• Informacje na temat:

  daleko od siebie

Artykuły na temat: daleko od siebie
 • Robert Gonera: Do dna miałem jeszcze daleko

  ...pracowałem zawsze, nawet mając gorsze momenty w życiu. Do dna było jeszcze bardzo daleko. Wróćmy do terapii. Bardzo otwarcie pan o tym mówi... Bo wiem, że mogę pomóc innym. A osób z podobnymi problemami(...) dzieci dają mi tę siłę. Co prawda żona wzięła na siebie trud wychowania synów, ale to nie znaczy, że zostały bez ojca. Nie mieszkam z nimi, owszem, ale widujemy się kilka razy w miesiącu, przeważnie raz...

 • Recenzja Sarius "Daleko jeszcze?": Podwójna ostrość

  Właśnie tak powinno wyglądać spotkanie starego wygi z młodym gniewnym - O.S.T.R. odnalazł polot w muzycznym rzemiośle, Sarius nabrał rozwagi w posługiwaniu się słowem i skończyło się na bardzo dobrym rapie.

 • "Daleko od noszy": Serial wraca na antenę

  Po latach przerwy na antenę telewizji Polsat powrócą bohaterowie serialu "Daleko od noszy". Prace na planie kolejnego sezonu już trwają.

 • Współczesna rodzina: Tak daleko, tak blisko

  Laureat Złotej Palmy 2014 turecki "Zimowy sen", hollywoodzka "Furia" z Bradem Pittem w roli głównej, włoski dramat "Kapitał ludzki" i polskie "Zbliżenia" to najgłośniejsze spośród aż 10 premier, które wchodzą w piątek, 24 października, na ekrany naszych kin.

 • "Daleko od noszy. Reanimacja": Z przymrużeniem oka

  ...​- Czasem musiałam się gryźć w język - Katarzyna Glinka zagra jedną z głównych ról w powracającym na antenę "Daleko od noszy". Aktorka zdradza też, kiedy jej wyobraźnia szaleje i co ją denerwuje.

 • Maja Sablewska: Uwielbiam Krystynę Jandę

  - Uwielbiam kobiety z pasją - mówi Maja Sablewska. Za taką kobietę znana stylistka uważa Krystynę Jandę. Przyznaje, że wybitna polska aktorka jest dla niej ogromną inspiracją. Sablewska ma nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie mogła poznać swoją idolkę osobiście.

 • "Daleko od noszy - Reanimacja": Śmiechoterapię czas rozpocząć!

  ...dostrzeże dla siebie szansę na awans. Problem w tym, że władze szpitala zechcą, by nowym ordynatorem została... kobieta. Nowe ślicznotki Do damskiej części personelu - siostry Basen (Hanna...

 • "Chappie" : Na miarę czasów

  2016 rok. Niedaleka przyszłość. Oddziały policji w Johannesburgu wspiera armia humanoidalnych robotów. Miasto jest bezpieczne, gangsterzy mają respekt do maszyn, bo nie mogą z nimi wygrać ani ich przekupić. Ambitnemu inżynierowi, który zaprojektował oddziały mechanicznych policjantów, marzy się jednak stworzenie robota ze sztuczną inteligencją. W zezłomowanym stalowym ciele rodzi się Chappie.

 • Bartosz Żukowski: Do rozwodu jeszcze daleko!

  ...tygodniu ustanowiono rozdzielność majątkową Ewy Coll i Bartosza Żukowskiego. - To znaczy, że małżonkowie już nie odpowiadają wzajemnie za swoje decyzje finansowe i zarabiają tylko na siebie - dowiedziało...

 • "Must Be The Music": Żenujące wybory jury?

  Wybór 18 półfinalistów ósmej edycji "Must Be The Music" wzbudził gorące dyskusje wśród widzów programu. Mocno dostało się jurorom, którzy odrzucili wcześniej wychwalanych przez siebie wykonawców.

Zdjęcia na temat: daleko od siebie
Wideo na temat: daleko od siebie
 • Doda fantazjuje: My, artyści, jesteśmy wszechstronni

  Doda od niedawna próbuje sił jako aktorka w serialu "Daleko od noszy", gdzie gra... samą siebie, oraz w spektaklu "Słownik ptaszków polskich" na deskach teatru Tomka Karolaka. Jak mówi, jest wszechstronna i talent aktorski "ma w sobie od początku". (Agencja TVN/x-news)

 • Lena Dunham w bikini!

  Lena Dunham (29 l.) niejednokrotnie powtarzała, że akceptuje swoje ciało. Aktorka, choć daleko jej do ideału, nie wstydzi się więc pokazywać w bikini. Pewnością siebie mogłaby obdzielić co najmniej kilka swoich koleżanek z show-biznesu, które przejmują się nawet najmniejszą fałdką!

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska broni swojego męża!

  taki sukces. Mój mąż odniósł sukces jako ojciec, jako mąż, a później jako dziennikarz sportowy" - wyznała. Paulina Smaszcz-Kurzajewska przyznała również, że ona i Maciej nie zaszliby tak daleko bez siebie i nie byliby tym, kim są teraz. (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: daleko od siebie