• Informacje na temat:

  da vinci

Artykuły na temat: da vinci
 • Demony da Vinci

  Leonardo próbuje uzyskać od papieża pieniądze na wybudowanie arsenału machin wojennych, które mają zostać wykorzystane w walce z Turkami. Sykstus zgadza się dać na ten cel fundusze, ale stawia warunek - da Vinci ma w zamian pomóc hrabiemu Riario rozwiązać sprawę niedawnego morderstwa wpływowego kardynała. Badając okoliczności zbrodni, Leonardo wpada na bardzo ważny ślad...

 • Tom Hanks powraca jako Robert Langdon

  Rozpoczęły się prace na planie adaptacji bestsellerowej powieści Dana Browna "Inferno". W roli głównej występuje Tom Hanks. Reżyserem filmu jest Ron Howard. Ekipa przebywa obecnie we Florencji.

 • Leonardo przeprowadza śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa, co w rezultacie może doprowadzić do ujawnienia Labiryntu.

 • "Seks, miłość i terapia": Sophie Marceau nimfomanką

  Sophie Marceau powraca i uwodzi seksapilem w wielkim przeboju francuskich kin - komedii "Seks, miłość i terapia". Najnowszy film Tonie Marshall, zdobywczyni Cezara za "Salon piękności Venus", trafi na polskie ekrany w 2015 roku, ale dystrybutor już teraz zaprezentował pełny humoru i pikantnie śmiesznych scen zwiastun obrazu.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan projektantką porcelany! "Właśnie wyprzedziła Leonardo da Vinci"

  ...z "perfekcyjnej". Autorzy uznali, że Rozenek jest już bardziej wszechstronna niż Leonardo da Vinci!  "Breaking news, Perfekcyjna Małgonia Rozenek - Majdan pochwaliła się na instagramie swoim najnowszym talentem - > projektowanie porcelany -> co oznacza, że właśnie wyprzedziła Leonardo da Vinci o jednego skilla i stała się najbardziej wszechstronną osobą w historii ludzkości. Sprzątaczka, nauczycielka dobrych...

 • Rewolucja w emisji zagranicznych seriali

  Polska premiera piątej serii "The Walking Dead", jednego z najpopularniejszych seriali na świecie, odbyła się na kanale Fox zaledwie kilkanaście godzin po premierze amerykańskiej. Choć to w dalszym ciągu mało popularna praktyka w Polsce, z badań stacji wynika, że w dobie internetu polscy widzowie nie chcą już czekać na możliwość obejrzenia ulubionego programu dłużej niż fani zza Oceanu.

 • W telegraficznym skrócie: "Demony da Vinci", "Simpsonowie", "Agenci NCIS"...

  Powstanie 3. seria "Demonów da Vinci", "Simpsonowie" zrobieni z klocków, "Agenci NCIS" przedłużają kontrakty na kolejny sezon, Lisa Kudrow szykuje "Wielki powrót" w HBO, a Neil Patrick Harris wciela się w transseksualistę!

 • Nie żyje Kurt Weber, słynny operator filmowy

  Nie żyje Kurt Weber, operator filmowy uważany za jednego z twórców polskiej szkoły filmowej, autor zdjęć do takich filmów, jak "Baza ludzi umarłych" i "Salto". Twórca zmarł w Moguncji (Niemcy). Miał 78 lat.

 • Leonardo da Vinci jest cydowny. Ale tak niesamowity i fantastyczny, że brakuje słów. Ludzie zaczynają go kochać momentalnie po tym, jak mają ochotę zrobić mu krzywdę za bycie bezczelnym do bólu. Ale taki już najwyraźniej przywilej serialowego geniusza - może być wygadanym draniem, ale jeden uśmiech obraca wszystko na jego korzyść.

 • Zimmer, Marianelli i Goldenthal w Krakowie

  "Duże koncerty przytłaczają, kameralne spotkania z publicznością są przyjemniejsze" - stwierdzili Hans Zimmer, Dario Marianelli i Elliot Goldenthal, gwiazdy Festiwalu Muzyki Filmowej, który zakończył się w niedzielę, 28 września, wieczorem w Krakowie. Kompozytorzy podkreślili też, że czują się szczęśliwi komponując w domu, w samotności.

Zdjęcia na temat: da vinci
 • "Demony da Vinci": Da Vinci widzi i przewiduje rzeczy, których inni nie dostrzegają. Dzięki wspaniałym projektom odkrywa tajemnice wszechświata. Serial przedstawia nowe oblicze słynnego twórcy.
Wideo na temat: da vinci
Dyskusje na temat: da vinci