• Informacje na temat:

  daniel radcliffe ma dziewczynę

Artykuły na temat: daniel radcliffe ma dziewczynę
 • Daniel Radcliffe wzięty za bezdomnego

  ...​Daniel Radcliffe, który światową sławę zyskał dzięki roli Harry'ego Pottera, spędzał ostatnio czas w Nowym Jorku. Okazuje się jednak, że gwiazdor po latach nie jest już tak bardzo rozpoznawalny. Aktor w programie "The Graham Norton Show" opowiedział o tym, jak został uznany przez przechodnia za... bezdomnego.

 • Jak wygląda dziewczyna Daniela Radcliffe'a? Zobaczcie ukochaną Harry'ego Pottera!

  Słysząc Daniel Radcliffe chyba każdemu z nas przed oczyma pojawia się Harry Potter. Aktor wcielający się w postać czarodzieja podbił serca widzów na całym świecie. A jak wygląda jego życie prywatne? Mężczyzna od kilku już lat związany jest z Erin Darke. Zobaczcie, jak wygląda jego ukochana!

 • Daniel Radcliffe z rogami

  ..."Rogi" - najbardziej oryginalny horror ostatnich lat, entuzjastycznie przyjęty przez krytyków i fanów gatunku na ostatnim Comic Con z życiową kreacją Daniela Radcliffe'a - trafi na ekrany polskich kin 31 października.

 • Daniel Radcliffe rapuje Eminema

  ...wielu osób przykuła anonimowa dziewczyna obok niego, która wykonała refren utworu. Warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy Radcliffe zaskakuje swoimi umiejętnościami. Popis rapowania dał m.in. w programie Jimmy’ego Fallona , gdzie zmierzył się z alfabetem. Zobacz, jak Radcliffe rapuje "The Real Slim Shady": Radcliffe u Fallona:

 • Sekretna dziewczyna Harry'ego Pottera

  Wyszło na jaw, że Daniel Radcliffe, znany przede wszystkim z roli Harry'ego Pottera, odkąd występuje na Broadwayu, spotyka się z tajemniczą dziewczyną.

 • "Słowo na M" : Gdyby Daniel nie był Harrym

  Wallace (Daniel Radcliffe) jest miłym i sympatycznym chłopakiem. Jest też przystojny i inteligentny, stara się być zabawny. W miłości szczęście mu jednak nie dopisuje. Kobieta jego życia, urokliwa Chantry (Zoe Kazan), jest w związku z innym mężczyzną. Wallace'owi nie pozostaje więc nic innego, jak się z nią "tylko" zaprzyjaźnić...

 • Juno Temple: Dziewczyna, której tu nie ma

  W horrorze "Rogi" Juno Temple przypadła w udziale nietypowa rola. Merrin, jej bohaterka, nie żyje. Została zamordowana, a przed śmiercią zgwałcona. Po tym tragicznym wydarzeniu chłopak Merrin, Ig Perrish (Daniel Radcliffe), zostaje uznany za głównego podejrzanego w sprawie. Wszyscy w jego rodzinnym miasteczku zwracają się przeciwko niemu - nie wyłączając jego najbliższych.

 • "Rogi" : Detektyw diabła

  Ig (Daniel Radcliffe) budzi się pewnego ranka z rogami na czole. Ig ma rogi, ponieważ ludzie mają go za diabła - ktoś zamordował jego dziewczynę Merrin (Juno Temple), prawdziwego anioła, maskotkę całego miasta, i to właśnie on jest głównym podejrzanym. Dla Iga rogi są przekleństwem, ale też błogosławieństwem, bo dzięki nim zarówno najbliżsi, jak i obcy wyjawiają mu swoje grzechy.

 • Harry Potter dojrzewa

  Jak to jest, gdy dorastasz jako Harry Potter? 16-letni angielski aktor Daniel Radcliffe ( "Krawiec z Panamy" , "Harrry potter i kamień filozoficzny" ), który wystąpił we wszystkich dotychczasowych częściach przygód małego czarownika, nie ma chyba takiego problemu. Blisko dwie trzecie życia spędził bowiem na planie filmowym. Najnowszy film serii, "Harry Potter i Czara Ognia" , wchodzi...

 • Harry Potter z rogami?

  Odtwórca roli Harry'ego Pottera - Daniel Radcliffe już niebawem po raz kolejny będzie miał okazję do przełamania wizerunku chłopca z blizną. Aktor otrzymał propozycję zagrania w thrillerze fantasy zatytułowanym "Horns".

Zdjęcia na temat: daniel radcliffe ma dziewczynę