• Informacje na temat:

  daniel radcliffe lubi

Artykuły na temat: daniel radcliffe lubi
 • Daniel Radcliffe: Nigdy więcej Harry'ego Pottera

  To dzięki roli czarodzieja Daniel Radcliffe stał się gwiazdą. Po zakończeniu sagi opowiadającej o nastoletnim czarodzieju, jego kariera aktorska mocno wyhamowała. Mimo tego nic nie wskazuje na to, aby Radcliffe powrócił kiedyś do familijnego kina, za które pokochali go widzowie na całym świecie.

 • Daniel Radcliffe molem książkowym

  Brytyjski aktor Daniel Radcliffe należy do grona najbogatszych gwiazd poniżej 30. roku życia. Filmowy Harry Potter nie zwykł jednak szastać pieniędzmi. Na wydawanie większych kwot pozwala sobie jedynie... w księgarniach.

 • Daniel Radcliffe przeprasza za... J.K. Rowling

  J.K. Rowling, autorka sagi o Harrym Potterze znalazła się w ogniu krytyki po tym, jak opublikowała na Twitterze wpis, w którym zasugerowała, że menstruować mogą tylko kobiety. Spał się on z oburzeniem wielu internautów, którzy zarzucili pisarce brak wrażliwości na problemy osób transpłciowych. Sprawę skomentował filmowy Harry Potter, czyli Daniel Radcliffe, przepraszając tych, których uraziły...

 • Daniel Radcliffe: Przeciw homofobii

  Daniel Radcliffe wystąpi w społecznej reklamie skierowanej przeciwko homofobii.

 • Daniel Radcliffe: Młody czarodziej dorasta

  Światło na końcu tunelu, które jeszcze do niedawna Daniel Radcliffe widział przed sobą, jest już oficjalnie za jego plecami. Zmierzając w kierunku dwuczęściowej produkcji "Harry Potter i Insygnia Śmierci", Radcliffe miał świadomość, że policzone są jego dni jako kinowego wcielenia młodego czarodzieja z kart książek J.K. Rowling.

 • Daniel Radcliffe: Trup ze wzdęciami i erekcją

  Podczas festiwalu w Sundance swą premierę miał film "Swiss Army Man", w którym Daniel Radcliffe wciela się w rolę zwłok. Znany z roli Harry'ego Pottera aktor chętnie wypowiedział się na temat trudów zdjęć oraz najbardziej kontrowersyjnych momentów obrazu.

 • People's Choice Awards: Nominacje!

  Amerykańscy kinomani wyłonili swoich filmowych faworytów za 2011 rok. Nominacje do People's Choice Awards otrzymały m.in. takie gwiazdy, jak Johnny Depp, Julia Roberts, Daniel Radcliffe i Anne Hathaway. Ogłoszenie listy laureatów nastąpi 11 stycznia 2012 roku.

 • Harry Potter krytykuje królową

  Daniel Radcliffe przechodzi spóźniony okres nastoletniego buntu. Niedawno skrytykował angielską królową. Według młodego aktora brytyjska rodzina królewska uosabia wszystko, co "złe" w Wielkiej Brytanii.

 • Potter rozbiera się chętnie?

  Daniel Radcliffe ( "Harry Potter i Zakon Feniksa" ) nie ma oporów przed pokazaniem się nago amerykańskiej publiczności. Aktor przypomina, że zrobił to już przecież 128 razy.

 • Harry Potter na wojnie

  Daniel Radcliffe, gwiazda serii opowiadającej o przygodach Harry'ego Pottera ( "Harry Potter i kamień filozoficzny" , "Harry Potter i komnata tajemnic" , "Harry Potter i więzień Azkabanu" ), zagra główną rolę w filmie, będącym adaptacją bestsellerowej wojennej powieści Sebastiana Faulksa, "Birdsong".