• Informacje na temat:

  danny de vito -wzrost aktorów

Artykuły na temat: danny de vito -wzrost aktorów
 • "Smoochy" na video i DVD

  W czwartek, 12 czerwca, na video i DVD zadebiutuje komedia "Smoochy" , w której na planie spotkały się prawdziwe gwiazdy kina - Robin Williams, Edward Norton, Catherine Keener i Danny De Vito, który także wyreżyserował zwariowaną opowieść.

 • Gregory Hines nie żyje

  Gregory Hines, znany aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, wybitny tancerz, zmarł na raka w wieku 57 lat, w sobotę, 9 lipca, w Los Angeles. Czarnoskóry artysta występował na ekranie u boku takich gwiazd, jak m.in. Richard Gere, Billy Crystal, Danny De Vito i Denzel Washington, a za jedną ze swoich scenicznych ról zdobył nagrodę Tony. O śmierci Hinesa poinformował rzecznik artysty, Allen Eichorn.

 • Spacey: "Nie zagram inspektora Clouseau"

  Amerykański aktor Kevin Spacey zdementował wcześniejsze informacje, jakoby miał zagrać inspektora Clouseau w remake'u słynnego w latach 60. filmu "Różowa pantera". Aktor oświadczył co prawda, że przedstawiciele wytwórni MGM prowadzili z nim rozmowy na ten temat, ale on nie wyraził zgody i nie przyjął tej propozycji.

 • Weekend w kinie

  Thriller z udziałem Johnny'ego Deppa "Sekretne okno" , komedia Danny'ego de Vito "Starsza pani musi zniknąć" , animowana opowieść o mężnym rycerzu "El Cid" , dokument "Być i mieć" , film akcji "Torque: Jazda na krawędzi" oraz nowy trójwymiarowy obraz "3D Mania. Tajemnice Trzeciego Wymiaru" to tytuły, ktore w piątek, 16 kwietnia trafią na ekrany polskich kin.

 • Michael Douglas kończy 60 lat

  Michael Douglas - aktor, producent, reżyser, laureat Oscara za rolę Gordona Gekko w "Wall Street" i mąż znanej aktorki Catherine Zeta Jones - kończy w sobotę, 25 września, 60 lat. Znany jest z niezapomnianych ról, m.in. inspektora Kellera z "Ulic San Francisco", awanturnika Jacka Coltona z filmu "Miłość, szmaragd i krokodyl" i detektywa Currana z filmu "Nagi instynkt" .

 • Miłość, szmaragd i... sequel?

  Michael Douglas ( "Nikomu ani słowa" ) ujawnił w radio wym wywiadzie, iż ma ochotę zająć się trzecią częścią cyklu zapoczątkowanego filmem "Miłość, szmaragd i krokodyl". Nakręcone przed laty przez Roberta Zemeckisa ( "Cast Away. Poza Światem" ) awanturnicze widowisko było wielkim sukcesem kasowym i rychło doczekało się kontynuacji. Projekt nowych przygód Joan Wilder i Jacka Coltona powracał od tamtej pory kilkakrotnie.

Wideo na temat: danny de vito -wzrost aktorów
 • Trans

  Simon (James McAvoy) to licytator sztuki, który dołącza do złodziei, żeby ukraść obraz wart miliony dolarów. W trakcie kradzieży doznaje urazu i traci przytomność - po przebudzeniu się odkrywa, że stracił pamięć i nie wie, gdzie schował skradzione dzieło sztuki. Kiedy przywódca gangu (Vincent Cassel) dochodzi do wniosku, że tortury nie pomogą wyciągnąć z Simona informacji, zatrudnia hipnoterapeutkę (Rosario Dawson). Kobieta zgłębia podświadomość Simona, co prowadzi do zatarcia granic między...

 • 127 godzin

  "127 godzin" to najnowszy film Danny'ego Boyle'a - reżysera obsypanego Oscarami "Slumdoga. Milionera z ulicy". To prawdziwa historia Arona Ralstona (w tej roli James Franco) - alpinisty, który przeżył tragiczny wypadek podczas wspinaczki w kanionach w Utah. Spadł na niego głaz, który unieruchomił mu rękę i uniemożliwił poruszanie się. Aron spędził tak pięć dni wspominając przyjaciół, ukochane, rodzinę, a nawet dwie alpinistki, które mijał po drodze. Po pięciu dniach, będąc na skraju...

 • Gniew tytanów

  Jak sugeruje tytuł, w Gniewie tytanów musieli pojawić się odpowiedni mityczni przeciwnicy Perseusza: wielogłowa Chimera, trzech jednookich cyklopów, armia wojowników Makhai o podwójnych ciałach i jeden potężny, przerażający Minotaur. Najstraszliwszym wrogiem Perseusza jest oczywiście Kronos, gigantyczny, więziony do tej pory tytan i ojciec Zeusa, Hadesa oraz Posejdona, którego coraz mniej dzieli od odzyskania wolności i rozpętania na Ziemi prawdziwego piekła. "W filmie z pewnością nie...