• Informacje na temat:

  dana delany zdjęcia

Artykuły na temat: dana delany zdjęcia
 • "Sama cięłam i wyjmowałam organy"

  Dana Delany, znana z serialu "Gotowe na wszystko", tym razem wciela się w lekarza sądowego w "Anatomii prawdy". Co powiedziała nam o swojej nowej roli?

 • "Gotowe na wszystko" od A do Z

  ...stwierdzili, że jest za młody i zbyt sztywny do roli Carlosa. B jak Bree. Marcia Cross otrzymała rolę Bree Van De Kamp po tym, jak odrzuciła ją Dana Delany. Cross chciała zagrać Mary Alice Young. Natomiast Delany żałowała swojej decyzji i chętnie przyjęła rolę Katherine Mayfair w 4. sezonie. Bree jako jedyna gospodyni nie ma problemów finansowych. Słynne zdanie "kochałabym cię, nawet gdybyś...

 • Wiosenne nowości 2011!

  Studio w Belfaście oraz na planach w Irlandii i na Malcie. "Anatomia prawdy" Już w FOXlife; środa, godz. 22.00 Utalentowana i uznana na świecie neurochirurg Megan Hunt (Dana Delany(...) marzyć. Anka (Magdalena Kumorek), poukładana mężatka, wiedzie sielankowe życie i zupełnie nie spodziewa się nadciągającej katastrofy. Na początek dowiaduje się, że zamiast upragnionego awansu szef ma dla...

 • Piąty sezon to bomba zegarowa

  Zagadki, nagłe zwroty akcji, miłość, nienawiść, intryga. Dana Delany twierdzi, że piąty sezon "Gotowych na wszystko" to prawdziwa bomba zegarowa!

 • Ulegnie producentom?

  Dana Delany, która trzy razy odrzuciła propozycję zagrania Bree w serialu "Gotowe na wszystko", prawdopodobnie w końcu ulegnie producentom i pojawi się w kolejnej serii tego popularnego serialu.

 • Gwiazda "Gotowych na wszystko" w nowym serialu

  Dana Delany, znana z serialu "Gotowe na wszystko", tym razem wciela się w lekarza sądowego w "Anatomii prawdy". Co powiedziała o swojej nowej roli?

 • Dołączy do "Gotowych..."?

  Dana Delany, która trzy razy odrzuciła propozycję zagrania Bree w serial u "Gotowe na wszystko", prawdopodobnie w końcu ulegnie producentom i pojawi się w kolejnej serii tego popularnego serialu.

Wideo na temat: dana delany zdjęcia
 • Ja cię kocham, a ty z nim

  Komedia romantyczna, która wejdzie do kanonu nieśmiertelnych opowieści o miłości, obok takich evergreenów, jak "Bezsenność w Seattle", "To właśnie miłość!" czy "Ja cię kocham, a ty śpisz" - nic dziwnego, skoro jego autorem jest scenarzysta takich przebojów kinowych, jak "Był sobie chłopiec" i "Co gryzie Gilberta Grape'a?" Steve Carell, godny następca Jima Carrey'a, swoją kreacją wnosi do filmu energetyzującą dawkę humoru. Życie wdowca, Dana Burnsa (Carell), jest całkowicie poświęcone...

 • Z dala od zgiełku

  Anglia, połowa XIX stulecia. Młoda i piękna Bathsheba Everdene dziedziczy wielką farmę i postanawia walczyć o jej utrzymanie i swą niezależność w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Trzech z nich rywalizuje o jej względy, co prowadzi do nieuchronnego konfliktu.

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...