• Informacje na temat:

  damian mam talent

Artykuły na temat: damian mam talent
 • Bukmacherzy typują półfinalistów "Mam talent"

  Sprawdziły się prognozy bukmacherskie z poprzedniego tygodnia - w kolejnym odcinku programu "Mam talent" czołowe miejsca zajęli wokaliści. To już drugi półfinał, w którym wokal gra pierwsze skrzypce. Czy 6 listopada wygra taniec?

 • Rodzinny klan Opania: Ojciec, syn i wnuk

  Ojciec, syn i wnuk. Wszystkich trzech łączy nie tylko nazwisko Opania, lecz także niekwestionowany talent. Nestor rodu, Marian, jest wybitnym artystą. Jego syn Bartosz także ma wyrobione nazwisko. Najmłodszy z całej trójki, Filip, dwa lata temu skończył szkołę aktorską. Mało kto wie jednak, że tak naprawdę wszystko zaczęło się dużo wcześniej...

 • Barwy szczęścia

  OpisNatalia radzi Sebastianowi, żeby przestał zachowywać się niedojrzale i jak najszybciej wracał do narzeczonej. Z kolei Dominika spotyka się z Damianem...

 • "The Voice of Poland": Przed finałem

  Przed nami ostatni odcinek piątej edycji programu "The Voice of Poland". Tuż przed finałem nastąpiły zmiany zasad, w myśl których to widzowie zdecydowali, kto zaśpiewa dzisiejszego wieczora. To ich głos był decydujący w tej sprawie. Dlatego szykuje się prawdziwy pojedynek gigantów.

 • "Na Wspólnej": Pijacki skandal i inne atrakcje na weselu

  Na podwójnym weselu Joanny (Anna Cieślak) i Bogdana (Wojciech Brzeziński) oraz Moniki (Sylwia Gliwa) i Damiana (Waldemar Błaszczyk) dojdzie do skandalu. Jego autorką będzie pijana Marta (Joanna Jabłczyńska).

 • Curly Heads: Wszystko jest remiksem (wywiad)

  Dawid Podsiadło po zwycięstwie w "X Factor" uparł się, żeby jego kontrakt płytowy objął również debiutancki album zespołu Curly Heads z Dąbrowy Górniczej, w którym to zespole Dawid jest wokalistą. Kudłaty laureat czterech Fryderyków dopiął swego, bowiem na półki sklepowe trafiła właśnie płyta "Ruby Dress Skinny Dog".

 • Barbara Kurdej-Szatan: Gra o wszystko!

  ..., żeby kibicować mamie całą rodziną. Aktorka będzie rywalizować o zwycięstwo z Damianem Kordasem (26), szanse są wyrównane.  Jej córeczka wierzy jednak, że swoją obecnością pomoże mamie wywalczyć(...) widziałem ją w takim stanie. Jakby Basia nagle przestała wierzyć, że radzi sobie w tańcu" – mówi tygodnikowi "Świat i Ludzie" pracownik show. Barbara brała już udział w programach typu talent show...

 • Półfinalista "Mam talent" Damian Skoczyk debiutuje

  Pamiętacie bezpretensjonalnego 14-latka z trzeciej edycji "Mam talent"? Po dwóch latach Damian Skoczyk przygotował debiutancki album, który ukaże się w lipcu.

 • 66-letni Grabowski dawno nie był tak szczęśliwy! A już tracił nadzieję!

  ...latem ubiegłego roku aktorem Damianem Kulcem (28) zadowalali się rolami w teatrach. By dać losowi szansę, rzucili Łódź i z głową pełną marzeń przenieśli się do Warszawy. Zięć pana Andrzeja uchodzi za aktorski talent, ale w stolicy talentów jest dużo.  Na razie zagrał tylko drugoplanowe role w kilku serialach, m.in. „Na dobre i na złe” i w „Koronie królów.”  "Na szczęście los uśmiechnął się do...

 • "Mam talent" bez Gienka!

  Tak jak przewidywaliśmy , nie obyło się bez kontrowersyjnych rozstrzygnięć przy wyborze półfinałowej czterdziestki trzeciej edycji programu "Mam talent".