• Informacje na temat:

  damage film

Artykuły na temat: damage film
 • "Strefa nagości": Zmysłowość i muzyka

  Jednym z kluczowych elementów składających się na zmysłowość filmu Urszuli Antoniak "Strefa nagości" jest warstwa dźwiękowa. Autorem muzyki jest kompozytor i performer Ethan Rose. W filmie pojawiają się również utwory znakomitych zespołów tworzących muzykę elektroniczną Tosca oraz Telepopmusic. Na ścieżce dźwiękowej usłyszymy również kompozycję Pawła Mykietyna. "Strefa nagości" wejdzie do kin 12

 • Powstał zespół, w skład którego wchodzą muzycy odpowiedzialni za nadanie muzyce rockowej nowego kształtu. Strach pomyśleć, czego mogą dokonać wspólnymi siłami.

 • Filmy dostępne w Internecie

  Kompania MovieLink, która oferuje możliwość ściągania filmów przez Internet, rozpoczęła swoją działalność 11 listopada. Dzięki wspólnemu przedsięwzięciu pięciu czołowych amerykańskich wytwórni filmowych - Warner Bros., Paramount, Universal, Sony Pictures i MGM - już za pięć dolarów Amerykanie mogą ściągać z Sieci legalne kopie filmów video. Na razie usługa video-on-demand dostępna jest tylko

 • Nowy projekt Andrew Davisa

  Andrew Davisa, twórca obrazów "Liberator", "Ścigany" , "Reakcja łańcuchowa", "Morderstwo doskonałe" i ostatniego obrazu z Arnoldem Schwarzeneggerem, "Collateral Damage", myśli o kolejnym projekcie. Reżyser ma zamiar zrealizować film w oparciu o powieść "The Jennifer Project" autorstwa Clyde'a Burlesona. Przeniesieniem książki na ekran zainteresowanych jest wielu producentów. Obraz ma nosić

 • Tragedia w USA wymusiła zmiany w nowych filmach

  Tragedia, jaka w tym tygodniu dotknęła Stany Zjednoczone, ma swe reperkusje także w tamtejszym przemyśle filmowych. Odwołano wiele premier zaplanowanych na najbliższe tygodnie, w tym nowego filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem, prace przy kilku wysokobudżetowych hollywoodzkich produkcjach zostały zatrzymane, zaczęto także wprowadzać zmiany do kilku gotowych już filmów.

 • Motorhead: Urodziny na DVD

  Do listy wydawnictw opatrzonych doskonale znanym logiem zespołu Motorhead niebawem dołączy kolejne. I to jakie! Film na płycie DVD "Live At The Brixton Academy" zawierać będzie zapis koncertu zagranego w słynnej londyńskiej sali z okazji jubileuszu ćwierćwiecza orkiestry, od początku niezmiennie dyrygowanej przez Lemmy'ego.

 • Neil Young: DVD "Rust Never Sleeps" w Polsce

  DVD Neila Younga "Rust Never Sleeps", zawierające zapis koncertu słynnego artysty z 1978 roku, jest już do kupienia w Polsce. Polscy fani mogą się w nie zaopatrywać dzięki wytwórni Mystic Production. Film trwa 120 minut, a nie 116, jak podawano wcześniej.

 • Nominowane używki

  Wśród filmów nominowanych do tegorocznych PRISM Awards, wyróżnień honorujących dzieła zajmujące się problemem uzależnień od narkotyków, alkoholu i papierosów, znalazły się między innymi obrazy "Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya Ya" i "Zmiana pasa" .

 • Schwarzenegger o krok od śmierci

  Arnold Schwarzenegger o mało nie zginął podczas kręcenia sceny w swym najnowszym filmie "6th Day", którego oficjalna premiera odbyła się w poniedziałek, 13 listopada. Aktor nie przeraził się tym jednak i zapowiedział, że wkrótce zagra w fantastyczno-naukowej opowieści wytwórni Disney'a - "Reign of Fire". Film wyreżyseruje Rob Bowman - reżyser kilku odcinków oraz kinowej wersji serial

 • Metallica: Monstrualna EP-ka

  Na 9 lipca w USA zapowiedziano premierę filmu dokumentalnego o grupie Metallica, zatytułowanego "Metallica: Some Kind Of Monster". Kilka dni później, 13 lipca, ukaże się ośmioutworowa EP-ka zespołu o tytule "Some Kind Of Monster".