• Informacje na temat:

  dakoty fanning

Artykuły na temat: dakoty fanning
 • Związek Dakoty Fanning (22 l.) i starszego od niej o 13 lat partnera nie przetrwał próby czasu.

 • Młodsza z sióstr Fanning podbija Hollywood!

  Elle Fanning, siostra znanej z sagi "Zmierzch" Dakoty, pod koniec maja pojawi się na ekranach polskich kin u boku samej Angeliny Jolie!

 • ​"W rytmie serca": Z Kazimierza Dolnego do Hollywood... Rafał Zawierucha zagra w amerykańskiej super

  ..., Jamesa Marsdena, Burta Reynoldsa, Tima Rotha, Margot Robbie i Dakoty Fanning. Rafał Zawierucha - absolwent warszawskiej Akademii Teatralnej - znany jest polskim telewidzom z wielu seriali. Pamiętamy go...

 • Dakota Fanning już dorosła

  Dakota Fanning, mimo że ma dopiero 19 lat, jest jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych amerykańskich aktorek. Nazywana "złotym dzieckiem kina" ma ugruntowaną pozycję w Hollywood, a dorastanie wcale nie oznacza dla niej końca kariery. Wręcz przeciwnie.

 • Dakota Fanning: Wpływowa 11-latka

  Dakota Fanning, znana z filmów "Wojna światów" i "Człowiek w ogniu" , to obecnie najbardziej wpływowa gwiazda w Hollywood - stwierdza amerykański branżowy magazyn "Entertainment Weekly". Od 2001 roku filmy z udziałem 11-letniej dziewczynki zarobiły w sumie 647 milionów dolarów.

 • Dakota Fanning: Gwałt Oscara wart

  12 -letnia Dakota Fanning ( "Wojna światów" ) zgodziła się (a może raczej jej rodzice) na udział w scenie gwałtu, gdzie dziewczynka będzie pokazana prawie nago. Decyzja młodej aktorki wydaje się być szokująca, matka dziewczynki jest zaś przekonana, że Dakota tym występem zasłuży sobie na Oscara.

 • Nominacja do Oscara może zawstydzić

  Elle Fanning, 14-letnia gwiazdka filmu "Ginger and Rosa" obok m.in. Marion Cotillard i Keiry Knightley jest jedną z aktorek nominowanych do Oscara 2013. Fanning, to wyróżnienie jednak bardziej zakłopotało, niż ucieszyło.

 • Gwiazda Coppoli u J.J. Abramsa

  Elle Fanning i Kyle Chandler wystąpią w owianym tajemnicą "Super 8" J.J. Abramsa, do którego zdjęcia ruszyły niedawno w Weirton we Wschodniej Wirginii.

 • Pedofilski skandal filmowy

  Nieco ponad miesiąc przed swymi 13 urodzinami, Dakota Fanning ( "Pajęczyna Charlotty" ) stała się bohaterką obyczajowego skandalu, związanego z jej najnowszym filmem "Hound Dog".

 • "Czarownica": Angelina Jolie jako Diabolina

  Nowa wersja słynnej baśni "Śpiąca Królewna" spodoba się tym, którzy są ciekawi, co właściwie sprawiło, że zła wiedźma rzuciła klątwę na córkę króla Aurorę. Film "Czarownica", który będzie wyświetlany w naszych kinach w dwóch wersjach - polskiej lub z napisami, to podróż do bajecznie kolorowego świata wyobraźni.

Wideo na temat: dakoty fanning
 • Somewhere. Między miejscami

  Najnowszy film laureatki Oscara Sofii Coppoli ("Między słowami"), który zdobył Złote Lwy na festiwalu w Wenecji. Hollywoodzki gwiazdor Johnny Marco (Dorff) mieszka w dekadenckim hotelu Chateau Marmont. Jeździ czarnym ferrari, ma nieograniczony dostęp do wszelkich używek, a wokół niego kręci się pełno dziewczyn gotowych spełniać jego kaprysy. Nieoczekiwanie w życie tabloidowego celebryty wkracza jedenastoletnia Cleo (Fanning) - córka Johnny'ego z małżeństwa, które dawno się rozpadło. To dzięki...

 • Night Moves

  Nowy film Kelly Reichardt to trzymająca w napięciu, mroczna opowieść o zderzeniu szlachetnych ideałów z brutalnym aktem przemocy. Troje młodych ekoaktywistów: pracownik ekologicznej farmy Josh (Jesse Eisenberg), prowadząca spa Dana (Dakota Fanning) i weteran wojenny Harmon (Peter Sarsgaard) mają dość szkód, które wielkie korporacje wyrządzają naturalnemu środowisku. Powodowani frustracją i bezradnością postanawiają wysadzić mieszczącą się w Oregonie hydroelektryczną tamę, by zwrócić uwagę...

 • Push

  Film reżysera "Zabójczego numeru" oraz producentów "Hollywoodland" i "Braveheart - Waleczne serce", z muzyką lidera zespołu Massive Attack! "Push" to zapierający dech w piersiach efektami specjalnymi thriller SF. Scenariusz filmu został oparty w znacznym stopniu na eksperymentach z dziedziny parapsychologii. To właśnie zwykli ludzie obdarzeni nadludzkimi zdolnościami przewidywania przyszłości lub potrafiącymi sterować cudzymi myślami stali się inspiracją twórców filmu, ale też obiektem...