• Informacje na temat:

  dancewicz policja

Artykuły na temat: dancewicz policja
 • "Komisarz Alex": Renata Dancewicz i Wojciech Brzeziński w "Komisarzu Aleksie"

  W 5. odcinku 10. serii "Komisarza Aleksa" u boku czworonożnego detektywa zobaczymy dwie gwiazdy serialu "Na Wspólnej" - Renatę Dancewicz i Wojciecha Brzezińskiego, czyli Weronikę i Bogdana z telenoweli TVN.

 • Dancewicz w "Niebezpiecznych związkach"

  Zaliczana do kanonu klasyki literatury historia miłosna odżyje w spektaklu pt. "Niebezpieczne związki", który w niedzielę zostanie pokazany na deskach Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. W roli markizy de Merteuil wystąpi Renata Dancewicz.

 • Dancewicz zatrzymana za jazdę po alkoholu!

  Aktorka, mimo wypitej podczas obiadu sporej ilości alkoholu, usiadła za kierownicą. Kilka przecznic dalej czekała na nią policja...

 • "Kryminalni" na tropie Wampira z Zagłębia

  30 lat temu o jego zbrodniach mówiła cała Polska. Za pomoc w jego schwytaniu wyznaczono kosmiczną wręcz nagrodę: milion złotych. Wampir z Zagłębia - jak nazywała go prasa - zabijał przez 7 lat. Kim był najsłynniejszy polski seryjny morderca? W kolejnych odcinkach "Kryminalnych", na to pytanie odpowie komisarz Zawada. Emisję pierwszego odcinka czwartej serii popularnego filmu zaplanowano na sobotę, 4 marca.

 • "Na Wspólnej": Śledztwo Weroniki

  Sławek (Mariusz Słupiński) poprosi Weronikę (Renata Dancewicz), żeby przestała prowadzić prywatne śledztwo w sprawie Iriny (Anastasiia Kuzhda).

 • "Na Wspólnej": Początek romansu?

  Weronika (Renata Dancewicz) poskarży się Agnieszce (Katarzyna Walter), że Tadeusiak (Dariusz Wnuk) jej unika.

 • "Na Wspólnej": Połączy ich walka ze złem świata

  Prawniczka Roztocka (Renata Dancewicz) i policjant Tadeusiak (Dariusz Wnuk) odkryją, że łączy ich więcej niż dzieli. Zanim do tego dojdzie, sporo się jednak wydarzy.

 • Kto jest ojcem Kacpra?

  Kolejny dramat czeka Weronikę (Renata Dancewicz). Zaginie Antosia (Gabrysia Jeżółkowska), a ona sama przedwcześnie zacznie rodzić!

 • Morderstwa i klątwa sprzed dziesiątków lat

  Na łódzkim cmentarzu odnalezione zostają zwłoki pracownika zakładu kamieniarskiego, który wcześniej wykradł z rodzinnego grobowca Rajskich tajemniczy przedmiot. W 9. odcinku "Komisarza Alexa" Bromski (Jakub Wesołowski) zmierzy się nie tylko z zagadkowym morderstwem, ale też z klątwą, jaka od dziesiątków lat wisi nad rodziną Aleksandry Rajskiej (Renata Dancewicz).

 • "Dramat" aktorów!

  Oszustwo - tak aktorzy Bajki określają to, co wydarzyło się w ich teatrze. Sprawą już zajmuje się policja!

Zdjęcia na temat: dancewicz policja
Wideo na temat: dancewicz policja
 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Prosto z nieba

  Jest poranek, 10 kwietnia 2010 r. Nadchodzi miły, spokojny, wiosenny dzień. Miliony polskich rodzin jeszcze śpią, kiedy w kilkudziesięciu domach i mieszkaniach, blisko sto osób szykuje się do podróży najbezpieczniejszym środkiem transportu - samolotem prezydenckim. Kierunek - Smoleńsk. Jednakże kiedy dzień będzie chylił się ku końcowi, do tych kilkudziesięciu domach i mieszkaniach zawita niewyobrażalny smutek i ból, uczucia, które dzielić będzie cały naród. "Prosto z nieba" jest autorską...