• Informacje na temat:

  d bomb

Artykuły na temat: d bomb
 • Gama Bomb: Singel na rzecz bezdomnych

  Thrashmetalowcy z irlandzkiej grupy Gama Bomb wydali singel, z którego dochód wesprze organizację charytatywną.

 • Gama Bomb: Nowa płyta "Speed Between The Lines"

  Grupa Gama Bomb z Irlandii Północnej przygotowała szósty album.

 • "Głośniej od bomb" : Cicho/głośno

  ..."Głośniej od bomb", film nominowany w zeszłym roku do Złotej Palmy w Cannes, to międzynarodowy debiut Joachima Triera. Norweski reżyser po raz kolejny udowadnia, że nadal jest na fali. Jego filmowa wyobraźnia i sposób opowiadania nie tracą swojej energii po wyprowadzce ze Skandynawii.

 • Afromental spuszcza "bombę"

  ...z koncertów utwory "The Bomb" i "Rise Of The Rage". Wszystkie piosenki zostały napisane w języku angielskim. "W odróżnieniu od poprzednich albumów, 'The B.O.M.B.' zdecydowanie bardziej oddaje(...)" - posłuchaj w Muzzo.pl ). Oto szczegóły płyty "The B.O.M.B.": 1. "The Bomb" 2. "Rock&Rollin' Love" 3. "Simple Sounds" 4. "Rollin' With You" 5. "Fly Away" 6. "Naughty By Danger" 7. "Killa Mode Skit...

 • Car Bomb debiutuje

  Nowy nabytkiem amerykańskiej Relapse Records została nowojorska formacja Car Bomb. Core / metalowi matematycy z Long Island, których muzyka powinna zainteresować fanów The Dillinger Escape Plan czy The End, wypuszczą swój debiutancki album "Centralia" 12 lutego.

 • Złota bomba U2!

  Zgodnie z oczekiwaniami najnowsze wydawnictwo grupy U2, "How To Dismantle An Atomic Bomb", jest najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce. Na szczycie zestawienia OLiS album znalazł się drugi tydzień z rzędu, w dodatku pokrył się złotem za sprzedaż 20 tysięcy egzemplarzy. Polscy słuchacze zareagowali podobnie jak fani z innych krajów i także chętnie sięgnęli po nową produkcję Bono i kolegów.

 • Gesek i D-Bomb razem. Bliźniaczki zachwycają urodą ("Wakacje w Stegnie")

  Ponad 200 tys. odsłon w ciągu doby zanotował teledysk "Wakacje w Stegnie", za który odpowiadają Gesek i zespół D-Bomb.

 • Anohni: Zapłakana Naomi Campbell (teledysk "Drone Bomb Me")

  Anohni to nowe oblicze Antony Hegarty, występującej wcześniej jako Antony & The Johnsons. Artystka zarezentowała teledysk "Drone Bomb Me" promujący jej album "Hopelessness".

 • D-Bomb: Zdjęcie z Donaldem Tuskiem podbija sieć

  Spore emocje wywołało zdjęcie opublikowane na facebookowym profilu discopolowej grupy D-Bomb. Wokalista opublikował wykonaną w Brukseli fotografię z Donaldem Tuskiem z zakupami.

 • Wokalistki Six Bomb przyznały się do operacji plastycznych i nagrały klip

  Dziewczyny z koreańskiego zespołu Six Bomb w połowie marca zaprezentowały teledysk, w którym przyznają się do operacji plastycznych. Po publikacji nagrania w sieci wybuchła ostra dyskusja na temat ich decyzji.

Zdjęcia na temat: d bomb
Wideo na temat: d bomb
 • "Głośniej od bomb"

  Uznana fotoreporterka wojenna Isabelle Reed (Isabelle Huppert) ginie w wypadku samochodowym, pozostawiając męża Gene'a (Gabriel Byrne) oraz dwóch synów - Jonaha (Jesse Eisenberg) i Conrada (Devin Druid). Trzy lata po nagłej śmierci artystki zorganizowana zostaje retrospektywna wystawa jej prac. Wydarzeniu ma towarzyszyć wspomnieniowy artykuł Richarda Weissmana (David Strathairn) z "NY Timesa", ujawniający nieznane okoliczności wypadku Isabelle. Gene, świadomy wymowy publikacji, ma niewiele...

 • Sylwia Bomba zdradziła trzy złote zasady odchudzania!

  Sylwia Bomba podczas rozmowy z nami zdradziła trzy złote zasady odchudzania. Dodatkowo postanowiła przestrzec wszystkich przed tak zwaną głodówką oraz tabletkami cud. Zobaczcie nagranie!

Dyskusje na temat: d bomb