• Informacje na temat:

  dagmara dominczyk

Artykuły na temat: dagmara dominczyk
 • ​"M jak miłość": Anna Mucha będzie grała w Chicago i Nowym Jorku!

  ...- kielczance Dagmarze Domińczyk, czyli Isabel z "Good Wife", i urodzonej w Australii Yvonne Strahovski, czyli Hannah z "Dextera". Dagmara ma już na swoim koncie udział w 4 broadwayowskich sztukach, Yvonne...

 • Dagmara Dominczyk: Z Kielc do Hollywood

  Dagmara Dominczyk ( "Rock Star" ), pochodząca z Kielc odtwórczyni roli Mercedes w nowej, hollywoodzkiej ekranizacji "Hrabiego Monte Christo" , przyjechała do Polski, aby wziąć udział w kinowej promocji tego filmu. Aktorka odwiedzi Warszawę, Gdańsk, Toruń i rodzinne Kielce. Obraz trafi na ekrany kin w piątek, 9 sierpnia.

 • ...kraju, ale również na rynkach międzynarodowych. Miejsce 9 - Dagmara Dominczyk (36 l.), pochodząca z Kielc aktorka, córka działacza Solidarności i uczestnika strajku w Stoczni Gdańskiej. W 1983 roku...

 • Bohaterka "Hrabiego Monte Christo" w Polsce!

  Dagmara Dominczyk, młoda polska aktorka mieszkająca w USA, przyjedzie do Polski, aby promować film "Hrabia Monte Christo". Obraz, w którym aktorka zagrała u boku Jima Caviezela ( "Oczy anioła" ) i Guy'a Pearce'a ( "Wehikuł czasu" ), wejdzie na ekrany polskich kin 9 sierpnia. Uroczysta premiera filmu z udziałem Dagmary Dominczyk odbędzie się 8 sierpnia, w warszawskim kinie Relax.

 • Dagmara Domińczyk i Patrick Wilson: Hollywoodzka para

  Aktorzy Dagmara Domińczyk i Patrick Wilson zagrali razem w najnowszym filmie Władysława Pasikowskiego "Jack Strong". To polsko-amerykańskie małżeństwo cieszy się z udziału w tej produkcji m.in. dlatego, że po raz pierwszy zagrali razem w jednym filmie.

 • "Imigrantka": Domińczyk kontra Cotillard

  Dagmara Domińczyk, którą niedawno oglądaliśmy w filmie "Jack Strong", 25 kwietnia znów pojawi się na ekranach polskich kin. W filmie "Imigrantka" aktorka wystąpiła u boku takich gwiazd, jak Marion Cotillard i Joaquin Phoenix.

 • Domińczyk i Wilson na nowojorskiej premierze "Jacka Stronga"

  W Tribeca Film Center odbyła się w środę nowojorska premiera filmu "Jack Strong". Po projekcji w gorącej dyskusji z widzami wzięli udział aktorzy grający w tym filmie Dagmara Domińczyk i Patrick Wilson.

 • Gwiazdy w filmie Pasikowskiego

  W Warszawie trwają zdjęcia do filmu Władysława Pasikowskiego "Jack Strong". W bohatera produkcji - Ryszarda Kuklińskiego - wciela się Marcin Dorociński. Na planie pojawił się też znany amerykański aktor Patrick Wilson, którego niedawno można było oglądać w "Prometeuszu" Ridleya Scotta.

 • Pirackie święta

  Po trudach wigilijnej nocy będzie można usiąść przed telewizorem i porozkoszować się błogim lenistwem. Tym bardziej, że dzień umilą nam m.in. słynni piraci i bohaterowie kultowych już animacji.

 • Pasikowski zaczyna zdjęcia w Waszyngtonie

  Ekipa "Jacka Stronga", filmu opowiadającego fascynującą historię pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, przenosi się w poniedziałek do Waszyngtonu.

Zdjęcia na temat: dagmara dominczyk
Wideo na temat: dagmara dominczyk
 • Imigrantka

  Jest rok 1921. Dwie młode Polki, siostry – Ewa i Magda wyruszają do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Zanim jednak spełni się ich amerykański sen muszą przejść selekcję na Ellis Island. Chora na gruźlicę Magda zostaje zatrzymana i poddana kwarantannie, a zdana tylko na siebie Ewa rozpoczyna zdobywanie Ameryki na własną rękę. Niestety szybko przekonuje się, że młoda Polka bez znajomości i referencji na Manhattanie nie może liczyć na zbyt wiele. Trafia na ulicę, gdzie jej przewodnikiem i...

 • Kop głębiej

  Szukający rodzinnych korzeni leciwy Niemiec, emeryt Hugo Schmidt przyjeżdża z wnukiem do wsi na Mazurach. Dom, w którym się urodził, zamieszkuje obecnie biedna polska rodzina, przesiedleńcy zza Buga, niezbyt dbający o utrzymanie porządku w gospodarstwie. Nowakowie są przerażeni wizją odebrania im przez Hugo dachu nad głową. Ale zmieniają swój stosunek do Niemca, gdy ten proponuje sporą sumę pieniędzy za spełnienie "nietypowej" prośby: chodzi o zgodę na dokonanie ekshumacji. Pod koniec wojny...

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....