• Informacje na temat:

  damięcki wyprawa dookoła świata

Artykuły na temat: damięcki wyprawa dookoła świata
 • Mateusz Damięcki: Szukam czegoś autentycznego

  Aktor Mateusz Damięcki, czyli prokurator Frydrych z "Na krawędzi", uwielbia podróże. Niemal co roku jeździ do USA i Rosji. Teraz marzy mu się wyprawa dookoła świata. W jednym z najnowszych wywiadów artysta zdradził swe podróżnicze plany.

 • "Na dobre i na złe": Mateusz Damięcki niczego nie żałuje

  Mateusz Damięcki, który niedawno dołączył do stałej obsady "Na dobre i na złe", wyznaje nam, że wyprawa na Syberię nauczyła go, że można obyć się bez wielu rzeczy, ale zawsze trzeba mieć wokół siebie życzliwych ludzi. Przeczytajcie kwestionariusz osobowy serialowego doktora Krzysztofa Radwana z Leśnej Góry!

 • Damięcki przerywa milczenie

  Przez ostatnie miesiące Mateusz Damięcki unikał kontaktów z mediami. Teraz zdradza, co się z nim działo po rozwodzie.

 • Pora znowu ruszyć w świat

  ...- Tytuł pasuje do serialu, ponieważ główni bohaterowie tak naprawdę żyją na krawędzi. Są pogubieni, mają różnego rodzaju problemy, tajemnice i nałogi, z którymi trudno im się uporać - mówi Mateusz Damięcki, którego właśnie oglądamy w letnich powtórkach serialu Macieja Dutkiewicza.

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.

 • Teatralne doświadczenia Mateusza Damięckiego

  Nie gwiżdżę w teatrze, nie wchodzę na scenę w prywatnej czapce, nie jem pestek za kulisami i na scenie, a gdy upadnie mi tekst, przygniatam go nogą - m.in. o przesądach, których przestrzega w teatrze, mówi w wywiadzie dla PAP Mateusz Damięcki.

 • Szuka czegoś autentycznego

  Mateusz Damięcki uwielbia podróże. Niemal co roku jeździ do USA i Rosji. Teraz marzy mu się wyprawa dookoła świata. W jednym z wywiadów artysta zdradził swe podróżnicze plany.

 • Pora znowu ruszyć w świat

  Tytuł pasuje do tego serialu, ponieważ główni bohaterowie tak naprawdę żyją "na krawędzi". Są pogubieni, mają różnego rodzaju problemy, tajemnice i nałogi, z którymi trudno im się uporać - mówi aktor, którego niedawno oglądaliśmy w produkcji Macieja Dutkiewicza.

Zdjęcia na temat: damięcki wyprawa dookoła świata
Wideo na temat: damięcki wyprawa dookoła świata
 • Everest - poza krańcem świata

  "Everest - poza krańcem świata" to niepowtarzalny dokument o pierwszym w historii wejściu na Mount Everest, łączący archiwalne materiały z legendarnej wyprawy, jej fabularyzowaną rekonstrukcję oraz rewelacyjne ujęcia samego szczytu w technologii 3D. To opowieść o jednej z najbardziej heroicznych wypraw w dziejach i historycznym zwycięstwie Sir Edmunda Hillary'ego i szerpy Tenzinga Norgaya nad najwyższą górą na Ziemi.

 • Żółwik Sammy w 50 lat dookoła świata

  Tylko jeden na tysiąc żółwi morskich osiąga dojrzałość. Dla Sammy'ego te szanse są jeszcze mniejsze. Urodził się tak malutki, że z trudem wyszedł z gniazda. Żółwie dorastają przez 30 do 50 lat, a następnie powracają na plażę, na której przyszły na świat, aby mieć własne potomstwo. Ta pełna ciepła i humoru opowieść rozpoczyna się w 1959 roku, w dniu narodzin Sammy'ego. Przez pierwsze 10 lat swojego życia dryfuje on w wodach oceanu wraz ze swoim przyjacielem Rayem. Potem przez przypadek trafia...

 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....