• Informacje na temat:

  damięcki wyprawa dookoła świata

Artykuły na temat: damięcki wyprawa dookoła świata
 • Mateusz Damięcki: Problemem jest ruszyć się z kanapy

  Przystojny, inteligentny, wymagający. Mateusz Damięcki kocha nie tylko film i teatr, lecz także sport i podróże. Młody artysta opowiada o nowych wyzwaniach aktorskich (m.in. serial "Bodo"), a także o przygotowywanym na przyszły rok cyklu dokumentalnym "Mapa ginącego świata".

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.

 • Wielkie marzenia Mateusza Damięckiego

  Ci, którzy tęsknili za jego obecnością w telewizji, tej wiosny powinni być zadowoleni. Mateusz Damięcki pojawi się w niezwykle popularnym serialu "Na dobre i na złe".

 • Teatralne doświadczenia Mateusza Damięckiego

  Nie gwiżdżę w teatrze, nie wchodzę na scenę w prywatnej czapce, nie jem pestek za kulisami i na scenie, a gdy upadnie mi tekst, przygniatam go nogą - m.in. o przesądach, których przestrzega w teatrze, mówi w wywiadzie dla PAP Mateusz Damięcki.

 • Szuka czegoś autentycznego

  Mateusz Damięcki uwielbia podróże. Niemal co roku jeździ do USA i Rosji. Teraz marzy mu się wyprawa dookoła świata. W jednym z wywiadów artysta zdradził swe podróżnicze plany.

 • Pora znowu ruszyć w świat

  ...pewno skończę książkę. Tym bardziej że nie piszę jej na pokaz, tylko dla siebie. Chcę spisać wspomnienia z wyprawy, żeby zamknąć już ten rozdział. Czas na nowe przeżycia. Przede mną wyprawa dookoła(...)Co u pana słychać? Mateusz Damięcki : - W porządku, dziękuję. Sporo pracuję, co mnie ogromnie cieszy. Nie lubię stagnacji. W tej chwili gram razem z Bartkiem Kasprzykowskim w spektaklu 'Kamienie...

Zdjęcia na temat: damięcki wyprawa dookoła świata