• Informacje na temat:

  czym na randkę

Artykuły na temat: czym na randkę
 • "M jak miłość": Randka w ciemno

  Paweł (Rafał Mroczek) odkryje, że Julka (Joanna Kuberska) zamieściła swoje zdjęcie na portalu randkowym. - Zaraz się do ciebie zgłosi cała banda napaleńców, bądź ostrożna - powie dziewczynie. Kryszakówna zlekceważy ostrzeżenia szafa i umówi się na swą pierwszą w życiu randkę w ciemno.

 • "Randka z Maślakiem": Spełnieć marzenia kobiet

  We wtorek, 24 marca, zaplanowano emisje premierowego odcinka nowego programu Polsat Cafe "Randka z Maślakiem". Mister Polski będzie spełniał w nim marzenia kobiet.

 • "M jak miłość": Kinga pójdzie na randkę z producentem win?

  Przystojny producent win zaprosi Kingę (Katarzyna Cichopek-Hakiel) na randkę. Zaproponuje, by wybrała się z nim na premierę do opery. Zduńska odmówi, ale gdy mąż zadzwoni do niej z informacją, że musi zostać w pracy do późna, zacznie się zastanawiać, czy nie przyjąć propozycji swego nowego znajomego...

 • "Randki w ciemno" : Gruziński singiel szuka żony

  Widzowie rozkochani w "Kebabie i Horoskopie", ale jednocześnie zafascynowani dokumentem "Efekt domina" w "Randkach w ciemno" poczują się jak w domu.

 • "M jak miłość": Kisielowa na randce z internetu! Mamy zdjęcia!

  ...dziś randkę! Czysta magia i porozumienie dusz Barbara (Teresa Lipowska) pomoże jej wystylizować się na spotkanie z poznanym przez internet Robertem . - Będzie skromnie, ale z klasą - żeby nie(...), pan zakradł się do mojego sklepu! Przyszedł pan na przeszpiegi przed randką? - Ależ ja nie mam pojęcia, o czym pani mówi... - odpowie Robert. - Niech pan nie udaje, skrzynkę jabłek pan rozwalił...

 • Anna Wendzikowska: Randka z gwiazdą Hollywood?

  Anna Wendzikowska przyznaje, że propozycje prywatnych spotkań z gwiazdami Hollywood są niezwykle kuszące, ale zawsze stara się zachować zdrowy rozsądek. Dziennikarka zdradza jednak, że raz straciła głowę dla swojego rozmówcy, a jej uczucie zostało odwzajemnione.

 • "Na Wspólnej": Nieudana randka

  Podczas śniadania Żaneta (Anna Guzik-Tylka) opowie mężowi (Wojciech Błach) swój erotyczny sen. Później zadzwoni do niego z pracy i zaproponuje, by spotkali się w czasie lunchu, po czym zacznie opowiadać mu, jaką bieliznę ma na sobie... W drodze na spotkanie z mężem, patrząc na zegarek w telefonie, uderzy się w głowę o przydrożny słup. Wparuje do mieszkania, gdzie będzie już czekał na nią...

 • Jacek Kawalec: Lubię się wygłupiać!

  Dawno temu prowadził "Randkę w ciemno". Dziś edukuje Wilkowyje w "Ranczu" i śpiewa jako Afric Simone w "Twoja twarz brzmi znajomo". Co jeszcze potrafi Jacek Kawalec?

 • Szymon Hołownia: Żona wspomina pierwszą randkę. Kandydat na prezydenta popełnił kardynalny błąd

  Urszula Brzezińska-Hołownia (32 l.) z rozbawieniem wspomina pierwsze spotkanie z Szymonem Hołownią. Kandydat na prezydenta zaliczył gafę.

 • Co dziewczyna Rafała Maślaka sądzi o jego programie?

  W swoim autorskim programie "Randka z Maślakiem" Mister Polski 2014 spełnia marzenia kobiet. Okazuje się, że zanim ruszyły zdjęcia, Rafał odbył poważną rozmowę ze swoją ukochaną Kamilą Nicpoń.

Zdjęcia na temat: czym na randkę
Wideo na temat: czym na randkę
 • "Przyjaciółki": Pierwsza randka Ingi i Edwarda?!

  Na domówce u Maksa (Mateusz Janicki) Edward (Krzysztof Jędrysek) wyraźnie zainteresował się Ingą (Małgorzata Socha). Ordynator uznał, że wspólnie spędzone chwile na domówce to zdecydowanie za mało. Chce lepiej poznać kobietę, dlatego zaprasza ją do restauracji. Inga jest zdegustowana adoracją starszego mężczyzny, ale ten ze wszystkich sił próbuje wywrzeć na niej jak najlepsze wrażenie i przekonać ją, że jest dla niej idealnym mężczyzną! Czy to mu się uda?

 • Randki w ciemno

  "Randki w ciemno" to gorzki, ale niepozbawiony humoru portret damsko-męskich relacji w postsowieckiej Gruzji. Scenarzyści przygotowali dla widza wiele niespodzianek, ale dzięki żelaznej dyscyplinie panują nad siecią misternie tkanej pajęczyny uczuciowych splotów. Film Levana Kougashviliego to dowód na to, że gruzińskie kino urasta do miana jednej z najciekawszych obecnie kinematografii. Sandro ma już 40 lat, ale wciąż mieszka z rodzicami, którzy nieustannie mieszają się w jego intymne życie....

 • "M jak miłość": Jak to w końcu jest z tymi facetami?

  Julka z Agą ruszą na romantyczne łowy - gotowe zacząć w końcu nowy rozdział i zapomnieć o mężczyznach, którzy złamali im serce. Reklama Ale czy na randce w ciemno znajdą prawdziwą miłość?

 • Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy?

  Nowy film Michela Gondry'ego ("Zakochany bez pamięci", "Jak we śnie") w którym rozmawia z Noamem Chomskym - jednym z największych myślicieli XX i XXI wieku. Film jest próbą pokazania niezwykle interesującej osobowości Noama Chomsky’ego, a także jego ciekawych, choć skomplikowanych naukowych teorii. Michael Gondry zdecydował się tu na wyjątkowy zabieg. Nie tylko prowadzi z naukowcem fascynującą i szczerą rozmowę. Dodatkowo ubarwił ją również fantastycznymi animacji, które w doskonały sposób...