• Informacje na temat:

  dakota fanning aktorka

Artykuły na temat: dakota fanning aktorka
 • Związek Dakoty Fanning (22 l.) i starszego od niej o 13 lat partnera nie przetrwał próby czasu.

 • "Fru!": Maja Bohosiewicz została matką

  Maja Bohosiewicz - aktorka ("W ciemności", "Pani z przedszkola") i mistrzyni zdumiewających transformacji z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" - dołącza do polskiej obsady dubbingowej "Fru!".

 • Gwiazdy stają w obronie Kristen Stewart

  Taylor Lautner, gwiazdor filmowej sagi "Zmierzch", stanął w obronie swej ekranowej koleżanki Kristen Stewart. Daleka od potępienia młodej aktorki jest także Dakota Faning, która wystąpiła ze Stewart w filmie "The Runaways".

 • "Fru!": Katarzyna Kwiatkowska biedronką

  Znana z błyskotliwych ról komediowych, niekwestionowana mistrzyni parodii Katarzyna Kwiatkowska, to kolejna z gwiazd polskiej wersji językowej "Fru!".

 • Alicja Bachleda-Curuś zarabia pieniądze w Polsce, a wydaje w Ameryce. W tym roku nieźle się obłowiła

  Alicja Bachleda-Curuś (32 l.) ma głowę do interesów. Aktorka przyjeżdżając do Polski zaledwie kilka razy w roku, jest w stanie zarobić niezłą kasę.

 • Zielony strach. Ekoterroryzm na ekranie

  "Najpoważniejszym zagrożeniem dla bezpieczeństwa wewnątrz kraju jest obecnie ekoterroryzm" - ogłosił w 2005 roku zastępca dyrektora generalnego FBI John Lewis, uznając członków radykalnych organizacji ochrony przyrody i praw zwierząt za równorzędnych z autorami krwawych zamachów bombowych. Czy słusznie? Obecny na polskich ekrany dramat "Night Moves" stanowi kolejną próbę odpowiedzi na to pytanie.

 • Alicja Bachleda-Curuś o synu: Henry jest już artystą, intelektualistą. Modlimy się po polsku!

  Chłopiec od września chodzi do jednej z najlepszych szkół w Hollywood, Campbell Hall, którą ukończyły m.in. słynne bliźniaczki Mary Kate i Ashley Olsen, a także aktorka Dakota Fanning. Roczne czesne wynosi tam aż 33 tysiące dolarów, czyli 100 tys. zł. Aktorka nie musi jednak oszczędzać na edukacji syna, gdyż - jak wiadomo - alimenty od byłego partnera, Colina Farrella, są bardzo hojne (30 tys...

 • Krytykują Dakotę Fanning

  12-letnia Dakota Fanning ( "Pajęczyna Charlotty" ) została skrytykowana za rolę w filmie "Hounddog", który miał swoją premierę na festiwalu Sundance.

 • Alicja Bachleda-Curuś wybrała szkołę dla syna. Słono za nią zapłaci!

  .... z tańca, muzyki, sportu i teatru.  To właśnie w tej szkole kształciły się amerykańskie gwiazdy: siostry Olsen, Ariel Winter, Troian Bellisario, Dakota Fanning, Paul Thomas Anderson czy koszykarz Justin Holiday.  Jednak posłanie dziecka do Campbell Hall School do tanich nie należy.  Za rok nauki aktorka będzie musiała wyłożyć aż 33 tysiące dolarów,czyli przeszło 100 tysięcy złotych! Bachleda-Curuś...

 • Skandalistka Dakota Fanning

  Dakota Fanning ("Wojna światów", "Siła strachu") zagra tytułową rolę w filmie "Effie", będącym biografią Euphemii "Effie" Gray - kobiety, która pod koniec XIX wieku wywołała skandal wśród wiktoriańskiej opinii publicznej. Młoda aktorka wystąpi u boku Grega Wise'a i Toma Sturridge'a.

Wideo na temat: dakota fanning aktorka
 • Steven Spielberg wyprawił Dakocie Fanning urodziny!

  Steven Spielberg opłacił Dakocie Fanning imprezę z okazji 21. urodzin! Reżyser w 2005 roku na planie filmu "Wojna światów" obiecał 5-letniej wówczas Dakocie, że wyprawi jej "pełnoletnie" urodziny w Las Vegas.  68-latek dotrzymał słowa i zapłacił za zabawę aktorki. Gwiazda na wycieczkę zabrała ze sobą rodziców. (źródło: x-news)

 • Night Moves

  Nowy film Kelly Reichardt to trzymająca w napięciu, mroczna opowieść o zderzeniu szlachetnych ideałów z brutalnym aktem przemocy. Troje młodych ekoaktywistów: pracownik ekologicznej farmy Josh (Jesse Eisenberg), prowadząca spa Dana (Dakota Fanning) i weteran wojenny Harmon (Peter Sarsgaard) mają dość szkód, które wielkie korporacje wyrządzają naturalnemu środowisku. Powodowani frustracją i bezradnością postanawiają wysadzić mieszczącą się w Oregonie hydroelektryczną tamę, by zwrócić uwagę...

 • 14-letnia gwiazda Hollywood

  14-letnia aktorka Dakota Fanning rozdaje autografy na czerwonym dywanie. Dziewczynka zagrała pierwszą główną rolę w filmie w wieku zaledwie 7 lat. Występowała m.in. w "Wojnie światów", "Dziewczynie z Alabamy" i "Człowieku w ogniu".

 • Push

  Film reżysera "Zabójczego numeru" oraz producentów "Hollywoodland" i "Braveheart - Waleczne serce", z muzyką lidera zespołu Massive Attack! "Push" to zapierający dech w piersiach efektami specjalnymi thriller SF. Scenariusz filmu został oparty w znacznym stopniu na eksperymentach z dziedziny parapsychologii. To właśnie zwykli ludzie obdarzeni nadludzkimi zdolnościami przewidywania przyszłości lub potrafiącymi sterować cudzymi myślami stali się inspiracją twórców filmu, ale też obiektem...