• Informacje na temat:

  daniel kim, dae

Artykuły na temat: daniel kim, dae
 • "Lost: Zagubieni": Zarażony gwiazdor prosi, by nie winić Azjatów za pandemię

  Daniel Dae Kim, któremu sławę przyniosła rola Jina w serialu "Lost: Zagubieni" poinformował, że wynik jego testu na obecność koronawirusa okazał się pozytywny. W umieszczonym na Instagramie nagraniu apeluje o to, by nie ulegać uprzedzeniom i powstrzymać się przed atakami przemocy wobec Azjatów.

 • "Zagubieni": Kolejna afera

  Znany z serial u "Zagubieni" Daniel Dae Kim stał się kolejną gwiazdą przyłapaną na prowadzeniu auta pod wpływem alkoholu.

 • Jin dostał angaż w filmie

  Gwiazdor serialu "Lost: Zagubieni" - Daniel Dae Kim wystąpi obok Samuela L. Jacksona i Kellana Lutza w thrillerze zatytułowanym "Deathgames".

 • Gwiazda "Lostów" w filmie

  Gwiazdor serialu "Lost: Zagubieni" - Daniel Dae Kim wystąpi obok Samuela L. Jacksona i Kellana Lutza w thrillerze zatytułowanym "Deathgames".

 • "The Good Doctor": Premiera 2 kwietnia

  ...umiejętności medyczne mogą ratować ludzkie życie. Producentami serialu są David Shore (Dr House) i Daniel Dae Kim (znany z seriali "Zagubieni" i "Hawaii Five-O").

 • "Zagubiony" został tatą

  Gwiazdor serial u "Zagubieni" Josh Holloway został dumnym ojcem po tym, jak jego żona - Yessica - urodziła córeczkę Javę.

 • "The Good Doctor": Zwiastun drugiej serii. Lisa Edelstein w obsadzie!

  W drugiej serii poznamy nową postać - dr Blaize, w którą wcieli się znana z serialu "House" Lisa Edelstein. Bohaterem serialu medycznego jest Shaun Murphy, młody chirurg cierpiący na autyzm, który przeprowadza się z małego miasteczka, aby rozpocząć pracę w szpitalu w dużym mieście. Twórcami produkcji są  David Shore (“House") oraz Daniel Dae Kim ("Lost. Zagubieni", "Hawaii 5.0"). W rolach...

 • Damon i Brody w "Star Treku"

  J.J. Abrams, twórca "Mission: Impossible 3" , przygotowuje się do realizacji kolejnej części kultowego filmu "Star Trek". W obrazie wystąpią m.in. Matt Damon ( "Infiltracja" ), Adrien Brody ( "Hollywoodland" ) i Gary Sinise ( "Apollo 13" ).

 • "The Good Doctor": Serial trafia do polskiej telewizji

  Bohaterem serialu medycznego jest Shaun Murphy, młody chirurg cierpiący na autyzm, który przeprowadza się z małego miasteczka, aby rozpocząć pracę w szpitalu w dużym mieście. Twórcami produkcji są  David Shore (“House") oraz Daniel Dae Kim ("Lost. Zagubieni", "Hawaii 5.0"). Serial zadebiutował tej jesieni na antenie amerykańskiej stacji ABC i jest jednym z najchętniej oglądanych seriali za...

 • "Lost": Czy Sun spotka Jina?

  Fani serialu "Lost: Zagubieni" z niecierpliwością czekają na spotkanie Sun z Jinem. Tymczasem w czwartym odcinku najnowszego, szóstego sezonu zamiast swojej żony Jin spotkał na wyspie... Claire.

Zdjęcia na temat: daniel kim, dae
Wideo na temat: daniel kim, dae
 • Who Am I. Możesz być kim chcesz

  Utrzymany w klimacie kultowych filmów "Sala samobójców" i "Biegnij Lola, biegnij" film opowiada historię młodego nieudacznika, zafascynowanego technologiami komputerowymi, który dołącza do grupy idealistów włamujących się do serwerów korporacji czy grup stosujących sprzeczne z normami moralnymi chwyty (zebranie skinheadów, serwer firmy kosmetycznej przeprowadzającej doświadczenia na zwierzętach). Po kilku udanych akcjach pragną oni uznania legendy hakerów, człowieka ukrywającego się pod...

 • Doonby. Każdy jest kimś

  Sam Doonby, tajemniczy i przystojny włóczęga, pojawia się znikąd w małym miasteczku w Teksasie. Jego nagłe przybycie wywołuje falę niezwykłych zdarzeń i zmienia życie wielu ludzi. Kiedy równie niespodziewanie jak się pojawił, nagle znika, mieszkańcy miasteczka zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie może mieć obecność, lub brak jednej osoby. Współczesna historia Sama Doonby'ego przeplata się z opowieścią sprzed 40 lat o jego matce, która zachodzi w niechcianą ciążę. W...

 • Arirang

  "Arirang" Kim Ki-duka, koreańskiego mistrza kina metafizycznego, nagrodzony Un Certain Regard Award na tegorocznym festiwalu w Cannes, to - jak piszą krytycy - piękna i frustrująca, do bólu szczera, filmowa psychoterapia. Po wypadku na planie poprzedniego filmu Sen Kim Ki-duk spędza dwa lata na dobrowolnym wygnaniu, w nieogrzewanej chacie na koreańskiej prowincji. Żyje jak pustelnik, bez bieżącej wody i ogrzewania, pośród walających się pamiątek po dawnych sukcesach. W dialogu ze sobą z...

Dyskusje na temat: daniel kim, dae