• Informacje na temat:

  czy margaret ma chłopaka

Artykuły na temat: czy margaret ma chłopaka
 • Zooey Deschanel: Co z karierą?

  W piątek, 17 stycznia, 40 lat kończy gwiazda kina, telewizji i muzyki Zooey Deschanel. Artystka mogłaby bez problemu pozować do obrazów Margaret Keane - w 2014 roku Tim Burton nakręcił o niej film - która zasłynęła intrygującymi portretami kobiet o tajemniczych, wielkich i bardzo smutnych oczach.

 • Anthrax: Ciągle w biegu (wywiad)

  W 1987 roku stał jeszcze Mur Berliński, Anglią rządziła Margaret Thatcher a w Polsce szczytem luksusu było posiadanie Fiata 125p. Trzydzieści lat temu Anthrax wydał jeden ze swoich najlepszych albumów, "Among the Living". Teraz muzycy postanowili przypomnieć ten kultowy w niektórych kręgach materiał. Chociaż nie wiem, czy słowo "przypomnieć" jest tu na miejscu, bo większości fanów, którzy...

 • Małgorzata Zajączkowska: Gorycz mam za sobą

  Spędziła w Nowym Jorku 19 lat. Lubiła energię miasta, które nigdy nie śpi. Tam pracowała z największymi: Woody Allenem, Glenn Close czy Anjelicą Huston. Tam też urodził się jej syn, Marcel. Ostatecznie wróciła do Warszawy i jest szczęśliwa.

 • Jak oni się kochają...

  Najbliższy tydzień na dużym ekranie upłynie pod znakiem miłości. Takie tytuły, jak: "Big Love", "Odrobina nieba" czy "I że cię nie opuszczę" dowodzą, że dystrybutorzy także pamiętają o walentynkach. A dla osób zakochanych, ale w... kinie, wspaniałym prezentem będą z pewnością premiery tegorocznych oscarowych faworytów, filmów "Hugo i jego wynalazek" oraz "Artysta".

 • Niewiarygodne kontrowersje

  Czy Berlin jest kontrowersyjnym miastem? Nie. Zadajmy pytanie inaczej. Czy Berlin jest postrzegany jako kontrowersyjne miasto? Tak. To wciąż i niezmiennie miasto ucieczki, które zachęca do podejmowania życiowych eksperymentów.

 • "To jak włożyć sobie jaja w imadło"

  ..."Nie wiemy po prostu, czy damy radę fizycznie" - mówią o przyszłości brytyjskiego zespołu Iron Maiden jego członkowie.

 • Historie z życia i z kart literatury

  ...ambitny Walter Keane (Christoph Waltz), mistrz nowoczesnej autopromocji. Jednak za niezwykłymi pracami stała żyjąca w jego cieniu żona, Margaret (Amy Adams). Z czasem kobieta zaczęła walczyć o prawdę(...) swojej odwadze zmieniali oblicze wojny. Także wyreżyserowane przez Tima Burtona "Wielkie oczy" ( recenzja ) opowiadają o autentycznych wydarzeniach. To film oparty na historii malarki Margaret...

 • "The Voice of Poland": Jakub Dąbrowski oczarował trenerów

  Podczas ostatnich przesłuchań w ciemno w "The Voice of Poland" w programie zobaczymy Jakuba Dąbrowskiego. Wokalista odwróci cztery fotele.

 • "The Voice of Poland": Adrian Burek i Agnieszka Smoleń zachwycili jurorów

  Margaret i faktycznie to właśnie ją wybrała nastolatka. Okazało się, że na scenie za moment pojawili się muzycy z jej zespołu. Bednarek "pogonił" gitarzystę, uznając, że gra on nieczysto, a chciał usłyszeć(...) się przed sobą chłopaka. "Spuszczamy głowy" - przyznał Tomson. "Nie mam takiego głosu w swojej grupie" - zachęcała Margaret. "Jego!" - wskazała Szpaka Sonia. "Kurde, ten Szpak to ma grupę...

 • Baron pokazał zdjęcia z młodości. "Dowód, że urodziłem się w dredach"

  ...szeroko komentowali zdjęcia młodego muzyka. Na drugim u góry to jak skrzyżowanie Kamila Bednarka i Margaret", "W blondzie to normalnie jak chłopak z 'Freestyler'" - żartowali internauci(...) Voice of Poland" i The Voice Kids", słynie także z licznych romansów.  W przeszłości spotykał się m. in. z Aleksandrą Szwed , był także łączony z Patricią Kazadi czy Edytą Górniak , a jego...

Wideo na temat: czy margaret ma chłopaka