• Informacje na temat:

  czyje to nóżki

Artykuły na temat: czyje to nóżki
 • Respondek z Perłowym Mikrofonem!

  "Wiecie co jest najgorsze? Nie przygotowałem mowy zwycięzcy... Nie wiem co powiedzieć" - Krzysztof Respondek nie spodziewał się wygranej w mistrzowskiej, finałowej edycji "jak Oni śpiewają". Ale to on zdobył w sobotę, 21 listopada 2009 roku, Perłowy Mikrofon, pokonując Agnieszkę Włodarczyk i Artura Chamskiego.

 • Juwenalia: Efekt inżyniera Mamonia?

  Kiedy w maju na plakacie promującym koncert pojawiają się nazwy takich zespołów, jak Kult, Strachy Na Lachy, Coma, Akurat czy Happysad, to wiadomo, że w twoim mieście odbywają się juwenalia. Zamknięta i powtarzalna, zahaczająca o monotonię, lista juwenaliowych gwiazd spowodowała jednocześnie ukucie niekoniecznie chwalebnego terminu "juwenalia rock".

 • "E.T.": Mój przyjaciel kosmita

  W poniedziałek, 11 czerwca, mija 30 lat od premiery filmu "E.T." w reżyserii Stevena Spielberga. Opowieść o przyjaźni 10-letniego chłopca i sympatycznego kosmity uznawana jest dziś za jeden z najwspanialszych obrazów w historii kina. Nie tylko młodzieżowego. Jedną z kluczowych ról - Gertie - zagrała 7-letnia Drew Barrymore.

 • "Emocje są uniwersalne"

  Renata Przemyk to jedna z najoryginalniejszych wokalistek na polskiej scenie. Zaczynała od Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie (1989), na którym...