• Informacje na temat:

  czytelnicy magazynu

Artykuły na temat: czytelnicy magazynu
 • Szymon Majewski został felietonistą magazynu dla kobiet ceniących wartości chrześcijańskie

  Dziennikarz podkreśla, że chrześcijański profil magazynu wpisuje się w jego obecną działalność, zaciekawiła go także możliwość pisania o ważnych dla niego sprawach: wartościach rodzinnych(...) czytelnicy. Współcześni ludzie odchodzą od takich ideałów jak rodzina czy małżeństwo, o czym świadczy choćby najwyższy od 1946 roku wskaźnik rozwodów w Polsce. Majewski uważa, że obecnie pary zamiast...

 • Naga pupa Kim Kardashian: 16 milionów odsłon

  Naga pupa Kim Kardashian na okładce mało znanego magazynu "Paper" przyciągnęła na internetową stronę czasopisma ponad 11 milionów unikalnych użytkowników - informuje serwis Adweek.

 • Ola Kwaśniewska o gazecie, w której pracuje: Nie jestem namiętnym czytelnikiem!

  Córka byłego prezydenta od kilku lat zarabia jako dziennikarka przeprowadzając wywiady z celebrytami dla magazynu "Viva". Robienie dwóch wywiadów w miesiącu to chyba jedyne jej zajęcie. Kilka(...) Lankę! O takiej "pracy" dla kolorowego magazynu marzy zapewne wielu, ale niewielu miałoby odwagę przyznać, że nie czytuje gazety, dla której pracuje! Kwaśniewska nie ma z tym problemu... "Nie jestem...

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Małgorzata Kożuchowska: Tata jest z niej dumny

  Konsekwentnie przestrzega wartości wyniesionych z domu. Ostatnio odmówiła sesji do męskiego magazynu, choć zaproponowano jej najwyższą stawkę dla gwiazd.

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Telekamery Tele Tygodnia 2019 rozdane! Kto otrzymał statuetki?

  ...". Zwycięzcą w dodatkowej kategorii Nagroda Magazynu NETFILM został serial "Ślepnąc od świateł". "Od początku wiedzieliśmy, że to serial inny niż wszystkie i trochę się tego nawet baliśmy, ale...

 • Meryl Streep znów jako Miranda Priestley?

  Film "Diabeł ubiera się u Prady" będzie można zobaczyć w wersji musicalowej, zapowiada broadwayowski producent. Wszystko odbędzie się w ramach współpracy z wytwórnią 20th Century Fox.

 • Paulina Młynarska oburzona okładką tygodnika "Wprost". Jest oświadczenie

  Paulina Młynarska (48 l.) udzieliła wywiadu magazynowi "Wprost". Nie spodziewała się jednak, że trafi na okładkę jako... ofiara swojego ojca.

 • Zwykła niezwykła Jennifer Lawrence

  Ma zaledwie 24 lata, ale narobiła już sporo szumu. Jennifer Lawrence znają nawet ci, którzy nie widzieli żadnego z jej filmów.

Zdjęcia na temat: czytelnicy magazynu
Wideo na temat: czytelnicy magazynu
 • Mila Kunis i Ashton Kutcher pozywają "Daily Mail"!

  Ashton Kutcher i Mila Kunis pozwą brytyjski magazyn "Daily Mail". Powodem oskarżenia są dwa artykuły, które portal poświęcił córce pary - Wyatt. Magazyn bezprawnie opublikował zdjęcia paparazzi z rodzinnych wycieczek Kutcherów. W pozwie pojawił się również zarzut promowania marek odzieżowych, które wykorzystują wizerunek aktorów. Portal sugerował czytelnikom zakup identycznych lub podobnych ubrań do tych noszonych przez gwiazdy na publikowanych zdjęciach. Adwokaci pary twierdzą, że portal...