• Informacje na temat:

  czysty profesjonalizm

Artykuły na temat: czysty profesjonalizm
 • Urzeka mnie taniec i polityka

  ...profesjonalizmu u moich współpracowników. Kłamię, gdy… muszę. W życiu kieruję się… intuicją, która mnie często zawodzi. Czuję satysfakcję, gdy… zrobię coś, z czego jestem zadowolony w takim samym...

 • "Pingwiny z Madagaskaru" : Zimowy zawrót głowy

  Skipper, Kowalski, Szeregowy i Rico wyruszają na misję - trochę mimochodem, bo wszystkiemu winień ich nieposkromiony apetyt na serowe chrupki. Akcja toczy się jak domino - wystarczy przewrócić jeden klocek i machiny zniszczenia nie można już powstrzymać. No chyba, że ma się w sobie pingwini urok, któremu nie sposób się oprzeć.

 • Piękne z małego ekranu

  ...femme fatale. W serialu "Teraz albo nigdy" zagrała Olgę. Świadomą swej seksualności kobietę, która różnymi (nierzadko nieczystymi) sposobami próbuje odzyskać dawną miłość Andrzeja (w tej roli Mateusz(...) nich dystansu, a przez to i profesjonalizmu, pokazując również umiejętności komediowe. Tym samym ostatecznie zanegowała stereotyp pięknej, acz nierozgarniętej blondynki. To przekonanie wzmocniła rolą...

 • Maciej Orłoś: Tajemnica rzecz święta

  Musiałem nauczyć się, żeby być, a nie grać - wspomina swoje początki Maciej Orłoś. Jego profesjonalizm doceniają widzowie, co widać po rosnących słupkach oglądalności. - To fenomen - komentuje dziennikarz.

 • Śpiewała z polskimi gwiazdami, teraz debiutuje solo

  Piosenka "Zegar" zapowiada solowy debiut Stashki, wokalistki dotychczas wspierającej m.in. Anię Wyszkoni, Marikę, Kasię Cerekwicką czy grupę Zakopower.

 • Justyna Steczkowska z Woodstocku: Warto zobaczyć

  W środę (6 marca) na CD+DVD ukazał się zapis koncertu Justyny Steczkowskiej z Przystanku Woodstock 2010.

 • Rockowe legendy: Koncert, jakiego nie było

  19 listopada w nowo wybudowanej hali widowiskowej w Zielonej Górze odbędzie się "Koncert, jakiego jeszcze nie było". Wystąpią rockowi weterani: Slade i Budgie, a na otwarcie zagra poznańska grupa UnderGround Fly.

 • Lustro: Spokojnie, to tylko wojna

  Tylko u nas możecie zobaczyć teledysk do utworu "Spokojnie" zapowiadający drugą płytę radomskiej grupy Lustro.

 • Bierze los w swoje ręce

  Uduchowiona, spokojna, trochę naiwna, prostolinijna i zawsze dużo się uśmiecha - tak charakteryzuje swoją postać z "Pierwszej miłości". - Ale dzieli nas sporo, ja biorę los w swoje ręce, a serialowa Magda daje mu się wieźć - przekonuje Aleksandra Mikołajczyk.

 • Danuta Stenka o swoim nowym serialu

  "Moja bohaterka to człowiek, który gra na głębokich strunach" - mówi Danuta Stenka o postaci, którą kreuje w serialu kryminalnym "Instynkt" w reżyserii Patryka Vegi.

Wideo na temat: czysty profesjonalizm
 • Alex Cross

  Alex Cross - czarnoskóry policjant i psycholog specjalizujący się w tropieniu seryjnych zabójców - jest na tropie Sullivana, znanego jako Rzeźnik ze Sligo, który zabija dla czystej przyjemności. Kiedy policjant uniemożliwi jedno z jego zabójstw, przestępca zemści się krwawo, mordując żonę Crossa.

 • Kronika

  Film fantastyczno-przygodowy. Trzech przyjaciół nieoczekiwanie zyskuje niezwykłe moce, stawiające przed nimi możliwości, o których zwykli ludzie mogą tylko marzyć. Czy są przygotowani, by z nich skorzystać? W rolach głównych: Dane DeHaan (serial TV "Czysta krew") i Michael Kelly ("Władcy umysłów"). Reżyseria: Josh Trank (serial TV "Punkt krytyczny").

 • Taśmy Watykanu

  27-letnia Angela Holme w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na każdego, kto znajdzie się w jej pobliżu. Miejscowy ksiądz, ojciec Lozano, zaczyna badać jej przypadek i dochodzi do wniosku, że kobieta padła ofiarą opętania. Bezradny w konfrontacji z siłą nieczystą, zwraca się o pomoc do Watykanu. Na prośbę kapłana, Stolica Apostolska wysyła na miejsce parę doświadczonych egzorcystów - kardynała Bruuna i asystującego mu wikariusza Imaniego. Duchowni nie wiedzą, że przyjdzie im...