• Informacje na temat:

  dannii minogue w ciąży

Artykuły na temat: dannii minogue w ciąży
 • Dannii Minogue w ciąży

  Siostra Kylie Minogue i jurorka programu "X Factor" Dannii Minogue ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka z partnerem Krisem Smithem.

 • Napisali, że jest w ciąży

  Australijska wokalistka Dannii Minogue chce wytoczyć proces brytyjskiej gazecie, która podała, że młodsza siostra Kylie jest w ciąży.

 • Jednak jest w ciąży!

  Przedstawiciel australijskiej piosenkarki Danii Minogue oficjalnie potwierdził doniesienia mediów na temat ciąży gwiazdy.

 • Geri Halliwell została wybuczana!

  Nie tak wyobrażała sobie Geri Halliwell przygodę z niezwykle popularnym brytyjskim programem "The X Factor".

 • Odejdzie z TV, bo chce mieć dziecko

  Brytyjska wokalistka Cheryl Cole zamierza zrezygnować z udziału w telewizyjnym konkursie talentów "The X Factor" i założyć rodzinę.

Wideo na temat: dannii minogue w ciąży
 • Holy Motors

  Najbardziej ekstrawagancki film festiwalu w Cannes 2012. Groteskowy, miejscami szalony, pełen dynamiki. Balansuje na granicy dyscypliny i kompletnej nieprzewidywalności, pomiędzy horrorem a melodramatem, rodzinną psychodramą a komedią. Jego bohater, Monsieur Oscar, od świtu do zmierzchu wciela się w różne role: jest przemysłowcem, zabójcą, żebrakiem, potworem, członkiem rodziny. Stacza erotyczną walkę w wirtualnym świecie gwiezdnych wojen, spotyka Evę Mendes, na dachu wieżowca romansuje z...

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.