• Informacje na temat:

  damian i magda

Artykuły na temat: damian i magda
 • "Taniec z Gwiazdami 10": Przed finałem! Barbara Kurdej-Szatan czy Damian Kordas?

  Już w piątek, 22 listopada, w Polsacie wielki finał jubileuszowej edycji "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". W ostatnim odcinku do show wrócą wszyscy uczestnicy tej edycji. Jak zaprezentują się finałowe pary: Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Leasar?

 • "Taniec z Gwiazdami": Joanna "Ruda" Lazer odpada, Magda Bereda tańczy dalej

  Joanna "Ruda" Lazer i Rafał Maserak odpadli w trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Mimo fatalnych ocen i kolejnego kompromitującego występu w programie pozostała youtuberka Magda Bereda, najlepszy taniec wieczoru zaprezentowała zaś Barbara Kurdej-Szatan.

 • Magda Bereda w "Tańcu z Gwiazdami"

  Kolejną osobą, którą zobaczymy jesienią na parkiecie Polsatu w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" jest Magda Bereda.

 • Magda Wójcik: Co po "Big Brotherze"?

  Zwyciężczyni "Big Brothera" Magda Wójcik opowiedziała nam, jak czuje się po zwycięstwie w show, co zamierza teraz robić i czy planuje kontynuować relację ze swoim "programowym chłopakiem", Olehem Riaszeńczewem.

 • "Taniec z Gwiazdami": Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz odpadają, kolejny odcinek bez Malitowskiego

  Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz odpadli w czwartym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Aktor wystąpił w piątek ze skręconym stawem skokowym. Jurorów zachwycił Damian Kordas w parze z Janją Lesar, kolejną taneczną kompromitację zaliczyli za to Magda Bereda i Kamil Kuroczko. W następnym odcinku show przy jurorskim stole zabraknie Michała Malitowskiego, którego jednorazowo zastąpi choreograf "Twoja Twarz...

 • "Taniec z Gwiazdami": Dwie pary pożegnały się z programem

  Aż dwie pary odpadły z show Polsatu w 8. odcinku "Taniec z Gwiazdami". Szansę na zdobycie Kryształowej Kuli definitywnie stracili: Monika Miller z Janem Klimentem i Magda Bereda z Kamilem Kuroczko. W programie pozostały już tylko trzy pary.

 • "Taniec z Gwiazdami": Akop Szostak odpada, dwie maksymalne oceny jurorów

  Akop Szostak i Sara Janicka odpadli w piątym odcinku "Tańca z Gwiazdami". W programie, w którym nie brakowało kontuzji, jurorów zachwycili Barbara Kurdej-Szatan oraz Damian Kordas, którzy - to pierwszy taki przypadek w tej edycji programu - otrzymali maksymalną notę 30 punktów.

 • "Taniec z Gwiazdami": Niespodzianka! Rafał Szatan żegna się z programem

  Decyzją telewidzów Rafał Szatan i Lenka Klimentova pożegnali się z "Tańcem z Gwiazdami" już w drugim odcinku show. Jurorów olśnił występ modelki Sandry Kubickiej i Adama Adamonisa, najgorzej w jurorskiej punktacji wypadli youtuberka Magda Bereda i Kamil Kuroczko.

 • ​Piotr Kraśko: Rodzina się powiększa

  Z ferii zimowych, które spędził we włoskich Alpach, Piotr Kraśko wrócił pełen energii. Ale niewiele brakowało, by jego plany urlopowe pokrzyżował koronawirus. Redakcję "Dzień Dobry TVN" zastał w ferworze zmian - do grona prowadzących dołączyli bowiem Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Powitał ich z radością.

 • Siedzi we mnie zupełnie co innego

  ..."Siedzi we mnie zupełnie co innego, mam zupełnie inną wrażliwość. Piszę o tym, co mnie boli, czego nie lubię, co chciałbym zrobić, a czego nie mogę" - mówi w rozmowie RMF Extra Paweł Małaszyński, nie tylko popularny aktor ("Katyń", "Świadek koronny", Tajemnica Twierdzy Szyfrów", Twarzą w twarz", "Magda M."), ale również lider zespołu "Cochise" i autor tekstów.

Wideo na temat: damian i magda
 • "M jak miłość": Odcinek 1468.

  jest niebezpieczna i wyznaje, że sama też ma problemy przez jednego z gangsterów, Borysa, z którym wdała się w romans. Wieczorem Magda i Andrzej odkrywają z przerażeniem, że ich mieszkanie zostało zdemolowane. Basia, córka Pawła, załamuje się, bo jej ukochany Damian pragnie, by jego nową dziewczyną została Ania, córka Marty. Równie poważny kryzys przechodzi związek Łukasza z Katią.

 • "M jak miłość": Odcinek 1429.

  Paweł – wspólnie z Julką oraz Sandrą – zaczyna poszukiwania Basi i Damiana. Magda - wzburzona po tym, jak dowiedziała się o romansie Budzyńskiego z Anką - odjeżdża z Deszczowej i zostawia Andrzeja samego… A później, zalana łzami, opowiada o swoich problemach Wernerowi. Tymczasem Łukasz wykrada z gabinetu Budzyńskiego dokument, na którym tak zależy Ance, a do tego kolejny raz spotyka Katię

Dyskusje na temat: damian i magda