• Informacje na temat:

  damian lewis aktor

Artykuły na temat: damian lewis aktor
 • "Homeland": Walka z paranoją

  Pewny siebie i charyzmatyczny. Taki jest na ekranie Damian Lewis, gwiazda szpiegowskiego thrillera "Homeland". Jak czuje się w roli nieprzewidywalnego i pełnego sprzeczności Brody’ego?

 • Nowy Bond: Ciemnoskóry czy rudowłosy?

  Brytyjczycy powoli przygotowują się na wybór nowego wcielenia swojego bohatera narodowego - agenta 007. Powszechnie uważa się, że Daniel Craig zrezygnuje z roli Jamesa Bonda po premierze najbliższego filmu "Spectre".

 • SAG Awards: Kto triumfuje w tym roku?

  SAG, czyli Amerykańska Gildia Aktorów, jak co roku, przyznała swoje nagrody najlepszym produkcjom telewizyjnym i kinowym. Kto triumfował w serialowych kategoriach? Sprawdźcie!

 • Trzy Złote Globy dla "Nędzników"

  Dramat "Operacja Argo", opowiadający o ratowaniu amerykańskich zakładników w Iranie, i musical "Les Miserables: Nędznicy" otrzymały Złote Globy w głównych kategoriach podczas ceremonii wręczenia tych nagród w nocy z 13 na 14 stycznia w Los Angeles.

 • Rozdano nagrody Emmy 2015! Do siedmiu razy sztuka?

  ...: Freak Show" Finn Wittrock, "American Horror Story: Freak Show" Michael Kenneth Williams, "Bessie" Bill Murray, "Olive Kitteridge" Damian Lewis, "Wolf Hall"(...)Tegoroczne rozdanie nagród Emmy jest pod wieloma względami... historyczne. Nagradzane do tej pory serie musiały oddać pola nowym produkcjom, a niedoceniani aktorzy w końcu zostali wyróżnieni. Viola...

 • Najbardziej pamiętna dziewczyna Bonda?

  Brytyjska królowa Elżbieta II otrzymała statuetkę BAFTA za wsparcie, jakiego udziela przemysłowi filmowemu. Na ceremonii żartowano, że nagrodę monarchini dostała w istocie za swój udział w skeczu z Jamesem Bondem otwierającym ubiegłoroczną olimpiadę w Londynie.

 • Nominacje do nagród Emmy 2015

  Kitteridge" Damian Lewis, "Wolf Hall"(...)Jak co roku wydarzenie wzbudziło wiele emocji  - wielu zasługujących na nominację aktorów pominięto, np. Evę Green ("Dom grozy"), Juliannę Margulies ("Żona idealna"), Jane Fondę ("Grace and Frankie...

 • Dla kogo Emmy 2013?

  "Mad Men", "Breaking Bad", a może "Downton Abbey" - prestiżowe statuetki Emmy już wkrótce zostaną rozdane. Transmisję z uroczystości będzie można oglądać w telewizji HBO.

 • Złote Globy 2013 - rozdane!

  ...komediowy: "Dziewczyny" Najlepszy miniserial lub film telewizyjny: "Zmiana w grze" Najlepszy aktor w serialu dramatycznym: Damian Lewis ("Homeland") Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym: Claire Danes ("Homeland") Najlepszy aktor w serialu komediowym: Don Cheadle ("Kłamstwa na sprzedaż") Najlepsza aktorka w serialu komediowym: Lena Dunham ("Dziewczyny") Najlepszy aktor...

 • 5 Satelit dla "Poradnika pozytywnego myślenia"

  "Poradnik pozytywnego myślenia" zdominował niedzielną ceremonię rozdania Satelit, nagród Międzynarodowej Akademii Prasy, zdobywając pięć statuetek.

Wideo na temat: damian lewis aktor
 • Egzorcyzmy Dorothy Mills

  Wkrótce po śmierci synka, psychiatra Jane Morton, spotyka na swojej drodze zawodowej wyjątkowo trudny przypadek. Dorothy Mills, piętnastolatka z małej irlandzkiej wyspy, oskarżona zostaje o usiłowanie zabójstwa pozostającego pod jej opieką dziecka. Na miejscu zdarzenia Jane spotyka żyjącą w ciągłym lęku, nawiedzaną przez widmo i wrogą wobec obcych małą społeczność. Społeczność, która skrywa przerażający sekret? Mieszkańcy wierzą, że Dorothy posiada dostęp do mocy działających poza sferą,...

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...

 • Valhalla: Mroczny wojownik

  Nicolas Winding Refn, reżyser "Drive", zaprasza do świata wikingów na okrutne widowisko. Rok 1000. Jednooki wojownik (Mads Mikkelsen) od lat trzymany jest w klatce przez wrogie plemię, które zmusza go do krwawych walk. Kiedy udaje mu się w końcu odzyskać wolność, spotyka na swojej drodze chrześcijan. Namawiają go oni do udziału w krucjacie i wyprawie do Jerozolimy. Jednooki decyduje się wyruszyć razem z nimi w stronę nieznanego świata. Prosto do jądra ciemności.