• Informacje na temat:

  dam nergal

Artykuły na temat: dam nergal
 • Szok! Siwiec i Nergal nie pomogli małemu chłopcu! Oto prawdziwa twarz polskich celebrytów?

  Do sieci trafiło zaskakujące nagranie, które nie stawia Natalii Siwiec i Nergala w najlepszym świetle...

 • Behemoth: Kolejne protesty

  Po skutecznym odwołaniu koncertu grupy Behemoth w Poznaniu nasilają się kolejne protesty.

 • Nergal miał romans?!

  Z najnowszych informacji wynika, że powodem rozstania Dody i Nergala była inna kobieta. Rabczewska miała wpaść na jej trop na laptopie Darskiego .

 • Najlepsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Przed niektórymi płytami staraliśmy się ostrzegać, ale w 2014 roku ukazało się też sporo wydawnictw, które zostaną z nami na dłużej. Oto najlepiej oceniane płyty ostatnich 12 miesięcy przez recenzentów Interii.

 • Nergal ostro o Janie Pawle II

  Nergal jako student chciał pisać pracę magisterską o... polskim papieżu!

 • Nergal atakuje TVP!

  Adam "Nergal" Darski ma wielki żal do decydentów Telewizji Polskiej, że nie promowali wystarczająco programu "The Voice Of Poland", w którym był jurorem.

 • Nergal: Polacy nie są spoko

  Lider metalowej grupy Behemoth oraz prywatnie partner Dody, Adam "Nergal" Darski, w wywiadzie dla amerykańskiego magazynu stwierdził, że nie rozumie turystów, którzy zachwycają się Polską. "Nie miałbym problemu z tym, żeby się wyprowadzić i żyć za granicą" - podkreśla.

 • Behemoth zatrzymany w Rosji. Nergal z kolegami zostaną deportowani?

  W środę (21 maja) muzycy grupy Behemoth zostali zatrzymani przed koncertem w Jekaterynburgu (Rosja) z powodu braku odpowiednich wiz. "Wygląda na to, że to będzie normalny areszt" - napisał na Facebooku Adam "Nergal" Darski.

 • Nergal chce wrócić do Dody!

  ...tygodni" - powiedziała skandalistka w wywiadzie dla "Gali" po rozstaniu z Adamem. Podobno nie chciała nawet, by Nergal pojawił się na widowni podczas jej występu na festiwalu w Sopocie. A doszły ją(...), zawodową produkcję (...). Liczę na małą rewolucję w skali kraju i dużo fermentu ha ha" - zachwycał się Nergal. Na internetowym wpisie nie poprzestał. Jak udało się dowiedzieć "Na żywo", Darski...

 • Nergal chwali się 74-letnim fanem

  Lider zespołu Behemoth otrzymał maila o zaskakującej treści.

Wideo na temat: dam nergal
 • Ja cię kocham, a ty z nim

  Komedia romantyczna, która wejdzie do kanonu nieśmiertelnych opowieści o miłości, obok takich evergreenów, jak "Bezsenność w Seattle", "To właśnie miłość!" czy "Ja cię kocham, a ty śpisz" - nic dziwnego, skoro jego autorem jest scenarzysta takich przebojów kinowych, jak "Był sobie chłopiec" i "Co gryzie Gilberta Grape'a?" Steve Carell, godny następca Jima Carrey'a, swoją kreacją wnosi do filmu energetyzującą dawkę humoru. Życie wdowca, Dana Burnsa (Carell), jest całkowicie poświęcone...

 • Z dala od zgiełku

  Anglia, połowa XIX stulecia. Młoda i piękna Bathsheba Everdene dziedziczy wielką farmę i postanawia walczyć o jej utrzymanie i swą niezależność w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Trzech z nich rywalizuje o jej względy, co prowadzi do nieuchronnego konfliktu.

 • Metallica Through the Never

  Podczas realizowanego z ogromnym rozmachem koncertu grupy Metallica, młody członek ekipy koncertowej Trip (Dane DeHaan), dostaje zlecenie odebrania niezwykle ważnej przesyłki. Rutynowe z pozoru zadanie przeradza się w groźną, surrealistyczną odyseję, którą muzycznie ilustruje Metallica, wykonując na żywo swoje ikoniczne utwory. Zdeterminowany, by dostarczyć przesyłkę Metallice, zdany wyłącznie na siebie Trip pokonuje opustoszałe ulice miasta.