• Informacje na temat:

  damon dash

Artykuły na temat: damon dash
 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #77

  ...pierwszy), "The Valhalla Murders" (sezon pierwszy). Aktualizacja #56 [10 marca]: Agneeta Thacker, Leah Kreitz, Ianne Fields Stewart wystąpią w nowym serialu dla młodzieży zatytułowanym "Dash and(...) Jefferson, Casimere Jollette, Daniela Norman, Brennan Clost, Michael Hsu Rosen, Damon J. Gillespie, Bayardo De Murguia, Barton Cowperthwaite, Tory Trowbridge, Jess Salgueiro zagrają główne role...

 • Damon Dash władcą Richmond

  Damon Dash, znany hiphopowy producent i przedsiębiorca, odbierze w piątek, 16 stycznia, klucze do miasta Richmond, w stanie Virginia.

 • Damon Dash: Sekretny ślub

  Znany hiphopowy producent i przedsiębiorca (firma odzieżowa Roc-A-Wear) Damon Dash poślubił swoją długoletnią przyjaciółkę Rachel Boy. Ceremonia odbyła się w tajemnicy podczas ostatniego Bożego Narodzenia w Meksyku.

 • Damon Dash: Luksusowe zegarki

  Damon Dash wkroczył w świat superluksusowego biznesu, od kiedy ogłosił, że zaczyna produkcję zegarków przeznaczonych dla klientów z najwyższej półki. Cała linia nazywać się będzie Tiret New York.

 • Damon Dash oskarżony o gwałt

  Kristie Thompson, amerykańska modelka, złożyła pozew do sądu przeciwko Damonowi Dashowi, twierdząc, że została przez niego zgwałcona.

 • Jay-Z ukradł pomysł?

  Raper Jay-Z oraz jego były partner biznesowy Damon Dash są oskarżeni o bezprawne użycie powieści jako podstawy ich wspólnego filmu.

 • Victoria Beckham: "Duet" z mężem

  W wielkich bólach rodzi się comeback Victorii Beckham, byłej wokalistki grupy Spice Girls. Jej nowy album został nagrany we współpracy ze znanym hiphopowym producentem, Damonem Dashem. Niewykluczone, że na płycie usłyszeć będzie głos Davida Beckhama, męża wokalistki, najsłynniejszego obecnie piłkarza na świecie.

 • Podejrzewał żonę o romans

  David Beckham był zazdrosny o swoją żonę Victorię, kiedy ta spędzała mnóstwo czasu z producentem Damonem Dashem.

 • Beanie Sigel: Płyta w lipcu

  Beanie Sigel już prawie skończył nagrywanie swojego trzeciego albumu, "The B-Coming". Premiera przewidziana jest na lipiec. Pierwszym singlem będzie "Wanted", gdzie gościnnie pojawi się Cam'Ron oraz sample "Wanted Dead Or Alive" grupy Bon Jovi.

 • Fatboy Slim: Płyta jesienią

  Na początku października ukaże się nowa, długo oczekiwana płyta Fatboy Slima. Czwarty studyjny album Brytyjczyka zatytułowany będzie dość dziwnie - "Palookaville".

Wideo na temat: damon dash
 • Invictus Niepokonany

  Inspirująca historia o tym, jak Nelson Mandela (Morgan Freeman) postanowił połączyć siły z kapitanem drużyny rugby RPA, Francois Pienaarem (Matt Damon), by zjednoczyć ich kraj. Nowy prezydent mobilizuje słabo rokującą drużynę rugby RPA podczas niezwykłego meczu na Mistrzostwach Świata w 1995 roku. Wierzy w ogólnoludzki wymiar sportu - ponad podziałami rasowymi i ekonomicznymi.

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Prawdziwe męstwo

  "Prawdziwe męstwo" to mityczna opowieść rodem z Dzikiego Zachodu - opowieść o męstwie i zemście, nakręcona przez laureatów Nagrody Akademii® braci Joela i Ethana Coenów. Jest to jednocześnie poruszająca adaptacja klasycznej amerykańskiej powieści pod tym samym tytułem autorstwa Charlesa Portisa. Jest około roku 1870. Na amerykańskim odludziu krótko po Wojnie Secesyjnej Mattie Ross (STEINFELD), zaledwie czternastoletnia dziewczynka, wyrusza do Fort Smith w stanie Arkansas, żeby szukać...