• Informacje na temat:

  dan aykroyd aktor

Artykuły na temat: dan aykroyd aktor
 • Dan Aykroyd wierzy w koniec świata w 2012 roku

  Przykładowo, rychły koniec świata wieszczy także znany aktor Dan Aykroyd. W wywiadzie udzielonym na początku marca 2010 r. dla amerykańskiej gazety "Las Vegas Review-Journal" stwierdził on, że(...), którego doświadczymy, gdy już koniec świata przyjdzie - twierdzi Dan Aykroyd. - To nie będzie koniec fizycznego świata, to będzie koniec świadomości i percepcji, jakie dziś są normą. Według znanego...

 • "Get on Up" : Biograficzny produkcyjniak

  Pierwsze skojarzenia? "It's a Man's World", szpagaty na scenie i niewyparzony język, trochę w stylu Muhammada Aliego. Chcecie dowiedzieć się więcej? Biograficzny film "Get on Up" tylko utrwala stereotypowy obraz Jamesa Browna.

 • Aykroyd odwiedził Nowy Orlean

  Dan Aykroyd odwiedził w środę Nowy Orlean, gdzie wciąż trwają prace nad odbudowaniem osiedli zniszczonych przez huragan Katrina w 2005 roku.

 • Zagra... Misia Yogi!

  Dan Aykroyd nalegał, by to on dubbingował Misia Yogi w najnowszej wersji kreskówki, gdy tylko usłyszał, że na potrzeby nowego filmu są poszukiwani aktorzy.

 • "Pogromcy duchów": Reaktywacja?

  Po kilku latach plotek, niedomówień i nagłych zwrotów sytuacji wygląda na to, że realizacja trzeciej części kultowej komedii "Pogromcy duchów" ma szansę dojść do skutku.

 • Woody Allen na poważnie

  Woody Allen, jeden z najciekawszych twórców kina ("Annie Hall", "Manhattan", "Zelig", "Przejrzeć Harry'ego"), oświadczył, że najlepiej czuje się pracując nad poważnymi projektami. Uważany raczej za czołowego prześmiewcę X muzy, reżyser i scenarzysta stwierdził, iż wolałby raczej przypominać takich dramaturgów jak Tennessee Williams czy Arthur Miller. Artysta kończy dziś 65 lat.

 • Andrzej Grabowski został owadem

  Kevin Spacey, Dan Aykroyd, Woody Allen, John Goodman, Sting, a teraz Andrzej Grabowski! Polski aktor poszedł w ślady sławnych kolegów i dopisał do CV rolę owada. W pełnej humoru animacji "Robaczki z Zaginionej Doliny" popularny "Kiepski" użyczył swego głosu biedronce.

 • Aktorzy wkraczają na plan

  W najbliższym czasie nad nowymi projektami filmowymi pracę rozpoczną między innymi Diane Kruger, Dylan McDermott oraz Natalie Dormer, gwiazda serialu "Dynastia Tudorów".

 • Największy świr w Hollywood

  Kiedy myślimy o Billu Murrayu, do głowy przychodzi nam automatycznie jeden tytuł - "Dzień świstaka". Gdyby jednak urodził się w Polsce, z pewnością kojarzylibyśmy go z "Dniem świra". Najbardziej ekscentryczny z amerykańskich aktorów obchodzi dziś 60. urodziny.

 • Bill Murray: Same bzdury!

  Bill Murray rozczarował wszystkich fanów kultowego filmu "Ghostbusters", stwierdzając, że nie ma żadnych planów sequela filmu w reżyserii Ivana Reitmana. Niedawne zamieszanie wokół kontynuacji serii nazwał "stekiem bzdur".

Wideo na temat: dan aykroyd aktor
 • Ja cię kocham, a ty z nim

  Komedia romantyczna, która wejdzie do kanonu nieśmiertelnych opowieści o miłości, obok takich evergreenów, jak "Bezsenność w Seattle", "To właśnie miłość!" czy "Ja cię kocham, a ty śpisz" - nic dziwnego, skoro jego autorem jest scenarzysta takich przebojów kinowych, jak "Był sobie chłopiec" i "Co gryzie Gilberta Grape'a?" Steve Carell, godny następca Jima Carrey'a, swoją kreacją wnosi do filmu energetyzującą dawkę humoru. Życie wdowca, Dana Burnsa (Carell), jest całkowicie poświęcone...

 • Z dala od zgiełku

  Anglia, połowa XIX stulecia. Młoda i piękna Bathsheba Everdene dziedziczy wielką farmę i postanawia walczyć o jej utrzymanie i swą niezależność w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Trzech z nich rywalizuje o jej względy, co prowadzi do nieuchronnego konfliktu.

 • Wyborcze jaja

  Will Ferrell i Zach Galifianakis, dwaj mistrzowie współczesnej komedii, stworzyli niezapomniany duet na planie filmu "Wyborcze jaja" - błyskotliwej satyry na współczesną politykę, w której dobre wrażenie i gładkie słówka znaczą więcej niż faktyczne dokonania i poglądy. Obraz w reżyserii Jaya Roacha, twórcy m.in. serii filmów o przygodach Austina Powersa, trafia na płyty DVD i Blu-ray25 stycznia 2013. Demokratyczny kongresmen Cam Brady (Will Ferrell) jest polityczną gwiazdą. Od 20 lat zasiada...