• Informacje na temat:

  damiecki mateusz

Artykuły na temat: damiecki mateusz
 • Mateusz Damięcki drastycznie schudł!

  Mateusz Damięcki ( 38 l.) jest u szczytu popularności. Aktor występuje w popularnych serialach i właśnie bierze udział w nagraniach do nowego filmu, gdzie będzie grał jedną z głównych ról. Jednak patrząc na aktora, fani mają coraz więcej powodów do obaw. Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie Damięcki drastycznie schudł i dalej znika w oczach…Wygląda naprawdę mizernie!

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.

 • Mateusz Damięcki: "Na horyzoncie rysują się kłopoty"

  Żona Mateusza Damięckiego (38 l.) dostała w Poznaniu posadę swoich marzeń. Aktor został w Warszawie i... tęskni. Znana wróżka sprawdziła, jaka parę czeka przyszłość.

 • Mateusz Damięcki: Od "50 twarzy Greya" do serialu "Na dobre i na złe"

  Mateusz Damięcki przyznaje, że uwielbia pracować i z niecierpliwością czeka na każdy kolejny dzień zdjęciowy na planie serialu "Na dobre i na złe", gdzie od maja wciela się w rolę doktora Radwana. Poza tym młodego aktora możemy wciąż oglądać w spektaklu "Klaps! 50 twarzy Greya", który jest pastiszem kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • ​"Na dobre i na złe": Mateusz Damięcki zebrał 9 milionów i... skacze dalej!

  Mateusz Damięcki, czyli doktor Krzysztof Radwan z "Na dobre i na złe" i doktor Adam Żmuda z "W rytmie serca", trzy miesiące temu wezwał wszystkich ludzi dobrej woli, by - skacząc na skakance - pomogli mu zdobyć 9 milionów złotych potrzebne na zakup najdroższego leku świata dla półtorarocznego Kacperka. Aktorowi udało się zebrać całą kwotę, ale... nie przestał skakać!

 • Maciej Damięcki: Rodzina, SB, rak prostaty

  Jego recepta na sukces to dobre geny i rodzina, która w każdej sytuacji stoi za nim murem.

 • Mateusz Damięcki pilnie potrzebuje 9 milionów złotych! Nie dla siebie...

  Mateusz Damięcki, czyli doktor Adam Żmuda z serialu "W rytmie serca", postawił sobie za punkt honoru, by uratować życie 16-miesięcznemu chłopcu chorującemu na rdzeniowy zanik mięśni. Aktor ma tylko pół roku na to, żeby zebrać... 9 milionów złotych - tyle bowiem kosztuje lek, który dzieciak musi przyjąć przed swymi drugimi urodzinami, by normalnie żyć!

 • Ślub Mateusza Damięckiego

  Mateusz Damięcki zmienił stan cywilny. Popularny aktor ożenił się Patrycją Krogulską - z zawodu tłumaczką. Ślub odbył się 24 września 2010 roku w kościele św. Anny w Wilanowie.

 • Katarzyna Łaska wystąpiła na rozdaniu Oscarów! Była dziewczyną Mateusza Damięckiego

  ...spotkał.  "Nie śmiałabym nigdy śnić o tym, że tu będę" - podkreślała.  Mało kto jednak pamięta, że swego czasu Kasia była dziewczyną Mateusza Damięckiego. Para choć początkowo stroniła od pokazywania się razem w show-biznesie, w końcu udzieliła wywiadu. Związek jednak nie przetrwał próby czasy i Katarzyna z Mateuszem rozstali się w 2007 roku.  To sprawiło, że Kasia znów zaszyła się w studiu...

 • Mateusz Damięcki ma słabość do mundurów

  W ubiorze ceni klasykę i prostotę, na palcu nosi sygnet z rodzinnym herbem, do tego zbiera mundury z filmów, w których zagrał. W swoim stylu Mateusz Damięcki jest daleki od ducha awangardy. Woli bezpieczeństwo...

Zdjęcia na temat: damiecki mateusz
 • Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska
 • Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska
 • Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska
Wideo na temat: damiecki mateusz
 • Matylda Damięcka ma nową pasję

  - Zaczynam powoli przyzwyczajać się do tego, że noszę nazwisko, z którego powinnam być dumna - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Matylda Damięcka (32 l.). Po ukończeniu Szkoły Teatralnej artystka porzuciła na jakiś czas aktorstwo. Czym się zajęła? Co o jej nowej pasji sądzi brat Mateusz Damięcki? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Mateusz Damięcki wyjawił sekrety związku z Pauliną! Już wiemy jaka jest naprawdę!

  Mateusz Damięcki (36 l.) jest z Pauliną Andrzejewską (37 l.) już 5 lat. Para w końcu zdecydowała się udzielić razem wywiadu i opowiedzieć w jakich okolicznościach się poznali i jak wyglądały ich zaręczyny. Jedno jest pewne, było romantycznie! Prócz sekretów swojego związku, Paulina, która jest choreografką, opowiedziała trochę więcej na swój temat. Do tej pory, raczej żyła w cieniu narzeczonego

 • "Na dobre i na złe": Dlaczego Mateusz Damięcki chciał dołączyć do obsady serialu?

  „Mój bohater nigdy nie miał łatwo. Tracił miłość za miłością. (…) Trauma traumą ale ważne są powroty. Mój bohater wraca silniejszy i bogatszy o nowe doświadczenia – będzie starał się w Leśnej Górze przełamać kolejne tabu” – mówi Mateusz Damięcki. Aktor opowiada również o 18-leciu serialu oraz zdradza, dlaczego chciał zagrać w „Na dobre i na złe”.

Dyskusje na temat: damiecki mateusz