• Informacje na temat:

  damski bokser

Artykuły na temat: damski bokser
 • Damski bokser wycięty

  Kolejny afront spotkał damskiego boksera Chrisa Browna. Tym razem Timbaland wyciął go ze swojej piosenki "The One I Love" z nowej płyty "Shock Value II", która ma się ukazać na początku grudnia.

 • Damski bokser wygrywa

  Chris Brown zmienił Linkin Park na szczycie zestawienia światowych bestsellerów płytowych.

 • Damski bokser Sean Bean

  Brytyjski aktor Sean Bean ( "Equilibrium" ) i jego dziewczyna Georgina Sutcliffe pod wpływem sporej dawki alkoholu wszczęli bójkę w luksusowym hotelu. Para pokłóciła się, doszło do rękoczynów, zarówno Bean jak i Sutcliffe zostali ranni.

 • Damski bokser wciąż niechciany

  Wokalista rozpaczliwie szuka miejsca, w którym mógłby zorganizować swoje 21. urodziny (przypadają w maju). Okazuje się jednak, że żaden z klubów nie chce z nim współpracować! Brown próbował dogadać się z właścicielami lokali w Nowym Jorku, Miami i Las Vegas. Bezskutecznie. Nieoficjalnie mówi się, że żaden z ekskluzywnych klubów nie chce kojarzyć się z damskim bokserem. Jest też drugi powód...

 • Damski bokser wystąpi w... komedii romantycznej

  Dwa lata po kompromitującej historii z pobiciem Rihanny Chris Brown dostał rolę w komedii romantycznej. Film będzie zatytułowany "Think Like a Man".

 • Shirley Manson wykopała damskiego boksera z koncertu

  Sytuacja miała miejsce w piątek, 25 maja, podczas koncertu Garbage w Atlantic City. Gdy Shirley Manson zauważyła, że na widowni udziela się damski bokser, postanowiła zwrócić mu uwagę. "Koleś, nigdy nie bij kobiety. Co się z tobą, k...a, dzieje?" - skarciła mężczyznę rudowłosa wokalistka. Napastnik został wyproszony z koncertu. Frontmanka Garbage zażartowała z pobudzonej publiczności, że na...

 • Naklejka na płycie: Uwaga! Damski bokser

  Kopie najnowszego albumu amerykańskiego wokalisty Chrisa Browna zostały oznaczone naklejkami ostrzegającymi przed osobą młodego piosenkarza.

 • Damski bokser wystąpi w... komedii romantycznej

  Dwa lata po kompromitującej historii z pobiciem Rihanny Chris Brown dostał rolę w komedii romantycznej. Film będzie zatytułowany "Think Like a Man".

 • 50 Cent damskim bokserem?

  Dwie kobiety wniosły pozew przeciwko 50 Centowi. Powódki oskarżyły amerykańskiego rapera o pobicie, do którego miało dojść podczas koncertu hiphopowca w Springfield w stanie Massachusetts, w 2004 roku.

 • 50 Cent damskim bokserem? Raper odrzuca oskarżenia

  W środę (3 lipca) oficjalnie postawiono zarzuty 50 Centowi. Gwiazdor hip hopu zdaniem prokuratury jest sprawą przemocy domowej i aktów wandalizmu w domu byłej partnerki.

Zdjęcia na temat: damski bokser
 • Chris Brown
Wideo na temat: damski bokser
 • "M jak miłość": Joasia i ojciec - wstrząsające spotkanie

  Ojciec Asi (Barbara Kurdej-Szatan), podejdzie do córki na cmentarzu, a ona powita go z wyraźną niechęcią. Z ich rozmowy wyniknie, że mężczyznę czeka operacja, przed którą chce się z córką pożegnać i prosić o wybaczenie. Joanna wyzna Tomkowi, że jej ojciec to brutalny damski bokser. Obie z matką (Katarzyna Żak) uciekły od niego, gdy pobił Tarnowską do nieprzytomności. Gdy Tomek oznajmi, że

 • "M jak miłość": Odcinek 1319.

  , wspierana przez Barbarę, szykuje się na kolejną randkę z Robertem. Do Grabiny przyjeżdża także Maciek, były ukochany Justyny, który okazał się damskim bokserem i zamienił jej życie w koszmar. Maria

 • Majdan nękał sąsiadów głośną muzyką

  Radek Majdan jest zdziwiony, że jednemu z jego sąsiadów przeszkadzała puszczana przez niego głośna muzyka. "Dałem mu jasno do zrozumienia, by nie przychodził do mnie przed 22.00" - opowiada sportowiec. Pytany jednak, kogo nie chciałby za sąsiada, mówi otwarcie, że damskiego boksera. Powód? Zakłócało by to jego... spokój. Dr Pomponik przepisuje Radziowi dwa opakowania czopków na myślenie!

Dyskusje na temat: damski bokser