• Informacje na temat:

  daniel olbrychski z żoną krystyną demską

Artykuły na temat: daniel olbrychski z żoną krystyną demską
 • Nie żyje Jakub Olbrychski, wnuk Daniela Olbrychskiego

  ...​Jakub Olbrychski, syn Rafała Olbrychskiego i wnuk Daniela Olbrychskiego, nie żyje. O jego śmierci poinformował brat - Antoni Olbrychski. Na Facebooku zamieścił on obszerny, poruszający wpis, w którym przekazał smutne wieści.

 • Daniel Olbrychski miał wypadek

  Daniel Olbrychski miał wypadek drogowy - podało portal polsatnews.pl. Co dokładnie się stało?

 • Daniel Olbrychski i Monika Dzienisiewicz: Gdy się kłócili, fruwały rowery

  ...różnicy wieku - Daniel Olbrychski miał dopiero 22 lata, a jego wybranka 6 więcej. Monika Dzienisiewicz musiała jednak wcześniej rozwieść się z zakochanym w niej po uszy mężem, Włodzimierzem Wowo(...) na fatalne warunki drogowe zostawiła samochód w Lublinie. Jej menedżer spotkał pana Daniela i poprosił, by aktor przyprowadził auto do Warszawy. Dla Olbrychskiego prowadzenie porsche było wielką...

 • Olbrychski: W jednym filmie z żoną

  Do tej pory to ona była jego aniołem stróżem. Świetnym menedżerem, któremu nigdy nic nie umknęło. Dzięki niej Daniel Olbrychski (67 l.) był spokojny o swoje sprawy zawodowe, a do tego czuł, że opiekuje się nim ktoś bliski, a to dla niego bardzo ważne. Ostatnio to się zmieniło i aktor, jak równy z równym, stanął ze swoją żoną Krystyną Demską (58 l.) na planie komedii "100dniówk@". - Właściwie to...

 • Jubileusz Daniela Olbrychskiego

  Daniel Olbrychski obchodzi w tym roku 50-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji w Teatrze 6. Piętro odbyła się w sobotę, 10 grudnia, uroczysta premiera spektaklu "Po drodze do Madison".

 • Daniel Olbrychski będzie honorowym obywatelem Opola

  Opolska rada miasta - choć nie bez głosu sprzeciwu - przyjęła w czwartek uchwałę ws. nadania tytułu honorowego obywatela Opola aktorowi Danielowi Olbrychskiemu. Wnioskował o to prezydent miasta. Wręczenie tego tytułu odbędzie się prawdopodobnie jesienią.

 • Olbrychski i polityka

  Daniel Olbrychski nie wyklucza, że w przyszłości być może zajmie się... polityką. Na razie jednak - wbrew temu, co donoszą niektóre media - nie ma zamiaru porzucić aktorstwa i zostać posłem!

 • Olbrychski i Kirk Douglas są rodziną!

  Daniel Olbrychski (68 l.) i jego żona Krystyna Demska (59 l.) ujawnili ostatnio niesamowitą rodzinną historię. Pani Krystyna spokrewniona jest z... Kirkiem Douglasem - informuje tygodnik "Rewia".

 • Dom Olbrychskich jest pełen zwierząt

  Trzy koty, w tym jeden dziki - rasy savannah - zapisany w testamencie; suczka yorka o imieniu Pipi, która rządzi domem oraz dwa konie - to dość liczny zwierzyniec. Daniel Olbrychski i jego żona Krystyna Demska-Olbrychska lubią towarzystwo zwierząt.

 • Olbrychski zagra z Angeliną Jolie

  Daniel Olbrychski zagra jedną z ról w filmie "Salt" w reżyserii Philipa Noyce'a. Partnerować będzie mu Angelina Jolie.

Zdjęcia na temat: daniel olbrychski z żoną krystyną demską
 • Daniel Olbrychski z żoną, Krystyną Demską