• Informacje na temat:

  czy mam zaryzykować

Artykuły na temat: czy mam zaryzykować
 • Krzysztof Cugowski: Czasami warto zaryzykować

  Nie stawia przed sobą wielkich wyzwań. Cieszy się z tego, co już osiągnął. I choć nie odcina jeszcze kuponów od swojej kariery, teraz woli się skupić na czymś innym. Co to takiego?

 • "Kapitał ludzki" : W "złotej klatce"

  Pierwszy obrazek to wielka, elegancka, włoska rezydencja. W środku "pałacu" trzyosobowa rodzina: tata biznesmen Giovanni, mama Carla i dorosły synek Massimiliano. Na pierwszy rzut oka mają wszystko, ale tak naprawdę cały czas czegoś poszukują. Depresja w złotej klatce.

 • Beata Tadla zaryzykuje?! Pomoże jej nowy ukochany!

  Nowy związek uskrzydla i motywuje do działania Beatę Tadlę (43 l.). Choć straciła posadę w telewizji, ukochany podsunął jej pewien pomysł... Czy powinna go posłuchać?

 • Stefano Terrazzino: Śpiewam całym sercem

  Wiele osób odradzało mu udział w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ale on się uparł. Teraz jest jednym z faworytów!

 • Małgorzata Rozenek przyznaje: Mam gosposię. Trzeba przestać się biczować!

  Małgorzata Rozenek (pełnoletnia) w swoim programie "Perfekcyjna Pani Domu" uczyła Polki, jak dbać o dom i zachować w nim odpowiedni ład i porządek. Teraz przyznaje, że sama od dawna korzysta z usług... gosposi.

 • Anna Mucha: Nie jestem ofiarą

  Anna Mucha ma własne zdanie na każdy temat i zawsze zaciekle broni swoich poglądów. Niedawno wywołała burzę, ponieważ wyznała Magdzie Mołek, że była molestowana.

 • Zaryzykowałam!

  ...stwierdziła, że jestem całkiem dowcipna, a ja zobaczyłam, że mam fajną, dorosłą już córkę, która powiedziała mi wiele ważnych rzeczy. Dzięki takim chwilom można złapać dystans i spojrzeć na swoją(...) niezawodną czerń oraz róże i fiolety. Prosi o kawę i zaczynamy rozmawiać. Na początek o... szkodliwości kofeiny i słodyczy. Kiedyś aktorka rygorystycznie przestrzegała zdrowej diety, teraz nieco odpuściła...

 • "Mam talent!": Był najlepszy!

  We wspaniałym stylu Marcin Wyrostek wygrał drugą edycję programu "Mam talent!" i 300 tysięcy złotych. Niesamowity akordeonista ze Śląska podbił serca widzów nie tylko fantastyczną grą, ale i skromnością.

 • "W pustyni i w puszczy": Jak potoczyły się losy Stasia?

  W 1971 roku stanął przed trudną decyzją: wziąć udział w castingu i zrezygnować z indeksu czy rozpocząć studia na łódzkiej filmówce? Tomasz Mędrzak postanowił zaryzykować. Pokonał kilka tysięcy kandydatów starających się o możliwość zagrania w ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza.

 • Foremniak: Nie wystąpiłabym w "Mam talent!"

  "Mam talent!" rusza z odcinkami na żywo. Małgorzata Foremniak opowiada z tej okazji o programie, uczestnikach i pracy w show-biznesie...

Zdjęcia na temat: czy mam zaryzykować