• Informacje na temat:

  daniel craig żona

Artykuły na temat: daniel craig żona
 • Daniel Craig i Rachel Weisz spodziewają się dziecka

  Aktorka Rachel Weisz, żona Daniela Craiga, czyli odtwórcy roli Jamesa Bonda, jest w ciąży. To będzie pierwsze wspólne dziecko pary. Oboje zasmakują późnego rodzicielstwa - Weisz ma 48 lat, a Craig 50.

 • Wszystkie dziewczyny Daniela Craiga

  Prawdziwy bohater - a do takich niewątpliwie zalicza się agent 007 - musi mieć spluwę i... piękną kobietę u boku. Daniel Craig, który szykuje się do pracy na planie 24. "Bonda", tym razem będzie wzdychał do Francuzki.

 • Rachel Weisz i Daniel Craig: Razem na ekranie, razem w życiu

  Znali się od lat, ale dopiero na planie filmu "Dom snów" zrozumieli, że są sobie przeznaczeni. Rachel Weisz i Daniel Craig nigdy nie rozmawiają w domu o pracy. Mają ciekawsze tematy. Zwłaszcza teraz, kiedy po siedmiu latach małżeństwa zostali rodzicami.

 • Daniel Craig przed premierą

  Jeszcze w październiku do polskich kin trafi thriller o duchach "Dom snów". W głównej roli Daniel Craig, który tym razem nie zagra twardziela. Dla naszych użytkowników mamy na ten film zaproszenia!

 • Premiera Bonda: Najlepszy film Craiga?

  Pokaz swą obecnością oprócz odtwórców głównych ról - m.in. Daniela Craiga, Judy Dench, Ralpha Fiennesa i Berenice Marlohe - uświetnili przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej: książę Karol i jego żona Camilla oraz reżyser Sam Mendes. "To moja trzecia premiera filmu w roli Jamesa Bonda, zarazem największa i najlepsza" - powiedział na premierze Daniel Craig. Uważany przez wielu za...

 • Daniel Craig w "Domu snów"

  Niebawem na ekrany trafi "Dom snów", nowy obraz wielokrotnie nominowanego do Oscara Jima Sheridana ("Moja lewa stopa", "Bokser", "W imię ojca") . W historii o posiadłości skrywającej mroczne tajemnice zobaczymy Daniela Craiga, Rachel Weisz i Naomi Watts. Mający na koncie szereg sukcesów wydawniczych Will Attenton przeprowadza się z Nowego Jorku do malowniczego domu w Nowej Anglii. Gdy już wraz...

 • Bond z żoną na teatralnych deskach

  Aktorska para, Rachel Weisz i Daniel Craig zagrają razem na Broadwayu. Kinowy James Bond i jego żona wcielą się w główne role nowej wersji sztuki Harold Pintera "Zdrada", opowiadającej historię niewiernego małżeństwa.

 • Była żoną Pattinsona, teraz trafi do internatu

  Sarah Gadon zadebiutowała jako 10-latka w serialu "Nikita". Ma na koncie role u boku m.in. Daniela Craiga, Rachel Weisz i Hilary Duff, jednak prawdziwą sławę zyskała jako muza Davida Cronenberga, występując w filmach - "Cosmopolis", jako filmowa żona Roberta Pattinsona i "Niebezpieczna metoda", gdzie zagrała... małżonkę Carla Junga. W "Internacie", historii luźno nawiązującej do...

 • Następny James Bond nie będzie kobietą

  Wraz z kwietniową premierą "Nie czas umierać", kolejnego filmu o przygodach Jamesa Bonda, kończy się pewna era. Era Daniela Craiga w roli agenta 007. W wywiadzie dla "Variety" producenci serii zdradzają, co dalej z tą postacią. I zapewniają, że w kolejnym filmie z tej serii Bond nadal będzie mężczyzną.

 • Eva Green: Bond powinien pozostać mężczyzną

  ...25. film o przygodach Jamesa Bonda będzie ostatnim, w którym w agenta 007 wcieli się Daniel Craig. Fani już zastanawiają się, kto go zastąpi. Pojawiają się takie nazwiska jak Idris Elba, Richard(...) w dziewczynę Bonda w "Casino Royale", pierwszym filmie z serii z Craigiem w roli głównej.

Zdjęcia na temat: daniel craig żona