• Informacje na temat:

  czytelnika

Artykuły na temat: czytelnika
 • Ola Kwaśniewska o gazecie, w której pracuje: Nie jestem namiętnym czytelnikiem!

  Pracodawca Oli Kwaśniewskiej (36 l.) chyba nie będzie zadowolony z jej szczerej wypowiedzi!

 • Anna Przybylska pozwała przed śmiercią serwis plotkarski

  Anna Przybylska przed śmiercią pozwała serwis plotkarski Pudelek.pl, który już 16 lipca poinformował czytelników o śmierci aktorki - informuje "Gazeta Wyborcza".

 • Oto Aktorka i Aktor Roku! To ich najbardziej kochają Czytelnicy "Tele Tygodnia"...

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", i Marek Bukowski, czyli doktor Piotr Gawryło z "Na dobre i na złe", okazali się ulubieńcami Czytelników najpopularniejszego polskiego tygodnika telewizyjnego i - wraz z zaszczytnymi tytułami Aktorki Roku i Aktora Roku - otrzymali Telekamery "Tele Tygodnia" 2013.

 • Auster w Krakowie: Filmowcem zostałem przez przypadek

  Czołowy amerykański pisarz Paul Auster, współreżyser głośnego "Dymu", powiedział polskim czytelnikom, że o jego karierze w filmie zdecydował przypadek. Słynny nowojorczyk jest gościem trwającego w Krakowie Festiwalu Conrada.

 • Zdaniem czytelnika: Koniec amerykańskich "Skinsów"

  "Marna kopia, a wydawałoby się, że Amerykanie potrafią" - takie zdanie idealnie opisuje to, co stacja MTV zrobiła ze swoją wersją kontrowersyjnego serialu "Skins".

 • Z kart książek na ekrany

  Sfilmowanie przygód bohaterów, których kochają miliony czytelników, jest arcytrudnym zadaniem. Nie zawsze się udaje. Jednak, jak pokazuje historia polskiego kina, mamy się czym pochwalić.

 • Zdaniem czytelników: Nowa jakość!

  SPOILER! Ostatni odcinek "Chirurgów" pokazał, że twórcom kończą się pomysły, ale doskonale potrafią wybrnąć z impasu. Odcinek zatytułowany "These Arms of Mine" odświeżył formułę serialu.

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • Zdaniem czytelników: Będzie "bum"?

  "Oto kończy się, powoli, szósty sezon "Trawki". Sceptyczni źle wróżyli nowej serii serialu i choć początki były trudne, myślę że końcówka nas rozwali!" - pisze BellDeJour. 15 listopada dowiemy się czy miała rację.

 • Leonard Pietraszak i jego "ucho od śledzia"

  Jego role w filmach i serialach przeszły do historii kinematografii. A "Ucho od śledzia" to słynna kwestia z klasyki polskiego filmu - "Vabanku". Tak zatytułowany został wywiad - rzeka z Leonardem Pietraszakiem. 9 kwietnia aktor spotka się z czytelnikami w kinie Atlantic w Warszawie.

Zdjęcia na temat: czytelnika
Wideo na temat: czytelnika
 • "Seria niefortunnych zdarzeń": Oficjalny zwiastun

  "Seria niefortunnych zdarzeń" to powieści skierowane do młodego czytelnika. Na cykl składają się m.in.: "Przykry początek", "Gabinet gadów", "Ogromne okno", "Tartak tortur". Fabuła skupia się na losach niedawno osieroconego rodzeństwa - Wioletki, Klausa i Słoneczka. Cała trójka trafia pod opiekę hrabiego Olafa, który zamierza przejąć majątek pozostawiony dzieciom przez ich rodziców. W produkcji

 • Porwanie Michela Houellebecqa

  Punktem wyjścia filmu jest tajemnicze zaginięcie Houellebecqa w czasie trasy promocyjnej "Mapy i terytorium", kiedy nie pojawił się na spotkaniach z belgijskimi czytelnikami. Film Guillaume’a Niclouxa podaje inną wersję wydarzeń: pisarz został zapakowany do wielkiej metalowej skrzyni i wywieziony do wiejskiego domu przez trzech braci polskiego pochodzenia.

 • "Seria niefortunnych zdarzeń": Poznajcie hrabiego Olafa

  W produkcji występują Neil Patrick Harris (Olaf), Patrick Warburton (Lemony Snicket), Joan Cusack (Strauss), Malina Weissman (Violet Baudelaire) i Louis Hynes (Klaus Baudelaire). "Seria niefortunnych zdarzeń" to powieści skierowane do młodego czytelnika. Na cykl składają się m.in.: "Przykry początek", "Gabinet gadów", "Ogromne okno", "Tartak tortur". Fabuła skupia się na losach niedawno

 • Mikołajek

  Mikołajek to chłopiec, który ma wielu przyjaciół oraz mnóstwo energii do zabawy. I jak to zwykle bywa ze świetnymi pomysłami małych chłopców, dorośli nie wiadomo dlaczego uważają je za zupełnie nieodpowiednie. Dlatego zarówno przyjaciele Mikołajka, jak i on sam, wciąż pakują się w kłopoty, choć bardzo starają się być grzeczni. Kiedy 50 lat temu René Goscinny i Jean-Jacques Sempé stworzyli postać tego rozbrykanego chłopca, nikt nie traktował ich opowiadań jako przyszłej klasyki. Dzisiaj...

Dyskusje na temat: czytelnika