• Informacje na temat:

  dan white

Artykuły na temat: dan white
 • 78-letni Jack White zostanie ojcem. Żona wyjawiła, jak nazwą dziecko

  Pochodzący z Niemiec były piłkarz, a obecnie producent muzyczny, Jack White i jego 33-letnia ukochana, Rafaella, oczekują pierwszego wspólnego dziecka. Para wyjawiła, jak nazwie swoją pociechę.

 • Recenzja Natalia Przybysz "Prąd": Natalia Przybysz pod napięciem

  "Jack White w spódnicy"? Nowa Natalia Przybysz powinna się obronić bez komplementów Tymona.

 • Netflix: David Benioff i Dan Weiss wyprodukują seriale i filmy dla platformy

  Twórcy "Gry o tron" znaleźli nowy dom. David Benioff i Dan Weiss podpisali kontrakt z Netflixem, na mocy którego wyprodukują dla platformy nowe filmy i seriale.

 • Overkill dwukrotnie w Polsce

  W połowie marca 2015 roku dwa koncerty w naszym kraju zagra zasłużona thrashowa grupa Overkill z USA.

 • Cathriona White zostawiła list pożegnalny do Jima Carrey'a. Ujawniono jego treść!

  Cathriona White († 28 l.) i Jim Carrey (54 l.) mieli ze sobą wiele wspólnego. Nawzajem wspierali się w walce z depresją, uwielbiali spędzać razem czas. Jednak coś w ich związku zaczęło się psuć i rozstali się. Niedługo potem kobieta popełniła samobójstwo. Teraz ujawniono treść jej ostatnich wiadomości.

 • UFly w Holandii: Czysta muzyczna przyjemność

  Poznańska grupa UFly ogłosiła, że w listopadzie ukaże się ich nowa płyta "Love Smugglers". W tym miesiącu zespół zagra też trzy koncerty w Holandii u boku tamtejszej formacji Kensington.

 • W tym roku życie dało im w kość! Dramaty gwiazd w 2015 roku!

  ...oświadczeniu wydanym tuż po śmierci White. Dla Filipa Chajzera (30 l.) rok 2015 był jednym z najokrutniejszych w jego życiu! W lipcu dziennikarz stracił bowiem swojego jedynego syna, który zginął(...) pozostawia wiele do życzenia. Jim Carrey (53 l.) nie spodziewał się, że ten rok będzie dla niego tak bolesny. Gdy aktor zdecydował się rozstać ze swoją partnerką, Catrhrioną White (†28 l.), nie...

 • Kensington i UFly razem w Polsce

  Pod koniec stycznia trzy wspólne koncerty w Polsce da holenderska grupa Kensington oraz pochodzący z Poznania zespół UFly. W listopadzie ten sam zestaw koncertował w Holandii.

 • I. Postanowienia ogólne 1. Organizatorem konkursu "White Collar" (dalej: "Konkurs") jest INTERIA.PL z siedzibą w Krakowie os. Teatralne 9a 31-946 Kraków...

 • "Diabelska plansza Ouija": Stukostrachy

  Horror "Diabelska plansza Ouija" - próbujący zdyskontować halloweenowy nastrój i reklamujący, sprzedawaną przez firmę Hasbro, spirytystyczną zabawkę - jest produktem w najbardziej oczywistym i obelżywym znaczeniu tego słowa. To film-gadżet, film jak figurka dołączana do zestawu Happy Meal.

Zdjęcia na temat: dan white
Wideo na temat: dan white
 • Ja cię kocham, a ty z nim

  Komedia romantyczna, która wejdzie do kanonu nieśmiertelnych opowieści o miłości, obok takich evergreenów, jak "Bezsenność w Seattle", "To właśnie miłość!" czy "Ja cię kocham, a ty śpisz" - nic dziwnego, skoro jego autorem jest scenarzysta takich przebojów kinowych, jak "Był sobie chłopiec" i "Co gryzie Gilberta Grape'a?" Steve Carell, godny następca Jima Carrey'a, swoją kreacją wnosi do filmu energetyzującą dawkę humoru. Życie wdowca, Dana Burnsa (Carell), jest całkowicie poświęcone...

 • Świat w płomieniach

  Film Rolanda Emmericha opowiada o ataku na Biały Dom. Jedyną osobą, która może uratować prezydenta (Jamie Foxx) jest agent ochrony (Channing Tatum).

 • Królewna Śnieżka i Łowca

  Dawno, dawno temu, w odległej krainie żyła zła królowa, która poleciła swemu myśliwemu zgładzić jedyną niewiastę piękniejszą od niej samej. Nie spodziewała się jednak, że podwładny sprzeciwi się jej rozkazom i zamiast zabić Królewnę Śnieżkę... nauczy ją sztuki wojny. Niezwykłe nowe wcielenie legendarnej baśni autorstwa Ruperta Sandersa z Kristen Stewart ("Zmierzch"), Chrisem Hemsworthem ("Thor") i Charlize Theron w roli Złej Królowej. Jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku.