• Informacje na temat:

  damian aleksander z kobietą

Artykuły na temat: damian aleksander z kobietą
 • "Na Wspólnej": Walka o życie i problemy z prawem!

  Roman będzie walczył w szpitalu o życie, policja zatrzyma odurzonego Krzysztofa, a Damian zmierzy się z... kuszącą testerką wierności.

 • Europejskie Nagrody Filmowe: "Pianista" i "8 kobiet"

  Filmy "Pianista" Romana Polańskiego i "8 kobiet" Françoisa Ozona zdobyły nominacje do Europejskich Nagród Filmowych - ogłosiła w Berlinie Europejska Akademia. Prestiżowe nagrody zostaną wręczone 7 grudnia w Rzymie.

 • Serialowy przewodnik

  ...zorganizować obiad, w czasie którego przy jednym stole zasiądzie jego rodzina oraz Krystyna i Zosia. odc. 2469 Rano Monika budzi się w nie najlepszym humorze. A wszystko dlatego, że śniło jej się, iż Damian(...) i Aleksander, zjawia się młoda kobieta z ostrym bólem głowy. Okazuje się, że pacjentka cierpi na nowotwór mózgu. Alek wpada w przygnębienie - wracają do niego trudne wspomnienia związane z chorobą żony...

 • Fotografia według aktorów

  Grażyna Szapołowska, Beata Tyszkiewicz i Karol Strasburger to niektórzy spośród 25 artystów, którzy wzięli udział w projekcie "Fotografia według aktorów". Wystawę zdjęć gwiazd kina i teatru można oglądać do 28 czerwca w Starej Galerii ZPAF w Warszawie.

 • "Barwy szczęścia": Gdy brak akceptacji...

  ...także ksiądz Damian... Co w takiej sytuacji zrobi Hubert? Tymczasem, w trakcie krótkiej wizyty w Polsce, Marek dowiaduje się od matki, że przybrany ojciec Witka - Wolfgang - nie chce mieć już nic...

 • Debiut Gerwazego Reguły

  Do końca listopada potrwają zdjęcia do filmu "Droga do Raju" w reżyserii Gerwazego Reguły. Bohaterką jest trzydziestoparoletnia samotna matka, która zmaga się z trudną rzeczywistością, a jednocześnie w sposób niemal baśniowy zmienia swoje życie na lepsze.

 • Serialowy przewodnik

  Monika nie może zrozumieć, dlaczego Damian teraz, gdy ona zaczyna nową pracę, zdecydował się na wyjazd na obóz. Dochodzi do awantury. odc. 2456 Z prasowych doniesień Tomek dowiaduje się, że(...) córki Anny z otwartymi ramionami. odc. 2474 W wadlewskiej klubokawiarni mężczyźni tworzą system rozgrywek w rzutki. Stawki są coraz wyższe... odc. 2475 Mimo wyrzutów sumienia, Aleksander nadal...

 • "The Voice Of Poland": Nieszczerość Kayah?

  Za nami kolejny odcinek "The Voice Of Poland". Tym razem obejrzeliśmy rywalizację wokalistów z zespołów Ani Dąbrowskiej i Nergala. W ćwierćfinale nie zobaczymy Ewy Szlachcic i Aresa Chadzinikolau. W show nie zabrakło słownych utarczek na lini uczestnicy-jurorzy, a ci ostatni nie szczędzili sobie uszczypliwości!

 • Serialowy przewodnik

  ...okazuje się, że lekarz nie wybaczył jej odtrącenia. Pierwsza miłość odc. 2219 Próba przechytrzenia Damiana, w której Paulina odegrała główną rolę, nie powiodła się. Norbert proponuje ukochanej(...) badają sprawę rządowego spisku. Prowadzący program zapoznaje ich z kobietą, która twierdzi, że została porwana przez obcych. Dzieli się z nimi zaskakującymi informacjami. "Ojciec Mateusz" odc.135

 • Wybrano najlepszy debiut filmowy

  Film "Być jak Kazimierz Deyna" Anny Wieczur-Bluszcz został najlepszym pełnometrażowym debiutem 31. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film". Nagrodą była statuetka "Wielkiego Jantara 2012" i 20 tys. zł. oraz pióro z dedykacją i dyplom prezydenta RP.