• Informacje na temat:

  czy tom ma dzieci

Artykuły na temat: czy tom ma dzieci
 • Tom Hanks: Ciągle mi mało

  Za kilka dni, ​5 stycznia, podczas 77. gali wręczenia Złotych Globów, Tom Hanks otrzyma nagrodę specjalną za całokształt twórczości. To jedno z największych wyróżnień w świecie filmowym. W pełni na nie zasłużył. W tym roku świętuje 40-lecie debiutu przed kamerą.

 • Tom Hanks i jego żona mają koronawirusa

  Słynny amerykański aktor Tom Hanks poinformował w czwartek 12 marca na Twitterze, że on i jego żona Rita Wilson są zakażeni koronawirusem. Oboje przebywają obecnie w Australii, gdzie aktor pracuje przy nowym filmie.

 • Weekend w kinie: Tom Hanks w piekle

  ...pod jego nadzorem zostaje uruchomiona linia produkująca dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka. Junior nie ma wyjścia - musi podrzucić komuś ten kłopotliwy(...) ekranizacja kolejnej bestsellerowej powieści Dana Browna. W filmie ponownie zobaczymy Toma Hanksa, który wciela się w postać profesora Roberta Langdona, wybitnego znawcy symboliki. Tym razem główny bohater...

 • Bielszczanie zobaczyli Fiata 126p, którego otrzyma aktor Tom Hanks

  Bielszczanie w niedzielę zobaczyli białego Fiata 126p, który jesienią powędruje do Stanów Zjednoczonych jako prezent dla aktora Toma Hanksa. Pomimo 43 lat, auto wygląda jakby właśnie zjechało z taśmy montażowej bielskiej Fabryki Samochodów Małolitrażowych.

 • Rita Wilson i Tom Hanks: Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia

  Oboje są aktorami, producentami, lubią się uśmiechać i nie cierpią traktować innych z góry. Rita Wilson i Tom Hanks poznali się w 1980 roku, a od 1985 nie są w stanie wytrzymać bez siebie dłużej niż kilka dni.

 • Tom Schilling: Dzień z życia

  Pod koniec filmu "Oh, Boy!" grany przez Toma Schillinga główny bohater, Niko - uprzywilejowany reprezentant Generacji Y, od lat żyjący na garnuszku ojca obibok, który postanawia rzucić szkołę - zadaje swojemu koledze pytanie: "Czy kiedykolwiek odnosisz wrażenie, że wszyscy dookoła są w jakiś sposób dziwni - a potem nagle uświadamiasz sobie, że to z tobą jest coś nie tak?".

 • Zakochany bez pamięci Tom Cruise

  Kiedy Tom Cruise i Katie Holmes pobierali się sześć lat temu, sceptycy przewidywali ich rychłe rozstanie. Jednak na przekór mediom para nadal jest razem, a ich miłość kwitnie. Cruise wyznał, że jego żona jest idealna i wciąż jest w niej szaleńczo zakochany.

 • Fajnie jest być Tomem Hanksem

  ...- myślę sobie - "Atlas chmur", najnowszy film z jego udziałem, zbiera fantastyczne recenzje. Ale przecież za takim zachowaniem musi kryć się coś więcej! Co się dzieje z Tomem Hanksem? - Dzieci wyprowadziły się z domu! - krzyczy dwukrotny laureat Oscara, a zarazem ojciec 35-letniego Colina, 30-letniej Elizabeth, 22-letniego Cheta i 17-letniego Trumana. - Wszystkie nasze dzieci wyprowadziły się z domu...

 • Tom Morello kontra Bush

  Tom Morello, były gitarzysta zespołu Rage Against The Machine, obecnie lider Audioslave, uważa, że prezydent Stanów Zjednoczonych powinien zostać postawiony przed sądem, jeśli tylko doprowadzi do wojny z Irakiem. Według muzyka, George W. Bush powinien w tym przypadku odpowiadać za zbrodnie wojenne. Morello zaatakował Busha mówiąc, że prezydent Stanów Zjednoczonych, w imię wojny z terroryzmem...

 • Dlaczego żona Toma Hanksa przestała stosować botoks?

  W udzielonym niedawno wywiadzie Rita Wilson zdradziła, że przed laty stosowała botoks. I dodała, że eksperymenty mające na celu poprawienie urody nie były dla niej pozytywnym doświadczeniem. "Gdy wróciłam do domu, dzieci roześmiały się na mój widok. Wtedy stwierdziłam: Dosyć" - przyznaje Rita Wilson.

Zdjęcia na temat: czy tom ma dzieci
Dyskusje na temat: czy tom ma dzieci