• Informacje na temat:

  da brat raperka

Artykuły na temat: da brat raperka
 • Bratanek księżnej Diany jest do wzięcia. Odziedziczy ogromną fortunę

  Bratanek księżnej Diany, wicehrabia Althorp Louis Frederick Spencer, jest synem Charlesa Spencera, brata księżnej Diany i byłej modelki Victorii Aitken (kiedyś Lockwood), a zarazem bliskim kuzynem Williama i Harry’ego. Uchodzi za jednego z najprzystojniejszych brytyjskich arystokratów. Podobnie jak kiedyś Harry, Louis lubi huczne imprezy i pokazuje się, choć rzadko, w towarzystwie gwiazd ekranu...

 • Charli XCX: Słowa Eminema są obrzydliwe

  W najnowszym utworze "Vegas" Eminem grozi Iggy Azalei gwałtem. Na słowa utworu zdecydowanie odpowiedziała sama raperka, a ostatnio także jej koleżanka z przeboju "Fancy" - Charli XCX.

 • Wyleciała z "Big Brother"

  Brytyjska raperka Lady Sovereign została wyrzucona z domu Wielkiego Brata.

 • Hiphopowa laleczka o wielu twarzach

  Dzięki Nicki Minaj hip hop w 2011 i 2012 roku stał się bardzo kobiecy. I jednocześnie krzykliwie wielobarwny, bo raperka szybko opanowała show-biznesowy truizm, że im wyrazistszy i różnorodny masz image, tym częściej pojawisz się na okładkach.

 • Pożegnanie Króla Popu: Łzy i podziękowania

  W Staples Center w Los Angeles zakończyła się trwająca ponad 2 godziny publiczna ceremonia pożegnania Michaela Jacksona. "Brak mi słów" - mówił Jermaine Jackson, najstarszy brat Michaela.

 • Raper wstydził się seksownych scen?

  Dlaczego gwiazdor hip hopu Lil Wayne nie chciał dotykać raperki Nicki Minaj na planie zdjęciowym teledysku "High School"?

 • Zaskakująca decyzja jurora: "Odchodzę!"

  Randy Jackson po 12 latach oceniania uczestników "American Idol" odchodzi z show.

 • Miał romans z mężczyzną. "Jest szczery i odważny"

  Po tym, jak amerykański wokalista Frank Ocean ujawnił, że jest gejem, znani artyści wsparli decyzję piosenkarza.

 • Ja Rule winny śmierci?

  Policja zamierza postawić Ja Rule'owi i dwóm jego ochroniarzom zarzut uczestnictwa w strzelaninie, w której wyniku zmarła jedna osoba. Do tragicznego zdarzenia doszło pod koniec grudnia 2004 roku.

 • Rok 2013 rokiem kobiet?

  Faceci w tył zwrot i do drugiego szeregu marsz? Jeżeli zawierzyć prognozom dotyczącym muzycznych objawień 2013 roku, to najbliższe kilkanaście miesięcy bezwzględnie należeć będzie do pań.

Wideo na temat: da brat raperka
 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.

 • Mój brat jest jedynakiem

  Dwaj bracia dorastają w latach 60-tych i 70-tych XX wieku, w małym miasteczku, na południe od Rzymu. Przystojny i nieco próżny Manrico podejmuje pracę w fabryce, zostaje przewodniczącym związków zawodowych i marzy o rewolucji. Jego młodszy brat Accio ma poglądy są skrajnie prawicowe. W życiu obu braci pojawia się Francesca, studentka pochodząca z arystokratycznej rodziny. Połączeni miłością i przyjaźnią, Manrico, Accio i Francesca, próbują stawić czoła wyzwaniom, jakie niosą ze sobą: rodzina,...

 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...