• Informacje na temat:

  dana delany aktorka

Artykuły na temat: dana delany aktorka
 • Naprawdę "gotowa na wszystko"

  Zagadki, nagłe zwroty akcji, miłość, nienawiść, intryga. Dana Delany twierdzi, że piąty sezon "Gotowych na wszystko" to prawdziwa bomba zegarowa!

 • Gwiazda zagra w nowym serialu

  Dana Delany, gwiazda "Gotowych na wszystko", kocha ludzi, zwierzęta i... morze. Dla roli gotowa jest przejść najtrudniejsze przemiany. Nigdy jednak nie mogłaby wyrzec się swojej wolności. Już niedługo będzie można ją oglądać w nowym serialu "Body of Proof".

 • Kłótnie na planie "Gotowych"

  Na planie popularnego serialu "Gotowe na wszystko" zawrzało. Temperaturę podnosi konflikt pomiędzy Marcią Cross a Daną Delany. Czy ulubienica fanów poradzi sobie z pupilką producenta?

 • "Gotowe na wszystko": Co gwiazdy kultowej produkcji robią dzisiaj?

  Swego czasu lubiliśmy żartować, że Teri Hatcher, Marcia Cross, Felicity Huffman, Eva Longoria, Nicollette Sheridan i Dana Delany nie tylko w serialu, ale też prywatnie potrafią zaszokować i zdziwić(...) powrotu na plan opowieści o mieszkankach Fairview nastawiona jest tylko Dana Delany, która dołączyła do obsady w 2007 roku. Tymczasem twórca słynnych "Desperatek" Marc Cherry rozpoczął pracę nad nowym...

 • Sąsiadki z piekła rodem

  ...wprowadza się ze swoją rodziną do domu w sąsiedztwie i tym samym do gwiazdorskiej obsady "Gotowych na wszystko" dołącza Dana Delany. Ta popularna amerykańska aktorka ma już na swoim koncie wiele(...)Czym tym razem zaskoczy nas perfekcyjna do bólu Bree (Marcia Cross)? I jakie koszmarne wydarzenie z przeszłości pragnie ukryć nowa pani domu na Wisteria Lane - Katherine (Dana Delany)? Odpowiedzi na...