• Informacje na temat:

  dalia

Artykuły na temat: dalia
 • ​"I Am the Night": Kto zabił Czarną Dalię?

  To morderstwo przez lata rozpalało wyobraźnię Amerykanów, a zdjęcie ofiary nie schodziło z czołówek gazet. Wciąż nie ma jednak pewności, kim był zabójca. Utrzymany w klimacie noir serial "I Am the Night" zabiera nas do Los Angeles lat 60. Opowiada historię rodziny Hodelów i pokazuje ich mroczne tajemnice odkrywane przez Faunę Hodel, wnuczkę domniemanego mordercy Czarnej Dalii.

 • Podwójna "Czarna Dalia"

  17 sierpnia na ekrany polskich kin trafi najnowszy thriller Briana De Palmy - "Czarna Dalia" . De Palma napisał scenariusz na podstawie bestsellerowej, opartej na faktach powieści Jamesa Ellroy'a, autora m.in. "Tajemnic Los Angeles". Książka Ellroya 31 lipca ukaże się nakładem wydawnictwa C&T.

 • Mary mówi Sandrze, że chciałaby, by została ona narzeczoną Tonia. Tonio przeprasza Anę Luisę za to, co zaszło między jej mężem a Valerią. Dalia wyznaje...

 • Czarna Dalia rozdziewicza

  Amerykańska formacja The Black Dahlia Murder wyda 15 września nowy album "Deflorate".

 • Marta Wierzbicka w kolejnej gorącej sesji!

  Marta Wierzbicka, czyli Ola Zimińska z "Na Wspólnej", jest ambasadorką firmy bieliźniarskiej Dalia, obecnie aktorka pracuje nad kolejną kampanią promującą nową kolekcję.

 • Czarna dalia Hilary Swank

  Hilary Swank ( "Nie czas na łzy" , "Jądro Ziemi" ) dołączyła do obsady filmu "The Black Dahlia", nad którym pracuje Brian De Palma ( "Mission: Impossible" , "Femme fatale" ). Obraz będzie adaptacją bestsellerowej powieść autorstwa Jamesa Ellroy'a ( "Tajemnice Los Angeles" ).

 • Pierwsza sprawa Orlicza

  ...skazać go za działalność przestępczą. Ponad rok temu Boss wyjechał z Wilna i przeniósł się do Łodzi, ale litewska prokuratura nie przestała go ścigać. Jego tropem od lat podąża Dalia Romanius(...) będzie chciał także pozbyć się jedynego świadka mającego zeznawać w jego sprawie. Czy Paula da się zastraszyć Bossowi i wyda mu litewską prokurator oraz świadka, do którego dotarła? Czy Dalia wpadnie...

 • Rytuał Czernej Dalii

  Grupa The Black Dahlia Murder z USA odda niebawem w ręce fanów piąty album "Ritual".

 • Przez 24 godziny

  Spisek Logana i prezydenta Suvarovem zdemaskowany Prezydent Taylor opowiada Dalii o prawdopodobnym udziale prezydenta Rosji w zabójstwie jej męża. Kiedy Dalia odmawia podpisania traktatu pokojowego, Taylor straszy ją wojną, której pretekstem może być nieudany zamach bombowy Samira. Jack udaje się do siedziby ONZ, do której ma przyjechać prezydent Rosji. Porywa Pillara, dzięki któremu dostaje się...

 • Josh Hartnett wraca na ekran

  Josh Hartnett, znany z ról w filmach "Pearl Harbor", "Helikopter w ogniu" i "Czarna Dalia", jest gościem specjalnym 6. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera. W środę, 17 kwietnia, aktor spotkał się z fanami w krakowskim kinie Kijów.Centrum.

Zdjęcia na temat: dalia
Dyskusje na temat: dalia