• Informacje na temat:

  daniel zdradził

Artykuły na temat: daniel zdradził
 • Daniel Craig chciał, by jego Bond nie traktował kobiet instrumentalnie

  Zaledwie na kilka godzin przed tym, jak podjęto decyzję o przeniesieniu premiery filmu "Nie czas umierać" na listopad, grający w nim główną rolę Daniel Craig był gościem nowojorskiego Museum of Modern Art. W rozmowie z jego kustoszem Rajendrą Royem aktor zdradził kilka tajemnic związanych z przygotowaniem do roli Jamesa Bonda.

 • Daniel Craig bał się, że nie da rady po raz piąty zagrać Bonda

  ...3 kwietnia 2012 roku do kin trafi kolejna odsłona przygód agenta 007 - "Nie czas umierać". Będzie to piąty i ostatni film, w którym w roli Jamesa Bonda zobaczymy Daniela Craiga. Teraz w jednym z wywiadów aktor zdradził, że wahał się, czy wystarczy mu sił, by zagrać tę legendarną postać.

 • Jubileusz Daniela Olbrychskiego

  Daniel Olbrychski obchodzi 50-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji w grudniu odbędzie się jubileusz aktora podziwianego od lat za niezapomniane role teatralne i filmowe.

 • Daniel Radcliffe poważnym aktorem?

  Daniel Radcliffe, odtwórca roli Harry'ego Pottera, zdradził, że ma już dość kojarzenia go tylko i wyłącznie z jedną postacią. Dlatego też postanowił być... poważnym aktorem.

 • Daniel Zawadzki: Jestem bystrzejszy

  Od 10 lat Daniel Zawadzki wciela się w postać Michała Chojnickiego. Nam powiedział, co go różni od serialowego bohatera, a co mają ze sobą wspólnego. Zdradził także, jakie sceny sprawiają mu największą trudność na planie.

 • Daniel Spaleniak stworzył piosenkę do serialu "Zasada przyjemności". Posłuchaj "Upadamy tu"

  Jeden z ciekawszych polskich twórców młodego pokolenia, Daniel Spaleniak, napisał piosenkę "Upadamy tu" do serialu "Zasada przyjemności". Muzyk jest wziętym kompozytorem na rynku amerykańskim, a jego utwory towarzyszyły produkcjom Netflixa, Hulu, TNT czy Paramountu. Nowy polski serial będzie można oglądać na antenie CANAL + już od 9 czerwca.

 • Daniel Radcliffe niewinny

  Daniel Radcliffe poprosił fanów, by nie obwiniali go o przesunięcie daty premiery "Harry Potter i Książę Półkrwi" na lipiec 2009. Młody aktor twierdzi, że sam dowiedział się o tym na dobę przed resztą świata.

 • Jak dojrzewał Daniel Radcliffe?

  Był wtedy zaledwie chłopcem. Chłopcem usadowionym na kanapie. Był 2 listopada 2001 roku, a on, Daniel Radcliffe, niewiarygodnie uprzejmy dwunastolatek o szeroko rozwartych oczach, z podnieceniem opowiadał o swojej głównej roli - roli tytułowego młodego czarodzieja w "Harrym Potterze i Kamieniu Filozoficznym".

 • Daniel Craig kończy z Bondem?

  Daniel Craig zasugerował, że 22. film o przygodach Jamesa Bonda będzie równocześnie jego ostatnim.

 • .... Jedną z postaci - mistrza boksu - gra Daniel Olbrychski ( "Pan Tadeusz" , "Zemsta" ). "Cieszę się z tej roli, bo przyjaźnie się z wieloma wybitnymi sportowcami, mam wielu przyjaciół bokserów i cały czas amatorsko boksuję" - zdradził gwiazdor.

Zdjęcia na temat: daniel zdradził
Wideo na temat: daniel zdradził
 • James Bond zostanie tatą. Rachel Weisz i Daniel Craig spodziewają się dziecka. Aktorka powiedziała, że jeszcze nie znają płci potomka. Nie zdradziła, kiedy maluszek przyjdzie na świat. 48-latka ma już 11-letniego syna ze związku z reżyserem Darrenem Aronofskim. Natomiast 50-letni Craig ma 25-letnią córkę z aktorką Fioną Loudon. Rachel zaczęła spotykać się z Danielem w grudniu 2010 roku. (Cover

 • Film o Zenku Martyniuku będzie nietypowy. "Nagraliśmy scenę porwania mojego syna Daniela"

  i wymyślone na potrzeby produkcji. Jednym z nich będzie fragment porwania i odbicia jego syna, Daniela. - Nie było takiej sytuacji. To jest filmowa fikcja, ale troszeczkę pikanterii trzeba dodać, żeby film był ciekawszy - wyznał piosenkarz. Zdradził również, jaki tytuł będzie nosić produkcja. - Film miał mieć nazwę "Życie to są chwile", ale stwierdzono, że jest za długa. "Zenek" jest krótko i na temat

 • Wyszkoni o nowotworze: Pojawił się strach i obawa, czy będę dalej!

  Anna Wyszkoni opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z przebytą chorobą nowotworową i towarzyszących jej wtedy emocjach. "Pojawił się strach i obawa, czy będę dalej i co będzie dalej" - przyznała piosenkarka. Szczęśliwie dla niej po dwóch miesiącach od operacji wokalistka mogła stanąć ponownie na scenie. Współpracujący z artystką muzyk Daniel Grupa zdradził, że dla nich wszystkich