niezależności

  Wolność to największa wartość i najważniejszy cel w życiu Joanny Moro. Osiągnęła go wcześnie, uniezależniając się od rodziców. Zrealizowała również bardziej przyziemne marzenia, takie jak własne mieszkanie, małżeństwo i dzieci. Zimą wybrała się również w wymarzoną podróż do Afryki. Gwiazda twierdzi, że wyjazd ten był dla niej niesamowitym doświadczeniem, które pomoże jej także w pracy aktorki.

 • Joanna Moro: Jestem zmienna

  Mówi o sobie, że jest "zwierzęciem" miejsko-wiejskim. Uwielbia biegać w trampkach i spacerować po łące. Jesienią ponownie zobaczymy ją w serialu „Blondynka”.

 • Joanna Moro: Stateczna i zrównoważona

  Joanna Moro zagrała tytułową rolę w rosyjsko-polskim serialu "Anna German". Aktorka opowiada o swojej fascynacji piosenkarką oraz drodze, którą przeszła, zanim stała się jedną z najpopularniejszych aktorek w Rosji.

 • Joanna Moro: Łut szczęścia

  Joanna Moro, czyli Zosia z „Barw szczęścia”, opowiedziała o zabawnej sytuacji, która spotkała ją w drodze na plan telenoweli. Jednocześnie przyznaje, że w zawodzie aktora talent to nie wszystko.

 • Joanna Moro: Kocham taniec!

  Jakiś czas temu uwiodła nas niezwykłą rolą Anny German. Teraz w show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Joanna Moro wzbudza zachwyt swoimi tanecznymi umiejętnościami. - Kocham taniec oraz emocje, które tworzą się na parkiecie - przyznaje aktorka. I to widać.

 • "Blondynka" z charakterem

  Rusza 3. sezon "Blondynki". W roli głównej zamiast Julii Pietruchy zobaczymy Joannę Moro. Gwiazda zdradza, jaka będzie jej bohaterka.

 • Zaśpiewają dla mam

  ...: Magdalena Kumorek czy Joanna Moro, które same są mamami, 26 maja to podwójne święto. Obie aktorki mają już po dwoje dzieci. Magda - 9-letniego Franciszka i 2-letnią Ninę. Joanna 3-letniego Mikołaja(...) - a także aktorów - Rafała Cieszyńskiego i Michała Pieli. Na scenie wystąpi także Joanna Moro z piosenką z repertuaru Anny German. Czy aktorka, której sławę przyniosła rola wielkiej piosenkarki, poruszy...

 • Kto zastąpi Justynę Steczkowską?

  Wyszkoni czy zdobywająca coraz większą popularność Sylwia Grzeszczak? Ciekawą opcją byłaby super popularna dzięki udziałowi w nadawanym przez TVP serialu "Anna German" aktorka Joanna Moro. To wszystko(...) nie wiadomo, jak będzie wyglądała zestaw oceniających w trzeciej edycji programu. Pewnym jest, że na fotelu nie zobaczymy już Justyny Steczkowskiej. "Mimo wielkich chęci z obu stron i po bardzo udanej...

 • Krzysztof Ibisz o "Tańcu z gwiazdami": Mam swojego faworyta!

  ...opowieści. Poza tym to wspaniałe widowisko, muzyka, piękni ludzie, nieustanne pokonywanie siebie. Finezja i elegancja. Każdy z nas pamięta moment, kiedy pierwszy raz zatańczył ze swoją drugą połówką. Tańczymy na ślubach, kiedy chcemy zgubić stres codziennego dnia, ale również kiedy chcemy kogoś poznać, zbliżyć się do niego. Taniec to życie. A patrząc na wirujące na parkiecie pary, nie ma pan ochoty...

 • "Wolność we krwi": Widowisko z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości

  ...dziadka i chyba dobrze wyglądam w mundurze - mówi Banasiuk. Podczas widowiska "Wolność we krwi" Joanna Moro odbyła kilka podróży w czasie, ale w przeciwieństwie do wielu osób zapatrzonych w przeszłość(...) kostiumowych, poznawać tamten świat, natomiast żyję dzisiejszym dniem, marzeniami, wyznaczam sobie cele i je osiągam" - uważa aktorka. Dla Joanny Moro bardzo ważne są tradycje, pokazywanie dzieciom...