• Informacje na temat:

  dalsze losy klanu

Artykuły na temat: dalsze losy klanu
 • Paweł Karpiński komentuje dalsze losy serialu "Klan"! Kotulanka nie wróci?

  ...cudowny powrót do "Klanu" Kotulanka nie może liczyć. Zresztą, jak pisaliśmy ostatnio, przyszłość serialu stoi pod znakiem zapytania. "Losy 'Klanu' nie są przesądzone. Mamy umowy podpisane do końca(...) Klanu. Kto więc pomoże Kotulance?

 • Laura Łącz: Kobieta po przejściach... budowlanych

  Laura Łącz w "Klanie" gra już osiemnaście lat! Przez ten czas nawiązała przyjaźnie, które przeniosła także do życia prywatnego. Choć czuje się samotna, to na to nie zważa, bo pochłania ją aktorstwo i pisanie dla dzieci.

 • "Klan": Paulina Holtz po powrocie do pracy dostrzegła dobre strony... kwarantanny!

  Kilkanaście ostatnich dni Paulina Holtz, czyli Agnieszka z „Klanu”, spędziła na podkarpackiej wsi, gdzie zajmowała się sadzeniem pomidorów i topinamburów. Niestety, aktorka musiała pilnie wrócić do Warszawy... - Wróciłam i od razu wpadłam w wir pracy – obwieściła w mediach społecznościowych.

 • "M jak miłość" Ona odmieni życie Mostowiaków

  Jak zdradza MTL Maxfilm, producent śledzonego przez miliony Polaków serialu "M jak miłość", Marta Król, grająca Sonię znajdzie się w gronie trzech aktorek, do których będzie należał kolejny sezon hitowej produkcji. Zapowiedź zdarzeń, które zmienią losy rodziny Mostowiaków widzowie odkryją w ostatnich odcinkach tego sezonu, które TVP2 wyemituje 9 i 10 czerwca.

 • "Klan": Piotr Cyrwus rozważa powrót do "Klanu"?

  Piotr Cyrwus, który dla milionów telewidzów na zawsze pozostanie nieodżałowanym Ryśkiem Lubiczem z "Klanu", często wraca myślami do chwil, które spędził na planie najdłużej emitowanej polskiej telenoweli. Czy po ponad siedmiu latach od odejścia z serialu żałuje, że zrezygnował z roli, która dała mu ogromną popularność? Czy rozważa powrót?

 • Uczta dla wielbicieli seriali

  Od niedzieli, 19 sierpnia ruszają nowe sezony seriali produkcji HBO. Polscy widzowie zobaczą drugi sezon "Rzymu" jako pierwsi w regionie Europy Środkowej. Będą mogli również śledzić dalsze losy "Rodziny Soprano".

 • "Klan": Jan Piechociński świętuje 65. urodziny

  Jan Piechociński, czyli Feliks Nowak z „Klanu”, żartuje czasem, że mógłby śmiało kręcić kontynuacje swoich seriali i filmów sprzed lat, bo wcale się nie zmienia. W niedzielę 26 lipca aktor skończy 65 lat!

 • "Klan": Jest nosicielem HIV?

  Bohaterów "Klanu" czeka prawdziwy dramat! Po jednej szalonej nocy z przygodną partnerką Michał Chojnicki (Daniel Zawadzki) może być nosicielem wirusa HIV!

 • Obsada "Klanu" jest przerażona! To koniec tej telenoweli w TVP?

  ..., który wciąż oglądają trzy miliony Polaków" – powiedziała nam. Po chwili dodała, że zapytała producentów serialu o dalsze losy "Klanu". Czego się dowiedziała? "Mogę powiedzieć, że oficjalnie jeszcze...

 • TVP przedstawiła jesienną ramówkę

  Nowe polskie seriale , bogata oferta filmowa, interesujące dokumenty, propozycje dla dzieci i programy publicystyczne to jesienna oferta TVP1. Już od września brawurowe akcje w serialu "Ratownicy", dalsze losy bohaterki serialu "Miłość nad rozlewiskiem" oraz znane osoby w wywiadach "Małych drani".