• Informacje na temat:

  daniel zawadzki zona

Artykuły na temat: daniel zawadzki zona
 • "Klan": Daniel Zawadzki już nie udaje

  Gdy w roli Michała zastąpił Jana Wieczorkowskiego, wszyscy chcieli, by się do niego upodobnił. On jednak stworzył tę postać na nowo. Teraz jego bohater stanie przed nie lada dylematem. Jak sobie poradzi?

 • Daniel Zawadzki: Jestem bystrzejszy

  Od 10 lat Daniel Zawadzki wciela się w postać Michała Chojnickiego. Nam powiedział, co go różni od serialowego bohatera, a co mają ze sobą wspólnego. Zdradził także, jakie sceny sprawiają mu największą trudność na planie.

 • "Klan": "Michał jest trochę ciamajdą" - rozmowa z Danielem Zawadzkim

  Daniel Zawadzki od 10 lat wciela się w postać Michała Chojnickiego. Nam powiedział, co go różni od serialowego bohatera, a co mają ze sobą wspólnego. Zdradził także, jakie sceny sprawiają mu największą trudność na planie.

 • Jubileusz Daniela Olbrychskiego

  Daniel Olbrychski obchodzi w tym roku 50-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji w Teatrze 6. Piętro odbyła się w sobotę, 10 grudnia, uroczysta premiera spektaklu "Po drodze do Madison".

 • "Klan": Beata wreszcie zostanie żoną Rafalskiego!

  ...) i dopnie swego. Jako wedding planner spisze się po prostu na medal! W przeddzień swego ślubu z Beatą Rafalski ostro zabaluje w towarzystwie Jerzego (Andrzej Grabarczyk) i Michała (Daniel Zawadzki...

 • Ich drugi ślub w "Klanie"

  Kiedyś byli idealną parą. Potem nastąpił burzliwy okres, który zakończył się rozwodem. Teraz ponownie staną na ślubnym kobiercu. "Mój bohater doszedł w końcu do wniosku, że nie ma wspanialszej kobiety, niż jego była żona" - mówi Andrzej Grabarczyk, odtwórca Jerzego w "Klanie".

 • "Klan": Czy Michał przyzna się żonie do dziecka z inną?

  Młody Chojnicki (Daniel Zawadzki) znajdzie się w potrzasku. Dotrze do niego, że może mieć kłopot, gdy jego ciężarna żona Zyta (Magdalena Stam) dowie się, że w tym samym czasie zapłodnił także Sandrę (Magdalena Górska). S...

 • Olbrychski trzynastozgłoskowcem

  Dramat Juliusza Słowackiego "Mazepa" według scenariusza filmowego Gustawa Holoubka w reżyserii Piotra Tomaszuka to najnowsza propozycja stołecznego Teatru Polskiego. Premiera sztuki odbędzie się 24 marca.

 • "Klan": Zyta i Michał wrócą do siebie?

  Michał (Daniel Zawadzki), żegnając na lotnisku wylatującą na trzy miesiące do Rzymu Zytę (Magdalena Stam), poprosi żonę, by go pocałowała... Czy zwaśnieni małżonkowie wreszcie się pojednają?

 • Wiecznie żywi i kochani

  W sezonie wakacyjnym ekipa "Klanu" spokojnie wypoczywa. Barbara Bursztynowicz w USA, Andrzej Grabarczyk na Mazurach. Natomiast "M jak miłość" nadal się kręci. Urlop jednak ma w planie. Stare, dobre seriale przygotowują się do jesiennego powrotu na antenę.

Wideo na temat: daniel zawadzki zona
 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…