• Informacje na temat:

  czym jeżdżą gwiazdy

Artykuły na temat: czym jeżdżą gwiazdy
 • Wielkanoc gwiazd

  ...do Wielkanocy zaangażowana jest cała rodzina - mąż gwiazdy "Klanu" Paweł Królikowski, czyli Kusy z "Rancza", ich dwie córki i trzej synowie (w tym Antoni, który od pewnego czasu nie mieszka już z rodzicami). - Nie narzekam, że pracy jest za dużo i że nie daję rady, bo przecież mam sztab pomocników - mówi aktorka. Do Pawła Królikowskiego należy zrobienie zakupów, w czym podobno nie ma sobie...

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • Piotr Kraśko szczerze o kłótniach z Kingą Rusin! Czy ich przyjaźń przetrwa to wyznanie?

  Piotr Kraśko (48 l.) i Kinga Rusin (49 l.) przyjaźnią się od lat. Razem jeżdżą na wakacje, spędzają wolne chwile. I choć obydwoje mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji, to ich relacje są dalekie od ideału. Dziennikarz w najnowszym wywiadzie zdecydował się na szczere wyznanie, które może nie spodobać się Kindze.

 • Kate Rozz w Brazylii: Chciałam się odciąć

  Kate Rozz, była żona Piotra Adamczyka, udowadnia, że nie jest tylko bywalczynią salonów. Zrealizowała film-reportaż o Brazylii, kraju, na który za sprawą mundialu skierowane są teraz oczy całego świata. Gwiazda podzieliła się wrażeniami z dalekiej podróży.

 • Tomasz Kammel sprzedaje swoje luksusowe auto. Cena zwala z nóg!

  Celebryci kochają luksus i drogie marki. Nic więc dziwnego, że także ich pojazdy robią wrażenie. Czasami kupują je za własne pieniądze, a częściej otrzymują w ramach współpracy i umów sponsorskich. Postanowiliśmy zajrzeć im do garażu i sprawdzić, czym jeżdżą.

 • Tadeusz Drozda: Nie trafiam w target

  To, że nie ma mnie w telewizji, nie oznacza, że umarłem - mówi Tadeusz Drozda. Satyryk, który przez długie lata był jednym z najpopularniejszych w Polsce, występuje teraz głównie na scenie przed żywą publicznością, "flirtuje" też z internetem.

 • Joanny posłuży temu, by ludzie zastanowili się, jak sami jeżdżą. Mogę sobie wyobrazić, że jest to duży problem w wielu krajach" - stwierdził Serneke. "Księżna Kate fatalnie znosi drugą ciążę(...) rozpoczął odliczanie do rozwiązania. Kinga Rusin (42 l.) pochwaliła się swoimi metodami wychowawczymi! Okazuje się, że celebrytka jest wielką propagatorką wysyłania dzieci na wszelkie możliwe zajęcia...

 • Lubi silne kobiety

  W "Lekarzach" gra energiczną Sylwię Matysik, która chwilami bywa bardzo zadziorna, ale ma serce na dłoni.

 • Asa Akira w "dzień jazdy metrem bez spodni" (No Pants Subway Ride) rozebrała się niemal do naga

  ...i szybko dotarł także do Polski - uczestnicy wydarzenia spotykają się od kilku lat na stacji Metro Wilanowska i przez godzinę jeżdżą bez spodni między stacjami Metro Wilanowska i Plac Wilsona. Asa Akira, gwiazda filmów dla dorosłych, w tym dniu postanowiła pokazać jednak nieco więcej, niż tylko odsłonięte nogi. Na peronie pojawiła się z kolegą, po czym wsiadła do kolejki i... pozbyła się reszty...

 • "Bogowie ulicy": Szacunek dla amerykańskich "psów"

  Jake Gyllenhaal i Michael Pena wcielają się w gliniarzy z Miasta Aniołów, którzy wpadają na trop groźnych przemytników broni. Ta sprawa wystawi na próbę ich całe policyjne doświadczenie, jak i wieloletnią przyjaźń.

Wideo na temat: czym jeżdżą gwiazdy
 • Jakimi autami jeżdżą gwiazdy?

  Celebryci mogą sobie pozwolić na zakup prawie każdego samochodu. Jakie wybierają? Imponującymi kolekcjami mogą pochwalić się takie gwiazdy jak David Beckham czy Kanye West. Justin Bieber, mimo swojego wieku, też nie pozostaje w tyle. Szczególnie rzucające się w oczy jest jego Audi R8 w lamparcie cętki. Obalamy też plotki o tym, że kobiety nie znają się na samochodach. Zobaczcie, za kółkiem jakich