• Informacje na temat:

  daniel radcliffe zdjęcia

Artykuły na temat: daniel radcliffe zdjęcia
 • Daniel Radcliffe w thrillerze

  Daniel Radcliffe zagra główną rolę w ekranizacji powieści Susan Hill "The Woman In Black" - poinformował serwis Shock Till You Drop.

 • Daniel Radcliffe rozchwytywany

  Aż jedenastu broadwayowskich producentów walczy o pozyskanie na swoją scenę spektaklu "Equus", w którym na londyńskim West Endzie zadebiutował 17-letni Daniel Radcliffe, znany z filmowych ról Harry'ego Pottera.

 • Jak dojrzewał Daniel Radcliffe?

  Był wtedy zaledwie chłopcem. Chłopcem usadowionym na kanapie. Był 2 listopada 2001 roku, a on, Daniel Radcliffe, niewiarygodnie uprzejmy dwunastolatek o szeroko rozwartych oczach, z podnieceniem opowiadał o swojej głównej roli - roli tytułowego młodego czarodzieja w "Harrym Potterze i Kamieniu Filozoficznym".

 • Daniel Radcliffe: Przyszłość Pottera

  Daniel Radcliffe, który w filmach "Harry Potter i kamień filozoficzny" oraz "Harry Potter i komnata tajemnic" wcielił się w małego czarodzieja, nie chce wypowiadać się na temat przyszłości kreowanej przez siebie postaci. Młody aktor wciąż nie wie, czy zagra Harry'ego Pottera w filmowej adaptacji czwartej powieści autorstwa JK Rowling, książki "Harry Potter i czara ognia".

 • Daniel Radcliffe: Młody czarodziej dorasta

  Światło na końcu tunelu, które jeszcze do niedawna Daniel Radcliffe widział przed sobą, jest już oficjalnie za jego plecami. Zmierzając w kierunku dwuczęściowej produkcji "Harry Potter i Insygnia Śmierci", Radcliffe miał świadomość, że policzone są jego dni jako kinowego wcielenia młodego czarodzieja z kart książek J.K. Rowling.

 • Daniel Radcliffe: Coraz więcej ról

  Jedna z największych młodych gwiazd Hollywood, Daniel Radcliffe, po sukcesie filmów o Harrym Potterze cały czas otrzymuje propozycje filmowe. Tym razem 24-letni aktor zgodził się zagrać w najnowszym filmie Douglasa McGratha - "Brooklyn Bridge".

 • Daniel Radcliffe jako Sebastian Coe

  Daniel Radcliffe, znany przede wszystkim z roli Harryego Pottera, w przyszłym roku zagra słynnego przed laty średniodystansowca Sebastiana Coe. Film pod tytułem "Złoto" opowiadać będzie o rywalizacji sportowca z rodakiem - Steve'em Ovettem.

 • Daniel Radcliffe jako "Game Changer"

  Stacja BBC oficjalnie potwierdziła, że Daniel Radcliffe zagra jednego z twórców kontrowersyjnej serii gier "Grand Theft Auto" w filmie opowiadającym o jej powstawaniu. Obraz kręcony jest w ramach projektu BBC promującego naukę programowania wśród brytyjskiej młodzieży.

 • Anne Hathaway, Keanu Reeves i Daniel Radcliffe razem na planie

  Anne Hathaway, Keanu Reeves, Daniel Radcliffe, Chloe Grace Moretz, Tom Holland, Asa Butterfield, Jeff Goldblum i Abraham Attah wystąpią w najnowszym filmie Shane’a Carrutha, twórcy niezależnych produkcji "Wynalazek" i "The Upstream Color".

 • Daniel Radcliffe: Trup ze wzdęciami i erekcją

  Podczas festiwalu w Sundance swą premierę miał film "Swiss Army Man", w którym Daniel Radcliffe wciela się w rolę zwłok. Znany z roli Harry'ego Pottera aktor chętnie wypowiedział się na temat trudów zdjęć oraz najbardziej kontrowersyjnych momentów obrazu.

Zdjęcia na temat: daniel radcliffe zdjęcia