• Informacje na temat:

  dała plamę

Artykuły na temat: dała plamę
 • Mucha dała plamę

  Siedem par, duch Michaela Jacksona, cha-cha, rumba, jive, pasodoble i wlac wiedeński na deser - tego wszystkiego byliśmy świadkami śledząc 7. odcinek "Tańca z gwiazdami" . Z programu odpadł Marcin Urbaś, choć najgorzej zatańczyła Ania Mucha .

 • Recenzja Cavalera Conspiracy "Pandemonium": Apokaliptyczne riffy, częstochowskie rymy

  Pojednanie braci Cavalera po latach rozłąki i wzajemnego żalu poprawiło nie tylko rodzinne stosunki słynnych Brazylijczyków, ale i dało fanom nadzieję na powrót do wielkości, której nie gwarantowali robiący dobrą minę do złej gry, dawni koledzy z Sepultury i traktowany z ostracyzmem przez metalowych purystów Soulfly. Na "Pandemonium" Iggor i Max znów zmierzyli się z własnym dziedzictwem.

 • “Na Wspólnej": Senator oskarżony o próbę gwałtu!

  ...zaskoczonej kobiecie, po czym wyjdzie z jej pokoju... Po tej akcji parlamentarzysta poinformuje Żanetę oraz Monikę (Sylwia Gliwa), że na wyjeździe Lipska dała plamę, więc ma zamiar ją zwolnić. Nie powie...

 • "Taniec z gwiazdami": Co w czwartym odcinku?

  W piątek, 26 września, w czwartym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" widzowie Polsatu zobaczą na parkiecie takie tańce, jak walc wiedeński, foxtrot czy paso doble. Kto okaże się najlepszy, a kto pożegna się z telewizyjnym show?

 • Krzysztof Piasecki: Po dramacie tylko praca pomagała mu żyć

  .... Największą sympatię widzów dała mu telewizja. Prowadził programy "Śmiechu warte", "Dyżurny satyryk kraju", "Ale plama". Śmiech zniknął z jego twarzy w marcu 2008 roku. Jego syn Wojciech zginął podczas...

 • Krawczyk dał plamę?

  "Jubileusz bez Trubadurów to tak jak urodziny bez tortu" - mówi o koncercie Krzysztofa Krawczyka w Sopocie Sławomir Kowalewski, jeden z założycieli zespołu. Grupa, z którą Krawczyk stawiał pierwsze kroki na scenie, nie może mu wybaczyć, że nie została zaproszona do Opery Leśnej.

 • Anna Kalczyńska błagała szefa, by ją zwolnił! O co poszło?!

  ...właśnie dałam plamę". Na szczęście szef wykazał się pełnym zrozumieniem i stwierdził, że takie sytuacje zdarzają się często w telewizji na żywo. Obecnie po prezenterce nie widać nawet śladu...

 • Nie martwcie się o Kazika

  Kazik Na Żywo "Bar la Curva / Plamy na słońcu", SP Records

 • "Na sygnale": Na ratunek samobójcy

  Jedni świętują… a inni wpadają w rozpacz. Za to ratownicy znów mają pełne ręce roboty!

 • A Polacy mają Oszibarack

  Już 25 kwietnia do sklepów trafi nowy album projektu Oszibarack zatytułowany "Plim Plum Plam".

Wideo na temat: dała plamę
 • Ja cię kocham, a ty z nim

  Komedia romantyczna, która wejdzie do kanonu nieśmiertelnych opowieści o miłości, obok takich evergreenów, jak "Bezsenność w Seattle", "To właśnie miłość!" czy "Ja cię kocham, a ty śpisz" - nic dziwnego, skoro jego autorem jest scenarzysta takich przebojów kinowych, jak "Był sobie chłopiec" i "Co gryzie Gilberta Grape'a?" Steve Carell, godny następca Jima Carrey'a, swoją kreacją wnosi do filmu energetyzującą dawkę humoru. Życie wdowca, Dana Burnsa (Carell), jest całkowicie poświęcone...

 • Z dala od zgiełku

  Anglia, połowa XIX stulecia. Młoda i piękna Bathsheba Everdene dziedziczy wielką farmę i postanawia walczyć o jej utrzymanie i swą niezależność w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Trzech z nich rywalizuje o jej względy, co prowadzi do nieuchronnego konfliktu.

 • Metallica Through the Never

  Podczas realizowanego z ogromnym rozmachem koncertu grupy Metallica, młody członek ekipy koncertowej Trip (Dane DeHaan), dostaje zlecenie odebrania niezwykle ważnej przesyłki. Rutynowe z pozoru zadanie przeradza się w groźną, surrealistyczną odyseję, którą muzycznie ilustruje Metallica, wykonując na żywo swoje ikoniczne utwory. Zdeterminowany, by dostarczyć przesyłkę Metallice, zdany wyłącznie na siebie Trip pokonuje opustoszałe ulice miasta.

Dyskusje na temat: dała plamę