• Informacje na temat:

  daniel craig afganistan

Artykuły na temat: daniel craig afganistan
 • Nowa odsłona popularnej serii

  ...w Afganistanie i Iraku. Callen to tajemnicza postać: "Gdy był dzieckiem, znajdował się co chwila w coraz to nowych środowiskach. Słyszał ludzi mówiących różnymi językami, wychowanych według różnych tradycji i właśnie to sprawiło, że bardzo łatwo odnajduje się w każdej sytuacji, wtapia się w tło jak kameleon" - mówi Chris O'Donnell. Śledztwa prowadzą też: agentka Kensi Blye (Daniela Ruah), agent...

 • Kto nową dziewczyną Bonda?

  Indyjska aktorka Freida Pinto wbrew doniesieniom brytyjskiego "Daily Mirror" nie będzie partnerką Daniela Craiga w kolejnym filmie o przygodach Jamesa Bonda.

 • Nazywam się Bond, James Bond

  Nazywam się Bond, James Bond - tak przedstawia się najbardziej znany na świecie agent Jej Królewskiej Mości o kryptonimie 007. Te dwa zera oznaczają, że ma prawo zabijać w imieniu Korony, ponadto lubi wódkę z martini (wstrząśniętą, nie mieszaną), kobiety (lgną do niego jak muchy do miodu), szybkie i dobrze wyposażone samochody. O przygodach Bonda nakręcono 21 filmów, obecnie na ekranach mamy ostatni - "Casino Royale" .

 • Rachel Weisz rywalką Bonda?

  Brytyjska aktorka Rachel Weisz wystąpi w 23. odsłonie przygód Jamesa Bonda w reżyserii Sama Mednesa - wynika z informacji serwisu CinemaBlend.

 • Hitowy serial z USA w Polsce

  W lutym telewizja AXN Polska rozpocznie emisję nowego serialu "Agenci NCIS: Los Angeles", który wyszedł spod pióra tych samych twórców, co ciesząca się dużą popularnością produkcja "Agenci NCIS".

 • Dużo humoru i dynamiczna akcja

  Trudne śledztwa, efektowne pościgi i piękne plenery w nowym serialu o agentach marynarki wojennej USA: "Agenci NCIS: Los Angeles".

Wideo na temat: daniel craig afganistan
 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

 • Dom snów

  Podobno wszystkie domy skrywają mroczne tajemnice. Niektórzy nie cofną się nawet przed zbrodnią, by wymazać po nich ślad… Mający na koncie szereg sukcesów wydawniczych Will Attenton (Daniel Craig) wyprowadza się ze swoją rodziną z Nowego Jorku i zamieszkuje w malowniczym domu w Nowej Anglii. Gdy wraz z żoną Libby (nagrodzona Oscarem za rolę w "Wiernym ogrodniku" Rachel Weisz) oraz dwiema córkami zaczyna się już przyzwyczajać do nowego lokum, dowiadują się, że zamordowano w nim poprzednią...

 • Przygody Tintina

  Laureaci Oscara® reżyser Steven Spielberg i producent Peter Jackson, dwaj z największych współczesnych wizjonerów kina, tym razem połączyli swe siły tworząc nakręconą w technice 3D opowieść, dzięki której widzowie będą mogli zagłębić się w świat głęboko skrywanych tajemnic, niebezpiecznych typów spod ciemnej gwiazdy i starożytnych zagadek, przemierzając wraz z głównymi bohaterami wiele zakątków całego globu. Oszałamiający efekt tego przedsięwzięcia to przeniesienie na ekran przygód...