• Informacje na temat:

  dakota griffith

Artykuły na temat: dakota griffith
 • Dakota Johnson: Ukryte pragnienia

  ...narkotyków i była objęta programem ambulatoryjnym. Dakota Johnson urodziła się we wpływowej filmowej rodzinie i od dziecka była wychowywana na gwiazdę. Jest córką Dona Johnsona i Melanie Griffith, gorącej pary Hollywood przełomu lat 80. i 90. Jej babcią jest jedna z muz Alfreda Hitchocka, Tippi Hedren - znana między innymi z kultowych "Ptaków". Dakota zadebiutowała u boku mamy w wieku 10 lat...

 • Dakota Johnson: Złote dziecko Hollywood

  Córka Melanie Griffith i Dona Johnsona, pasierbica Antonio Banderasa - od najmłodszych lat skazana była na sukces. Dakota Johnson z młodej celebrytki i modelki stała się jedną(...)! Urodzona w świecie show-biznesu Dakota Johnson, jako córka Dona Johnsona i Melanie Griffith od początku skazana była na karierę w branży filmowej. Już...

 • ​Dakota Johnson nie może spać, bo ciągle myśli o pandemii

  Dakota Johnson w ostatnim wywiadzie zdradziła, że trwająca pandemia koronawirusa jest dla niej źródłem ogromnego niepokoju. "Myślę o tym w dzień i w nocy" - przyznała gwiazda "Greya". Aktorka odniosła się także do swoich wieloletnich zmagań z depresją.

 • Dakota Johnson: 50 twarzy piekła

  Kochanka Greya została oblubienicą diabła? Dakota Johnson idzie w ślady babci, muzy Alfreda Hitchocka – Tippi Hedren i kradnie show w horrorze „Suspiria”. Remake kultowego arcydzieła kina grozy na ekranach od 2 listopada.

 • Dakota Johnson w emocjonalnej pustce

  Dakota Johnson, która zagrała główną rolę w adaptacji bestsellera "Pięćdziesiąt twarzy Greya", przyznała, że od czasu zakończeniu zdjęć do filmu nie potrafi dojść do siebie.

 • "50 twarzy Greya": Dakota Johnson namawia mamę do obejrzenia filmu

  W zapowiedzi nowego odcinka "Saturday Night Live" Dakota Johnson wspólnie z Taranem Killamem błagają mamę aktorki o obejrzenie "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Gwiazda erotycznego przeboju będzie gospodynią najbliższej odsłony kultowego telewizyjnego show.

 • Melanie Griffith: "Chcę mieć czwarte dziecko!"

  Amerykańska aktorka Melanie Griffith próbuje kolejny raz zajść w ciążę i używa wszelkich dostępnych metod, aby w wieku 43 lat urodzić swe czwarte dziecko. Problem z zajściem w ciążę, jak twierdzi aktorka, nie jest jednak związany z jej mężem - latynoskim gwiazdorem, Antonio Banderasem.

 • "Na topie": Nowy film Dakoty Johnson

  Niebawem na ekrany polskich kin trafi produkcja, w której główne role grają znana z kreacji w "50 twarzach Greya" Dakota Johnson i Tracee Ellis Ross. Film "Na topie" opowiada historię wielkiej gwiazdy i jej asystentki.

 • Kto gwiazdą "50 twarzy Greya"?

  Dakota Johnson, 23-letnia córka Melanie Griffith i Dona Johnsona, zagra w ekranizacji kontrowersyjnej powieści "50 twarzy Greya". Wschodząca gwiazda kina w wyścigu o rolę pokonała tak znane aktorki, jak Emma Watson, Mila Kunis i Elizabeth Olsen.

 • 50 twarzy Dakoty Johnson

  Od czasu swego kinowego debiutu w "Wariatce z Alabamy" Dakota Johnson wystąpiła m.in. w "The Social Network", "Jeszcze dłuższych zaręczynach" oraz "21 Jump Street", a już od 21 marca piękną córkę Melanie Griffith i Dona Johnsona będzie można podziwiać w kolejnym filmowym hicie - "Need for Speed".

Zdjęcia na temat: dakota griffith
Wideo na temat: dakota griffith
 • Antonio Banderas z córką

  Antonio Banderas z żoną Melanie Griffith i dziećmi jak co roku spędzają zimowe wakacje w narciarskiej stolicy USA, Aspen. Aktor ma tylko jedną biologiczną córkę, Stellę (z którą możemy zobaczyć go na filmie), pozostałych dwoje dzieci, Alexander i Dakota, jest owocem porzednich związków Griffith